خانه » ورزشی » تسلیت کیومرث هاشمی بابت اتفاق تروریستی در مسجد «الروضه»
 

 

تسلیت کیومرث هاشمی بابت اتفاق تروریستی در مسجد «الروضه»

رئیس کمیته ملی المپیک کشورمان اتفاق تروریستی مسجد «الروضه» را به همتای مصری خود تسلیت گفت.

تسلیت کیومرث هاشمی بابت اتفاق تروریستی در مسجد «الروضه»

به گزارش گروه ورزشی گروه تحریریه سایت جوان،؛ المپیک ایران، کیومرث هاشمی مدیر کمیته ملی المپیک طی نامه‌ای به «حشام محمد توفیق حتاب» حادثه تروریستی در یکی از مساجد این کشور و کشته و زخمی شدن جمعی از مردم بیگناه را به مدیر کمیته ملی المپیک مصر تسلیت گفت.

در متن نامه رئیس کمیته ملی المپیک کشورمان خطاب به همتای مصری خود آمده است:

با اندوه و حزن بسیار از حمله ددمنشانه تروریست‌های کوردل به مسجد الروضه که به شهادت صدها تن انسان بی گناه اعم از زنان، کودکان و سالخوردگان انجامیده است مطلع شدیم.

تسلیت کیومرث هاشمی بابت اتفاق تروریستی در مسجد «الروضه»

این انسان‌های بی گناه که جهت انجام نیایش به درگاه خدواند متعال در این مکان حضور داشتند به دست کوردلانی، جان عزیزشان را از دست دادند که هدفی جز انجام خواسته‌ها و تمایلات شیطانی اربابان پلیدشان نداشته و ندارند.

اینجانب ضمن محکوم کردن این حمله غیر انسانی، تسلیت عمیق خود، جامعه ورزش و کمیته ملی المپیک جمهوری اسلامی کشور عزیزمان ایران را که از این واقعه دردناک بسیار متاثر و متاسف هستند خدمت جنابعالی، جامعه ورزش و المپیک مصر ابلاغ می‌نمایم و از خداوند متعال جهت خانواده این عزیزان رحمت واسعه الهی را مسئلت دارم.

عبارات مهم : حادثه تروریستی – پیام تسلیت

انتهای پیام/

پیام تسلیت کیومرث هاشمی به اتفاق تروریستی مسجد «الروضه»

واژه های کلیدی: حادثه تروریستی | پیام تسلیت | تروریستی | المپیک | ایران | اخبار کمیته ملی المپیک | کمیته بین المللی المپیک | کیومرث هاشمی

برای حمایت از ما لطفا کلیک کنید

دانلود

اشتراک گذاری مطلب

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز
?>