خانه » ورزشی » رستمی، مرادی، سلیمی و علی حسینی صدرنشین شدند
 

 

رستمی، مرادی، سلیمی و علی حسینی صدرنشین شدند

استارت لیست نهایی و رکوردهای ورودی شرکت کنندگان در مسابقه های وزنه برداری قهرمانی سال ۲۰۱۷ دنیا در آناهیم آمریکا از سوی فدراسیون جهانی اعلام شد.

رستمی، مرادی، سلیمی و علی حسینی صدرنشین شدند

به گزارش گروه ورزشی گروه تحریریه سایت جوان، به نقل از روابط عمومی فدراسیون وزنه برداری؛ رقابت‌های وزنه برداری قهرمانی سال ۲۰۱۷ دنیا با حضور ۳۲۸ وزنه بردار زن و مرد از ۶۸ کشور از فردا (سه شنبه ۷ آذرماه) به میزبانی شهر آناهیم آمریکا با مسابقه دسته ۴۸ کیلوگرم زنان راس ساعت ۲۱:۳۰ شب شروع می‌شود.

در این دوره از مسابقه های ۱۴۳ شرکت کننده زن از ۴۵ کشور و ۱۸۵ وزنه بردار مرد از ۵۹ کشور با یکدیگر به مسابقه خواهند پرداخت و در نهایت در روز چهارشنبه ۱۵ آذرماه با برگزاری اوزان سنگین وزن خاتمه می‌یابد.
در بخش مردان ۷ تیم (ایران، آمریکا، ازبکستان، تایلند، کره جنوبی، آلمان و کلمبیا) با ترکیب کامل (۸ وزنه بردار) در این مسابقه های حضور پیدا کرده اند.

با اعلام رکورد ورودی تمامی شرکت کنندگان حاضر در مسابقه های بزرگسالان دنیا و مشخص شدن رکورد‌های نهایی آنها، اوضاع وزنه برداران حاضر در این رقابت‌ها مشخص شد.

رستمی، مرادی، سلیمی و علی حسینی صدرنشین شدند

برهمین اساس کیانوش رستمی به همراه “پرز مندز” از شیلی با رکورد ورودی ۳۸۰ کیلوگرم در صدر دسته ۸۵ کیلوگرم قرار دارد. سهراب مرادی با رکورد ورودی ۴۰۵ کیلوگرم در صدر دسته ۹۴ کیلوگرم ایستاده هست. در دسته ۱۰۵ کیلوگرم “ایوان افریموف” ازبک با رکورد ورودی ۴۱۰ کیلوگرم صدرنشین هست. در نهایت بهداد سلیمی، سعید علی حسینی و “لاشا تالاخادزه” از گرجستان با رکورد ورودی ۴۵۰ کیلوگرم در صدر جای گرفته اند.

کیانوش رستمی و علی میری دو ملی پوش دسته ۸۵ کیلوگرم، نخستین وزنه برداران کشورمان هستند که روز یکشنبه ۱۲ آذر راس ساعت ۱۱:۵۵ به وقت آناهیم (دوشنبه ۳:۲۵ بامداد به وقت تهران) به روی تخته خواهند رفت.

برنامه زمانبندی ملی پوشان کشورمان به همراه رکورد ورودی ارزش به شرح زیر است:

عبارات مهم : وزنه برداری – کیانوش رستمی
گروه (A) دسته ۸۵ کیلوگرم:
یکشنبه ۱۲ آذرماه راس ساعت ۱۱ و ۵۵ دقیقه ظهر به وقت آناهیم (ساعت ۲۳ و ۲۵ دقیقه شب به وقت تهران) با مسابقه ۱۲ وزنه بردار شروع می‌شود.
در استارت لیست نهایی این وزن، کیانوش رستمی به همراه “پرز مندز” از شیلی با رکورد ورودی ۳۸۰ کیلوگرم در صدر قرار دارند.
“کریستوف مسیج” از لهستان با رکورد ورودی ۳۶۷ کیلوگرم در رده بعدی جای دارد.
علی میری نیز با رکورد ورودی ۳۶۶ کیلوگرم به همراه “پیزالتو” ایتالیایی و “علیمف” ازبکستانی در رده‌های بعدی قرار گرفته اند.

گروه (A) دسته ۹۴ کیلوگرم:
یکشنبه ۱۲ آذر راس ساعت ۱۵ و ۲۵ دقیقه به وقت آناهیم (دوشنبه ۲ و ۵۵ دقیقه بامداد به وقت تهران) با حضور ۱۱ وزنه بردار پیگیری می‌شود.
در استارت لیست نهایی سهراب مرادی با رکورد ورودی ۴۰۵ کیلوگرم در صدر قرار دارد.
“فرخودبیک سوبیروف” ازبک با رکورد ورودی ۳۹۵ کیلوگرم در جایگاه دوم است.
سیدایوب موسوی، “عبداله راغب سعد” از مصر و “ائوریماس دیدزبالیس” از لیتوانی با رکورد ورودی ۳۹۰ کیلوگرم در جایگاه‌های بعدی جای دارند.

استارت لیست نهایی و رکوردهای ورودی شرکت کنندگان در مسابقه های وزنه برداری قهرمانی سال ۲۰۱۷ دنیا در آناهیم آمریکا از سوی فدراسیون جهانی اعلام شد.

گروه (A) دسته ۱۰۵ کیلوگرم:
دوشنبه ۱۳ آذر از ساعت ۱۷ و ۲۵ دقیقه به وقت آناهیم (روز سه شنبه ۱۴ آذر ساعت ۴ و ۵۵ دقیقه بامداد) با مسابقه ۱۳ وزنه بردار شروع خواهد شد.
در استارت لیست نهایی این وزن، “ایوان افریموف” ازبسکتانی با رکورد ورودی ۴۱۰ کیلوگرم در صدر جای گرفته و “آرتورس پلسنیکس” از لتونی با رکورد ورودی ۴۰۵ کیلوگرم در جایگاه دوم هست. “میشالسکی” از لهستان با رکورد ورودی ۴۰۳ کیلوگرم در رتبه سوم واقع شده است است و علیرضا سلیمانی و علی هاشمی دو ملی پوش دسته ۱۰۵ کیلوگرم کشورمان با رکورد ورودی ۴۰۱ کیلوگرم در جایگاه‌های ایستاده اند.

رقابت گروه (A) دسته ۱۰۵+ کیلوگرم:
سه شنبه ۱۴ آذر راس ساعت ۱۷ و ۲۵ دقیقه به وقت آناهیم (روز چهارشنبه ۱۵ آذر ساعت ۴ و ۵۵ دقیقه بامداد) مسابقه ۱۰ وزنه بردار شروع می‌شود.
در استارت لیست نهایی این وزن، سعید علی‌حسینی و بهداد سلیمی به همراه “لاشا تالاخادزه” از گرجستان با رکورد ورودی ۴۵۰ کیلوگرم در صدر قرار دارند.

انتهای پیام/

استارت لیست نهایی قهرمانی دنیا اعلام شد

واژه های کلیدی: وزنه برداری | کیانوش رستمی | وزنه برداری | بهداد سلیمی | وزنه بردار | مسابقه | همراه | وزنه برداری

برای حمایت از ما لطفا کلیک کنید

دانلود

اشتراک گذاری مطلب

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز
?>