خانه » ورزشی » داستان تغییرات در پرسپولیس با فشار شکن‌هایی به نام وحید و مهدی
 

 

داستان تغییرات در پرسپولیس با فشار شکن‌هایی به نام وحید و مهدی

علی اکبر طاهری از مدیرعاملی پرسپولیس کنار رفت تا فرد دیگری در صندلی مدیریت این تیم بنشیند.

داستان تغییرات در پرسپولیس با فشار شکن‌هایی به نام وحید و مهدی

به گزارش خبرنگار فوتبال و فوتسال گروه ورزشی گروه تحریریه سایت جوان؛ تغییرات مدیریتی در هر بخشی امری اجتناب ناپذیر است و هر مدیر یک روز می آید و یک روز می رود. سیاسی و نژاد فلاح رفتند که جا جهت طاهری باز شود و طاهری هم می رود تا یک مدیر دیگر بیاید.

به هر حال نوع جدایی مهم است که طاهری بسیار ناراحت و دلگیر از پرسپولیس جدا شد.

داستان تغییرات در پرسپولیس با فشار شکن‌هایی به نام وحید و مهدی

طاهری یکی از مدیران عامل موفق پرسپولیس بود که اقداماتش در این تیم ماندگار شد. تسویه حساب با بدهکاران خارجی بزرگترین خدمت طاهری در پرسپولیس بود. همچنین به آرامش رساندن تیم و سه سال پیاپی در کورس قهرمانی بودن پرسپولیس از جمله دیگر کارهای طاهری بود.

طاهری می توانست تا آخر فصل مسائل را تحمل کند و در اردیبهشت یا خرداد ماه سال آینده از پرسپولیس جدا شود ولی در پشت پرده اتفاقاتی رخ داد که وزارت ورزش و جوانان تاثیر گذار بود و طاهری اعطای ماندن را به لقایش بخشید.

طاهری مدتها پیش بود که قصد جدایی از پرسپولیس را داشت به چه دلیل که با وزیر ورزش و جوانان دچار اختلاف شده است بود. مسائل به حدی بزرگ و حاد بود که منجر به قطع همکاری طاهری با پرسپولیس شد.

وزیر ورزش و جوانان به خوبی می داند که مدیریت در پرسپولیس در مقایسه فدراسیون های دیگر سخت تر هست، براین اساس سلطانی فر نگاه خاص ای به این تیم پرطرفدار دارد. به هر حال هر گونه عوض کردن و تحولات در مدیریت پرسپولیس در جامعه تاثیر می گذارد.

علی اکبر طاهری از مدیرعاملی پرسپولیس کنار رفت تا فرد دیگری در صندلی مدیریت این تیم بنشیند.

طاهری با جدایی اش از پرسپولیس باعث شد که وزارت ورزش و جوانان در تنگنای سختی قرار بگیرد. به هر حال مشخص نیست که مدیر بعدی بتواند به اندازه طاهری در مدیریت پرسپولیس موفق باشد. این موضوعی است که وزارت ورزش را برابر هواداران قرار داده است.

این روزها نام های مختلفی جهت حضور در هیئت مدیره پرسپولیس شنیده می شود که امیدواریم جوانگرایی در بخش مدیریتی صحت داشته باشد.

گفته می شود بازیکنان و ستاره های سابق در حال ورود به عرصه مدیریتی پرسپولیس هستند. مهدوی کیا و هاشمیان نام های کوچکی نیستند که امیدواریم تجربیات آنها در اروپا منشا خدمات ارزنده جهت پرسپولیس باشد.

به هر حال باید دید وزارت ورزش و جوانان که آن قدر حرفه ای عمل می کند آیا می تواند امکاناتی در حد بوندس لیگا در اختیار پرسپولیس قرار بدهد تا بوندس لیگای های سابق ، پرسپولیس را رویایی کنند.

امیدواریم که این تصمیم بازی با اسم ستاره های سابق پرسپولیس نباشد و تصمیمی درست جهت این تیم گرفته شود که نتیجه آن برگشت به عقب نباشد.

پرسپولیس حساس ترین روزهای فصل خود را سپری می کند و هر گونه عوض کردن در نتیجه گیری باعث می شود که شاهد شعارهایی از هواداران علیه وزارت ورزش باشیم.

داستان تغییرات در پرسپولیس با فشار شکن‌هایی به نام وحید و مهدی

به هر حال سلطانی فر دوست ندارد برابر خیل عظیم طرفداران تیم پرسپولیس قرار بگیرد و دوست دارد در کنار آنها باشد.

همچنین بدترین تصمیم در موقعیت حساسی جهت پرسپولیس گرفته شد و بازی با اسم ستاره ها رسانه ای شد تا وزارت ورزش اذهان مردم را از اصل عنوان دور کند که طاهری از پرسپولیس رفته است.

حال باید منتظر بود و دید که نفرجدید می تواند جایگزین مناسبی جهت طاهری باشد و مسیر موفق او را ادامه بدهد یا نه!

البته هاشمیان و مهدوی کیا با کدام سابقه مدیریتی می خواهند پرسپولیس را اداره کنند و تصمیمات کلانی جهت این کلوب بگیرند. به نظر بهتر بود از مهدوی کیا و هاشمیان به جای استفاده در حوزه مدیریتی در کادر فنی استفاده می شد که بعد از جدایی برانکو کاسه چه کنم به دست نگیریم.

علی اکبر طاهری از مدیرعاملی پرسپولیس کنار رفت تا فرد دیگری در صندلی مدیریت این تیم بنشیند.

انتهای پیام/

مهدوی کیا و هاشمیان بدون سابقه مدیریت، گزینه های هیئت مدیره پرسپولیس

واژه های کلیدی: تاثیر گذار | پرسپولیس | استفاده | مدیریت | جوانان | ستاره | جدایی | مدیریت

برای حمایت از ما لطفا کلیک کنید

دانلود

اشتراک گذاری مطلب

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز
?>