خانه » خبری و خواندنی » شب شعر «نگار من» در فرهنگسرای مهر برپا می‌شود
 

 

شب شعر «نگار من» در فرهنگسرای مهر برپا می‌شود

شب شعر «نگار من» همزمان با شروع هفته وحدت در فرهنگسرای مهر برگزار می شود.

شب شعر «نگار من» در فرهنگسرای مهر برپا می‌شود

به گزارش حوزه ادبیات گروه فرهنگی گروه تحریریه سایت جوان؛ شب شعر «نگار من» همزمان با شروع هفته وحدت در فرهنگسرای مهر برگزار می شود.

سعید رنجبریان، مدیر فرهنگی هنری منطقه ۱۹ و مدیر فرهنگسرای مهر در این باره گفت: خبر هفته وحدت دست اتّحاد و ذهن هوشیار، در سایه دستورات پیامبر خدا (ص) و عترت پاک آن حضرت است تا مجال را از تفرقه‌افکنیِ بیگانگان بگیریم.

رئیس فرهنگسرای مهر حفظ وحدت و یکرنگی را به خاص در شرایط کنونی منطقه مهم دانست و گفت: خبر هفته وحدت این است که در سایه قرآن، سنت و سیره رسول اکرم صلی الله علیه و آله، وحدت و یکرنگی خود را حفظ کنیم و در سایه امامت و ولایت، صراط مستقیم جمهوری اسلامی را بپیماییم.

شب شعر «نگار من» در فرهنگسرای مهر برپا می‌شود

رنجبریان ریشه منازعات خاورمیانه را از محل شکاف های فرهنگی، دینی و اجتماعی دانست و گفت: اوضاع کشورهای اطراف ما، باید به مثابه زنگ خطری جدی جهت امنیت ملی کشور عزیزمان ایران تلقی شود.

رئیس فرهنگسرای مهر گفت: تنوع قومی، فرهنگی و مذهبی در کشور عزیزمان ایران اسلامی در سایه وحدت، فرصتی جهت حضور بهتر و موثرتر در مناسبات بین المللی، فرهنگی، اقتصادی و مذهبی است.

مدیر فرهنگی هنری منطقه ۱۹ به خاص برنامه فرهنگسرای مهر به مناسبت هفته وحدت اشاره کرد و گفت: به همین مناسبت شب شعر ” نگار من” با حضور شعرای آیینی برگزار می شود. این برنامه روز پنجشنبه نهم آذرماه از ساعت ۱۶ تا ۱۸ با حضور هرمز علی پور در فرهنگسرای مهر برگزار می شود.

عبارات مهم : برنامه – ایران

انتهای پیام/

شب شعر «نگار من» همزمان با شروع هفته وحدت در فرهنگسرای مهر برگزار می شود.

محفل ادبی به مناسبت هفته وحدت

واژه های کلیدی: برنامه | ایران | امنیت | اسلامی | شب شعر | هفته وحدت | فرهنگسرای مهر |

برای حمایت از ما لطفا کلیک کنید

دانلود

اشتراک گذاری مطلب

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز
?>