خانه » خبری و خواندنی » اخبار گوناگون » پیغام ترساندن نتانیاهو جهت بشار اسد
 

 

پیغام ترساندن نتانیاهو جهت بشار اسد

نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی ترساندن کرده است در صورتی‌که به کشور عزیزمان ایران اجازه ایجاد پایگاه‌هایی در سوریه داده شود در جنگ داخلی سوریه مداخله می‌کند.

پیغام ترساندن نتانیاهو جهت بشار اسد

نخست وزیر رژیم صهیونیستی ترساندن کرده است در صورتی که به کشور عزیزمان ایران اجازه ایجاد پایگاه هایی در سوریه داده شود در جنگ داخلی سوریه مداخله می کند.

نتانیاهو بشار اسد را با مداخله در جنگ داخلی سوریه ترساندن کرد

تلویزیون اسرائیل، گزارش داد که بنیامین نتانیاهو نخست وزیر این رژیم به بشار اسد مدیر جمهوری سوریه هشدار داده است که اسرائیل در جنگ داخلی سوریه مداخله نظامی خواهد کرد اگر اسد رسما با ایجاد پایگاه های نظامی کشور عزیزمان ایران در سوریه موافقت کند.

عبارات مهم : گروه تروریستی داعش – رژیم صهیونیستی
تلویزیون عبری زبان خاطرنشان کرد که نخست وزیر اسرائیل پیامی در این باره به اسد از طریق طرف سوم ارسال کرده هست. در این گزارش نامی از طرف سوم ذکر نشده است.

طبق گزارش این مرجع صهیونیستی، هشدار نتانیاهو اشاره به این است که در صورت موافقت اسد با استمرار حضور نظامی کشور عزیزمان ایران در سوریه، تل آویو از سیاست عدم مداخله در بحران سوریه طی ۶ سال اخیر، خارج خواهد شد. ادعای بی طرفی رژیم صهیونیستی در بحران سوریه در حالی مطرح می شود که تل آویو از حامیان مهم گروه های تروریستی فعال در سوریه به خاص جبهه النصره در جولان اشغالی است.

این گزارش، که شرح حال آن در پایگاه خبری تایم آف اسرائیل انتشار شده است هست، تأکید می کند که این مداخله با سیاست سابق اسرائیل در تضاد نیست. براین اساس، هواپیماهای اسرائیلی در سال ۲۰۰۶ به دیوار صوتی بر فراز کاخ ریاست جمهوری در لاذقیه نفوذ کردند که با هدف هشدار به مدیر جمهوری سوریه در حمایت از گروه های فلسطینی صورت گرفت.

در این گزارش ادعا شده است است که ایرانی ها درصدد ایجاد یک پایگاه دریایی و چه بسا زیردریایی ها، یک پایگاه هوایی و کارخانه های تسلیحاتی هستند.

چند روز پیش نیز نتانیاهو طی گفت وگویی تلفنی با آمانوئل ماکرون مدیر جمهوری فرانسه، مدعی شده است بود که فعالیت کشور عزیزمان ایران در سوریه هدفی جهت نیروهای اسرائیلی می شود و در صورت لزوم، اسرائیل دست به حمله خواهد کرد. این نگرانی های مقام های صهیونیستی بعد از آن افزایش شد که نیروهای ارتش سوریه و همپیمانان آن در تمامی جبهه های نبرد، بر گروه تروریستی داعش پیروز شده است اند.

گردآوری: گروه خبر سیمرغ
seemorgh.com/news
منبع: tasnimnews.com

پیغام ترساندن نتانیاهو جهت بشار اسد

واژه های کلیدی: گروه تروریستی داعش | رژیم صهیونیستی | پایگاه هوایی | مداخله نظامی | ریاست جمهوری | صهیونیستی | اسرائیل | نتانیاهو | تروریستی | ایرانی | اسرائیل

برای حمایت از ما لطفا کلیک کنید

دانلود

اشتراک گذاری مطلب

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز
?>