خانه » ورزشی » مشکلی با شکایت مدیرعامل گسترش فولاد ندارم / نصرتی
 

 

مشکلی با شکایت مدیرعامل گسترش فولاد ندارم / نصرتی

بازیکن تیم نفت پایتخت کشور عزیزمان ایران گفت: مشکلی با شکایت هوشنگ نصیرزاده ندارم و جهت دریافت مطالباتم هرجایی که مدیرعامل کلوب بگوید حاضر می شوم.

مشکلی با شکایت مدیرعامل گسترش فولاد ندارم / نصرتی

محمد نصرتی در گفت و گو با خبرنگار حوزه فوتبال و فوتسال گروه ورزشی گروه تحریریه سایت جوان درباره شکایت کلوب گسترش فولاد تبریز از این بازیکن به کمیته اخلاق بیان کرد: جهت دریافت مطالباتم از کلوب گسترش فولاد در هر محلی که مورد نیاز باشد شرکت می کنم و تفاوتی ندارد این محل کمیته اخلاق،کمیته انضباطی،کمیته تعیین وضعیت، حراست فدراسیون فوتبال و یا حتی بالاتر از این نهادها یعنی کمیته انضباطی فیفا باشد. امروز همراه با وکیلم به کمیته تعیین اوضاع رفتم و ۲ درصد از مبلغ طلب ۲۰۰میلیونی ام از کلوب گسترش فولاد را به حساب این کمیته واریز کردم تا شکایتم به جریان بیفتد.

او ادامه داد:با آغوش گرم از شکایت نصیرزاده استقبال می کنم به چه دلیل که مطمئنم نهادهای قضائی فدراسیون فوتبال با بررسی مدارک موجود حق را به من می دهند.نمی دانم مدیر عامل گسترش فولاد چه مشکلی با من دارد که به جای پرداخت بدهی های این کلوب تبریزی تنها به دنبال شکایت کردن است.

مدافع تیم فوتبال نفت تهران در آخر خاطر نشان کرد: البته نمی دانم بحث دریافت مطالباتم از کلوب گسترش فولاد چه ارتباطی به کمیته اخلاق دارد. هر جا نصیرزاده بگوید حاضر می شوم تا مشخص شود از لحاظ قانونی حق با چه کسی هست. نصیرزاده می تواند به هر جایی که دلش می خواهد شکایت کند ولی باید دید شکایت او مستند است یا خیر؟ بارها در پیراهن گسترش فولاد با ضرب دیدگی شدید مواجه شدم و اکنون حق دارم که دنبال مطالباتم باشم.

مشکلی با شکایت مدیرعامل گسترش فولاد ندارم / نصرتی

انتهای پیام/

اظهارات نصرتی راجع به شکایت گسترش فولاد

واژه های کلیدی: کمیته انضباطی | فولاد تبریز | شکایت کردن | فوتبال | دریافت | تهران | لیگ برتر فوتبال | فدراسیون فوتبال

برای حمایت از ما لطفا کلیک کنید

دانلود

اشتراک گذاری مطلب

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز
?>