خانه » خبری و خواندنی » دو انتصاب تازه در وزارت ارشاد
 

 

دو انتصاب تازه در وزارت ارشاد

وزیر ارشاد امروز رییس تازه کمیته پدافند غیر عامل وزارت ارشاد و دبیر تازه جایزه جهانی کتاب سال کشور عزیزمان ایران را منصوب کرد.

دو انتصاب تازه در وزارت ارشاد

به گزارش گروه فرهنگی گروه تحریریه سایت جوان؛ وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی امروز در احکامی جداگانه، سیدهادی حسینی را به عنوان رییس کمیته پدافند غیر عامل وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و احمدعلی حیدری را به عنوان دبیر جایزه جهانی کتاب سال جمهوری اسلامی کشور عزیزمان ایران منصوب کرد.

سیدهادی حسینی رییس کمیته پدافند غیر عامل وزارت ارشاد شد

در حکم سیدعباس صالحی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی خطاب به سیدهادی حسینی آمده است:

دو انتصاب تازه در وزارت ارشاد

«در اجرای اصل ١٢٧ قانون اساسی جمهوری اسلامی کشور عزیزمان ایران و به استناد آیین نامه اجرایی بند (ک) ماده (٢٠١) قانون برنامه پنجم توسعه اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی و با توجه به اهمیت اهداف و نقش پدافند غیر عامل در حفظ و توسعه بنیه دفاعی، تقویت بنیادهای مقاومت داخلی و قدرت بازدارندگی کشور در برابر تهدیدات و حفظ و توسعه اقتدار ملی، با عنایت به سوابق و تجارب ارزنده جنابعالی به موجب این حکم به عنوان “رییس کمیته پدافند غیر عامل وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی” منصوب می شوید.

امید است با توکل به خداوند متعال در اجرای فرامین و رهنمودهای مقام معظم رهبری و تحقق سیاست ها و راهبردهای دولت تدبیر و امید موفق و موید باشید.»

دبیر جایزه جهانی کتاب سال جمهوری اسلامی کشور عزیزمان ایران منصوب شد

در حکم سیدعباس صالحی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی خطاب به احمدعلی حیدری آمده است:

وزیر ارشاد امروز رییس تازه کمیته پدافند غیر عامل وزارت ارشاد و دبیر تازه جایزه جهانی کتاب سال کشور عزیزمان ایران را منصوب کرد.

«نظر به تخصص و سوابق ارزشمند جناب عالی در حوزه های علمی، پژوهشی و بنا به پیشنهاد معاون محترم امور فرهنگی به موجب این حکم به مدت یک سال به عنوان “دبیر جایزه جهانی کتاب سال جمهوری اسلامی ایران” منصوب می شوید.

امید است با عنایت الهی و بهره گیری از نظر های صاحب نظران، این جایزه ارزشمند و معتبر، بیش از گذشته زمینه ساز رشد و تعالی جامعه فرهنگی و علمی کشور عزیزمان ایران و دنیا شود.»

انتهای پیام/

واژه های کلیدی: فرهنگ | جایزه | ایران | اسلامی | سیدعباس صالحی | وزیر ارشاد | انتصاب |

برای حمایت از ما لطفا کلیک کنید

دانلود

اشتراک گذاری مطلب

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز
?>