خانه » ورزشی » هیئت مدیره استقلال زیرو رو می‌شود ، ۲ استقلالی رفتنی شدند یکی ماندنی
 

 

هیئت مدیره استقلال زیرو رو می‌شود ، ۲ استقلالی رفتنی شدند یکی ماندنی

گفته می‌شود افتخاری با تکمیل مدارک ایثارگری در استقلال ماندنی شد و ۲ عضو دیگر به زودی باید با قانون شرکت بازرسی از استقلال خداحافظی کنند.

به گزارش خبرنگار فوتبال و فوتسال گروه ورزشی گروه تحریریه سایت جوان؛ طبق قانون بازنشستگی شرکت بازرسی کل کشور بعضی از مدیران بازنشسته از سمت های مدیریتی خود کناره گیری کردند تا کار به بازرسی مدیران کلوب استقلال برسد.

با توجه به بررسی های صورت گرفته افتخاری مدیر عامل کلوب استقلال با ارائه کارت ایثارگری تا این لحظه توانسته همچنان سکان دار کلوب استقلال باشد. البته رضا افتخاری مدیر عامل فعلی کلوب باید مدارک نهایی خود را جهت شرکت بازرسی ارائه کند تا مسئولان این شرکت نظر خود را جهت تایید افتخاری اعلام کنند .

طبق اعلام یک مرجع آگاه از کلوب استقلال مدرک ایثارگری مدت نامحدود دارد و بر همین اساس افتخاری مشکلی جهت حضور در مدیریت استقلال ندارد ولی این شرکت بازرسی است که تصمیم نهایی را جهت حضور افتخاری در راس کلوب اعلام می کند.

هیئت مدیره استقلال زیرو رو می‌شود ، ۲ استقلالی رفتنی شدند یکی ماندنی

جواد قراب ،اکبر عباسی ملکی و زمانی دیگر اعضای هیئت مدیره کلوب محسوب می شوند که در این میان ۲ عضو مطرح شده است شامل قانون بازنشستگی می شوند.

جواد قراب عضو هیت مدیره کلوب استقلال که بازنشسته بانک سپه محسوب می‌شود و اکبر عباسی ملکی دیگر عضو هیئت مدیره هم بازنشسته بانک تجارت به شمار می آید که و بررسی های مورد نیاز راجع به این ۲ عضو به وسیله مسئولان شرکت بازرسی صورت گرفته و طبق قانون نفرات اعلام شده است اوضاع نامعلومی دارند و شرکت بازرسی تا به این لحظه آنها را تایید نکرده است و این در حالی است که استقلالی ها و دیگر مسئولان در تلاش هستند تا با تبصره مورد نیاز حضور این افراد را در راس مدیریت قطعی کنند.

حسن زمانی دیگر عضو هیئت مدیره آبی ها، مشکلی جهت حضور در مدیریت استقلال را ندارد و قانون بازنشستگی شامل حال او نمی شود و او تنها فردی است که بدون در نظر گرفته شدن قانون بازنشستگی می تواند در استقلال ماندگار باشد.

به این ترتیب باید دید در نهایت اوضاع ۲ عضو هیئت مدیره استقلال و همچنین تایید ایثارگری افتخاری مدیر عامل کلوب استقلال از سوی شرکت بازرسی کل کشور به کجا خواهد رسید و وزارت ورزش و جوانان در قبال بازنشستگی مدیران کلوب استقلال چه اقداماتی را انجام می دهد، به چه دلیل که در صورت تایید بازنشستگی هر یک از مدیران استقلال، وزارت ورزش و جوانان باید گزینه های تازه را جایگزین نفرات کنار رفته کند تا این کلوب بدون مسئله به کار خود ادامه دهد.

گفته می‌شود افتخاری با تکمیل مدارک ایثارگری در استقلال ماندنی شد و ۲ عضو دیگر به زودی باید با قانون شرکت بازرسی از استقلال خداحافظی کنند.

از طرفی هیئت مدیره استقلال با از دست دادن «قریب»، پیش از این باید یک عضو را به هیئت مدیره اضافه می کرد که در صورت جدایی ۲ عضو در آینده طبق قانون بازنشستگی به این ترتیب باید ۳ مدیر تازه از سوی وزارت ورزش و جوانان در راس مدیریت آبی ها قرار گیرند.

انتهای پیام/

واژه های کلیدی: بازنشستگی | استقلال | بازنشسته | مدیریت | جوانان | مسئولان | افتخاری | استقلال | قانون | مدیریت

برای حمایت از ما لطفا کلیک کنید

دانلود

اشتراک گذاری مطلب

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز
?>