خانه » خبری و خواندنی » از کارآفرینی تا نحوه مواجهه با مسائل در محل کار ، با برنامه‌‌های رادیو اقتصاد همراه شوید
 

 

از کارآفرینی تا نحوه مواجهه با مسائل در محل کار ، با برنامه‌‌های رادیو اقتصاد همراه شوید

رادیو اقتصاد جهت امروز برنامه‌های متعددی را تدارک دیده است که به بعضی از مهمترین‌های آن اشاره می‌کنیم.

از کارآفرینی تا نحوه مواجهه با مسائل در محل کار ، با برنامه‌‌های رادیو اقتصاد همراه شوید

به گزارش حوزه رادیو تلویزیون گروه فرهنگی گروه تحریریه سایت جوان؛ رادیو اقتصاد جهت امروز برنامه‌های متعددی را تدارک دیده است که در ادامه به بعضی از آنها اشاره می‌کنیم؛ رادیو اقتصاد در برنامه “روز از نو” یکشنبه ۵ آذر ماه، به عنوان نحوه مواجهه با مسائل در محل کار می پردازد.

با حضور کارشناسان در برنامه فردا به عنوان چگونگی مواجه با مسائل در محل کار و نیز تکنیک های مواجهه پرداخته خواهد شد.

در آیتم دسترنج سرهنگ فراهانی مسئول بسیج سازندگی استان مرکزی در خصوص میزان صادرات محصولات کشاورزی استان مرکزی صحبت می کند.

از کارآفرینی تا نحوه مواجهه با مسائل در محل کار ، با برنامه‌‌های رادیو اقتصاد همراه شوید

همچنین به مناسبت روز بسیج مستضعفان در این برنامه در گفتگو با مهدی شهریاری مسئول بسیج و گروه های جهادی استان سیستان و بلوچستان به عنوان فعالیت های نیروی مقاومت بسیج در روستاها پرداخته می شود.

برنامه “روز از نو” با هدف تنوع اطلاع رسانی و نشاط همگانی، کاری از گروه کشاورزی، به تهیه کنندگی لیلا امید یگانه شنبه تا پنج شنبه ساعت ۰۶:۳۰ به مدت ۸۵ دقیقه از رادیو اقتصاد پخش می شود.

مزیت های رقابتی در کسب و کار

رادیو اقتصاد در برنامه “رویش” یکشنبه ۵ آذر ماه، به مبحث مزیت های رقابتی در کسب و کارمی پردازد.

رادیو اقتصاد جهت امروز برنامه‌های متعددی را تدارک دیده است که به بعضی از مهمترین‌های آن اشاره می‌کنیم.

محسن برزگر خلیلی مدرس دانشگاه در برنامه فردا در خصوص مزیت های رقابتی در کسب و کار مطالبی را عنوان خواهد کرد.

همچنین مفهوم مزیت رقابتی، انواع مزیت رقابتی، مشاوره کسب و کار و … از دیگر محورهای موضوعی این برنامه خواهند بود.

برنامه “رویش” کاری از گروه کسب و کار به تهیه کنندگی حمیده سلطانی روزهای شنبه الی پنج شنبه ساعت ۰۸:۰۰ به مدت ۵۵ دقیقه از رادیو اقتصاد پخش می شود.

چگونگی موفقیت در برنامه ریزی های اقتصادی

رادیو اقتصاد در برنامه “ایستگاه نود و هشت” یکشنبه ۵ آذر ماه، به بررسی چگونگی موفقیت در برنامه ریزی های اقتصادی خواهد پرداخت.

مرتضی عنایتی کارشناس اقتصادی به همراه مریم حنطوش زاده رفتارشناس در برنامه فردا در این مورد که چگونه در برنامه ریزی های اقتصادی موفق شویم؟، گفتگو می کنند.

از کارآفرینی تا نحوه مواجهه با مسائل در محل کار ، با برنامه‌‌های رادیو اقتصاد همراه شوید

نکاتی که در تحقق این امر اثر گذار خواهند بود (دو جنبه مدل برنامه ریزی و مدل تعهد اجرا)، برنامه هایی که اغلب با شکست در اجرا مواجه می شوند (آسیب شناسی واکنش‌ برنامه ریزی غلط) و … از دیگر موضوعاتی هستند که در برنامه مطرح خواهند شد.

برنامه “ایستگاه نود و هشت” کاری از گروه اقتصاد و جامعه به تهیه کنندگی لیلا امید یگانه شنبه تا پنج شنبه ساعت ۰۹:۰۰ به مدت ۵۵ دقیقه از رادیو اقتصاد پخش می شود.

فرآیند تولید محصولات فاستونی و پارچه های پرده ای

رادیو اقتصاد در برنامه “کالای ایرانی” یکشنبه ۵ آذر ماه، فرآیند تولید محصولات فاستونی و پارچه های پرده ای را بررسی می کند.

رادیو اقتصاد جهت امروز برنامه‌های متعددی را تدارک دیده است که به بعضی از مهمترین‌های آن اشاره می‌کنیم.

فرآیند تامین مواد اولیه و تولید، کیفیت و قیمت، خدمات بعد از فروش جهت محصولات فاستونی، هیبالک، پارچه های پرده ای و رومبلی و … از دیگر موضوعاتی هستند که در برنامه فردا با حضور تولیدکنندگان مورد بحث و بررسی قرار خواهند گرفت.

برنامه “کالای ایرانی” کاری از گروه صنعت و بازرگانی به تهیه کنندگی حمیده رضا سلطانی شنبه تا پنج شنبه ساعت ۱۰:۰۰ به مدت ۵۵ دقیقه از رادیو اقتصاد پخش می شود.

خمس به چه کسانی تعلق می گیرد؟

رادیو اقتصاد در برنامه “عیار” یکشنبه ۵ آذر ماه، به این عنوان که خمس به چه کسانی تعلق می گیرد؟ می پردازد.

از کارآفرینی تا نحوه مواجهه با مسائل در محل کار ، با برنامه‌‌های رادیو اقتصاد همراه شوید

حجت الاسلام محمد پویا مفرد کارشناس مذهبی در ادامه سلسله مباحث مربوط به احکام خمس در خصوص این عنوان که خمس به چه کسانی تعلق می گیرد؟ صحبت می کند.

برنامه “عیار” کاری از گروه کسب و کار به تهیه کنندگی محسن رنگینی همه روز ساعت ۱۲:۰۵ به مدت ۵۰ دقیقه از رادیو اقتصاد پخش می شود.

اوضاع پرورش کبک

رادیو اقتصاد در برنامه “ارمغان طبیعت” یکشنبه ۵ آذر ماه، به سراغ اوضاع پرورش کبک خواهد رفت.

موسی کاظمی پرورش دهنده نمونه کبک و نیز میلاد ایمانی نیا پرورش دهنده کبک در برنامه فردا در مورد اوضاع پرورش کبک گفتگو می کنند.

از دیگر مباحث در این برنامه می توان به تاریخچه پرورش کبک، مزیت های گوشت، مسائل نهاده ها، قیمت ها و … اشاره کرد.

برنامه “ارمغان طبیعت” کاری از گروه کشاورزی، به تهیه کنندگی الهام مصطفوی روزهای یکشنبه، سه شنبه و پنج شنبه ساعت ۱۳:۳۰ به مدت ۳۰ دقیقه از رادیو اقتصاد پخش می شود.

جایگاه کارآفرینی در نظام صنعتی و رشد اقتصادی

رادیو اقتصاد در برنامه “خانه تا کارخانه” یکشنبه ۵ آذر ماه، به عنوان جایگاه کارآفرینی در نظام صنعتی و رشد اقتصادی می پردازد.

سجاد اکباتانی کارشناس سرمایه گذاری خطر پذیر در برنامه فردا در خصوص جایگاه کارآفرینی در نظام صنعتی و رشد اقتصادی صحبت می کند.

اثر کارآفرینی در نظام صنعتی صنایع کوچک، نقش صنایع کوچک و پویایی در صنایع کوچک، آگاهی از روند راه اندازی صنایع کوچک و … از دیگر مواردی هستند که در برنامه بررسی خواهند شد.

همچنین در بخش گزارشی رسول سادات ارائه دهنده تسهیلات به فعالان صنایع کوچک در خصوص نوع فعالیتشان توضیحاتی خواهد داد.

برنامه “خانه تا کارخانه” کاری از گروه صنعت و بازرگانی به تهیه کنندگی لیلا امید یگانه یکشنبه، سه شنبه و پنج شنبه ساعت ۱۵:۰۰ به مدت ۵۵ دقیقه از رادیو اقتصاد پخش می شود.

صدور خدمات فنی و مهندسی در حوزه خدمات نیروگاهی

رادیو اقتصاد در برنامه “راه ابریشم” یکشنبه ۵ آذر ماه، به عنوان صدور خدمات فنی و مهندسی در حوزه خدمات نیروگاهی خواهد پرداخت.

علیرضا کدخدایی عضوهیات مدیره انجمن صادرکنندگان خدمات فنی و مهندسی به همراه علی طهرانبند کارشناس و پژوهشگر تاریخ و فرهنگ در برنامه فردا در مورد صدور خدمات فنی و مهندسی در حوزه خدمات نیروگاهی گفتگو می کنند.

اهمیت صدور خدمات نیروگاهی، تحلیل شرایط موجود این رشته صادرات، راه موفقیت این رشته صادراتی، مروری بر سابقه تجات در راه ابریشم و … از دیگر مباحثی هستند که در برنامه بررسی خواهند شد.

برنامه “راه ابریشم” کاری از گروه صنعت و بازرگانی به تهیه کنندگی مهرگان سوادکوهی یکشنبه، سه شنبه و پنج شنبه ساعت ۱۶:۳۰ به مدت ۲۵ دقیقه از رادیو اقتصاد پخش می شود.

نقش تفکر بسیجی در اقتصاد کشور

رادیو اقتصاد در برنامه “نود و هشتی ها” یکشنبه ۵ آذر ماه، قصد دارد به مقوله نقش تفکر بسیجی در اقتصاد کشور بپردازد.

سردار غلامی رییس بسیج سازندگی در برنامه فردا در خصوص معرفی تفکر بسیجی و نقش آن در اقتصاد کشور صحبت خواهد کرد.

همچنین تبیین حدیثی از امام حسن عسگری (ع) در خصوص سود رساندن به دیگران در برنامه مطرح و بررسی خواهد شد.

برنامه “نود و هشتی ها” کاری از گروه اقتصاد و جامعه به تهیه کنندگی مهدی شیار شنبه تا پنج شنبه ساعت ۱۷:۰۰ به مدت ۸۵ دقیقه از رادیو اقتصاد پخش می شود.

فعالیت های بسیج در عمران و آبادانی روستاها

رادیو اقتصاد در برنامه “روستای ما” یکشنبه ۵ آذر ماه، به عنوان فعالیت های بسیج در عمران و آبادانی روستاها می پردازد.

حسین بحرینی مسئول گروه جهادی روح الله و نیز محمد میرچی مسئول اقتصادی معاونت سازندگی بسیج دانشجویی در برنامه فردا در خصوص فعالیت های بسیج در عمران و آبادانی روستاها به گفتگو خواهند نشست.

از دیگر مباحث در این برنامه می توان از اهم فعالیت های بسیج، معرفی گروه های جهادی روح الله، توانمندی های بسیج، مدل و طرح کمک به روستاییان، کارهای جهت اشتغال و نحوه فعالیت بسیج و … نام برد.

برنامه “روستای ما” کاری از گروه کشاورزی به تهیه کنندگی لیلا امید یگانه روزهای شنبه تا پنج شنبه ساعت ۱۸:۳۰ به مدت ۲۵ دقیقه از رادیو اقتصاد پخش می شود.

انتهای پیام/

واژه های کلیدی: برنامه ریزی | کارآفرینی | برنامه | اقتصاد | بپردازد | اقتصادی | رادیو | فعالیت | برنامه

برای حمایت از ما لطفا کلیک کنید

دانلود

اشتراک گذاری مطلب

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز
?>