خانه » ورزشی » میزبانی کاشانی ها جهت لیگ جهانی کشتی آزاد در هاله‌ای از ابهام
 

 

میزبانی کاشانی ها جهت لیگ جهانی کشتی آزاد در هاله‌ای از ابهام

در نامه فدراسیون کشتی به استاندار اصفهان جهت بر طرف شدن هر چه سریعتر مسائل میزبانی جام باشگاه‌های دنیا در کاشان تاکید شد.  

میزبانی کاشانی ها جهت لیگ جهانی کشتی آزاد در هاله‌ای از ابهام

به گزارش خبرنگار کشتی و رزمی گروه ورزشی گروه تحریریه سایت جوان، فدراسیون کشتی در نامه ای به مهرعلیزاده استاندار اصفهان؛ ضمن اعلام وقت ۲۴ ساعته به مسئولان سیاسی و ورزشی شهر کاشان جهت حل مسائل میزبانی چهارمین دوره مسابقه های کشتی آزاد جام کلوب های جهان خواستار در تسریع در حل این مسایل شد.

بنا بر این گزارش متن نامه ارسالی به استاندار اصفهان به شرح زیر است:

جناب آقای مهندس مهر علیزاده
استاندار محترم اصفهان
با سلام
احتراما با سپاس از بذل توجه جنابعالی، نسبت به ورزش ملی کشور، کشتی، همانطور که مستحضرید، فدراسیون کشتی، از بیش از یک ماه گذشته، با عنایت به علاقمندی مردم عزیز شهر تاریخی و مذهبی کاشان، و درخواست رسمی هیئت کشتی استان اصفهان ارسالی از سوی اداره ورزش و جوانان کاشان، در پی واگذاری میزبانی رقابت‌های کشتی آزاد جام باشگاه‌های دنیا به این شهرستان بوده هست. لذا با توجه به فاصله کوتاه(هشت روز) باقی مانده تا شروع مسابقه ها ، موارد ذیل هنوز بلاتکلیف باقی مانده است:
۱- علیرغم برگزاری دو جلسه حضوری مسئولان فدراسیون کشتی با فرماندار محترم، ایشان تاکنون از امضای تفاهم‌نامه همکاری، بهر علت خودداری نموده، و قطعا برگزاری یک مناسبت جهانی در شهر کاشان، بدون قبول مسوولیت از سوی نماینده ارشد دولت محترم در این شهرستان، امکان پذیر نخواهد بود. بهر حال در صورت عدم میل فرماندار محترم کاشان به امضاء تفاهم نامه ذیربط ، لطفا جنابعالی نماینده مشخصی را از سوی استانداری محترم، جهت عقدتفاهم نامه مذکور با فدراسیون کشتی معرفی فرمایید.
۲- علی رغم قول های متعدد داده شده، هزینه جایزه دلاری که بخشی از تعهدات میزبان محسوب می شده، تا کنون فراهم نشده است.
۳- با توجه به محدودیت زمانی موجود، ضرورت دارد عنوان واگذاری سالن برگزاری مسابقات( سالن دانشگاه آزاد اسلامی) به فدراسیون کشتی از سوی مسوولان شهری با جدیت دنبال شود، که متاسفانه هنوز سالن مذکور به فدراسیون واگذار نشده است.

میزبانی کاشانی ها جهت لیگ جهانی کشتی آزاد در هاله‌ای از ابهام

ازاینرو سپاسگزار خواهد بود با توجه به هماهنگی مستقیم فدراسیون با شهردار محترم کاشان و همکاری صورت گرفته جهت فراهم شدن تغذیه، اسکان و ترانسفر از سوی این نهاد و از طرف دیگر مذاکره مستقیم با معاونت تربیت بدنی دانشگاه آزاد اسلامی جهت تخصیص داده شده است سالن و با عنایت به وقت کوتاه باقی مانده تا شروع مسابقه های کشتی آزاد جام باشگاه‌های دنیا بعنوان یکی از مسابقه های معتبر اتحادیه جهانی کشتی، جهت به نتیجه رسیدن مباحث فوق الذکر ، اقدام عاجل مبذول گردد.

بدیهی است فدراسیون کشتی بر این میزبانی، به جهت احترام به علاقمندی مردم آن منطقه تاکید دارد و امید می‌رود تا٢٤ ساعت آینده، نسبت به تعیین وظیفه مباحث یاد شده است اقدام گردد، تا فدراسیون مجبور به عوض کردن محل برگزاری مسابقه های نشود.

چهارمین دوره رقابت های کشتی آزاد جام کلوب های دنیا روزهای ۱۶ و ۱۷ آذرماه برگزار می شود.

انتهای پیام/

در نامه فدراسیون کشتی به استاندار اصفهان جهت بر طرف شدن هر چه سریعتر مسائل میزبانی جام باشگاه‌های دنیا در کاشان تاکید شد.  

فرصت ۲۴ ساعته فدراسیون کشتی به مسئولان استان اصفهان جهت میزبانی لیگ جهانی کشتی

واژه های کلیدی: لیگ جهانی | مسابقه | باشگاه | اصفهان | مسئولان | برگزاری | کاشان | باشگاه

برای حمایت از ما لطفا کلیک کنید

دانلود

اشتراک گذاری مطلب

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز
?>