خانه » خبری و خواندنی » آغاز پیش تولید فصل دوم «پا‌های بی‌قرار»
 

 

آغاز پیش تولید فصل دوم «پا‌های بی‌قرار»

فصل دوم مجموعه تلویزیونی «پا‌های بی قرار» به زودی وارد مرحله پیش تولید می‌شود.

آغاز پیش تولید فصل دوم «پا‌های بی‌قرار»

بابک کایدان نویسنده مجموعه‌های تلویزیونی در گفتگو با خبرنگار حوزه رادیو تلویزیون گروه فرهنگی گروه تحریریه سایت جوان؛ در خصوص پیشرفت و روند تصویربرداری سریال «پاهای بی قرار» گفت: با توجه به آخر تصویربرداری فصل اول این مجموعه تلویزیونی، بعد از یک وقفه کوتاه پیش تولید فصل تازه سریال «پاهای بی‌قرار» را شروع خواهیم کرد.

وی بیان کرد: با توجه به نظر مدیران و نگاه داشتن چارچوب مهم داستان، در فیلمنامه فصل تازه تغییراتی را اعمال کرده‌ایم که طبق برنامه‌ریزهای انجام شده است پیش خواهیم رفت.

مجموعه تلویزیونی«پا‌های بی قرار» به کارگردانی منوچهر هادی و تهیه کنندگی ایرج محمدی، محصول شبکه پنج سیما در تابستان ۱۳۹۶ کلید خورده و قرار است در ۶۰ قسمت از شبکه پنج سیما پخش شود.

آغاز پیش تولید فصل دوم «پا‌های بی‌قرار»

فصل دوم سریال که از سال ۵۷ آغازمی می‌شود و تا سال ۶۴ به آخر می‌رسد، زندگی چند خانواده را به تصویر می‌کشد و داستان را در بستر وقایع آن سال‌ها وانقلاب شکوهمند انقلاب اسلامی ودفاع مقدس پیش می‌گیرد.

این سریال در سه فصل یعنی فصل اول و سوم وقت حال و فصل دوم را وقت گذشته شامل می‌شود. فصل دوم سریال که از سال ۵۷ شروع می‌شود و تا سال ۶۴ به آخر می‌رسد.

حمید گودرزی، آرش مجیدی، لیندا کیانی، سمیرا حسن پور، علی رضا استادی، سجاد قراگزلو، سیروس همتی، مهدی صبایی، اصغر محبی، افسانه ناصری، مجید صیادی و… بازیگران این مجموعه هستند.

انتهای پیام/

فصل دوم مجموعه تلویزیونی «پا‌های بی قرار» به زودی وارد مرحله پیش تولید می‌شود.

واژه های کلیدی: سمیرا حسن پور | لیندا کیانی | حمید گودرزی | داستان | انقلاب | سریال | مجموعه | داستان

برای حمایت از ما لطفا کلیک کنید

دانلود

اشتراک گذاری مطلب

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز
?>