خانه » ورزشی » شفر در آزمون فیروز شناسی ، کنکور نهایی برانکو در دانشگاه پارس بوشهر
 

 

شفر در آزمون فیروز شناسی ، کنکور نهایی برانکو در دانشگاه پارس بوشهر

هفته سیزدهم لیگ برتر فوتبال روز‌های جمعه و شنبه با انجام ۸ دیدار برگزار می‌شود.

شفر در آزمون فیروز شناسی ، کنکور نهایی برانکو در دانشگاه پارس بوشهر

به گزارشخبرنگار فوتبال و فوتسالگروه ورزشی گروه تحریریه سایت جوان؛ بازی های هفته سیزدهم لیگ برتر فوتبال روز جمعه با انجام ۴ دیدار شروع و مابقی بازی ها هم روز شنبه هفته آینده برگزار می شود.

تراکتورسازی تبریز- سپیدرود رشت/ ورزشگاه یادگار امام تبریز؛ ساعت ۱۵:۳۰

شاگردان گل محمدی هفته گذشته شکست سنگینی برابر زردپوشان اصفهانی مجبور شدند. براین اساس آنها قصد دارند از میزبانی خود استفاده کرده و با حمایت هواداران پرشور خود با برتری برابر سپیدرود رشت بتوانند شکست هفته قبل را جبران کنند.

شفر در آزمون فیروز شناسی ، کنکور نهایی برانکو در دانشگاه پارس بوشهر

تیم تراکتورسازی در جایگاه سیزدهم واقع شده است است و با پیروزی برابر سپیدرود رشت می تواند تا رتبه هشتم در جدول رده بندی صعود کند.

تراکتورسازان با کمبود بازیکن مواجه هستند و باید تا نیم فصل صبر کنند تا بتوانند با آخر محرومیت نقل و انتقالاتی خود بازیکن جذب کنند. خدمت سربازی شریفی هم به آخر رسیده است ولی مسئولان سپاهان اجازه دادند شریفی در سه بازی باقی مانده جهت تراکتورسازی بازی کند و اگر شریفی مصدوم شود در آن صورت باید تیم تراکتورسازی غرامت پرداخت کند.

شاگردان گل محمدی در ۴ هفته اخیر پیروز نشدند و مدیرعامل کلوب تراکتورسازی غلط های داوری را مقصر ناکامی تیمش می داند.

در آن سوی میدان، تیم سپیدرود رشت هفته گذشته در منزل خود برابر ذوب آهن شکست خورد. شاگردان نظرمحمدی با تفاضل گل بهتر نسبت به تراکتورسازی در جایگاه دوازدهم قرار دارند.

هفته سیزدهم لیگ برتر فوتبال روز‌های جمعه و شنبه با انجام ۸ دیدار برگزار می‌شود.

به هر حال نظرمحمدی بعد از باخت هفته گذشته اعلام کرد که تیمش در شرایط بحرانی واقع شده است است و اگر فشارها به او ادامه پیدا کند از تیم سپیدرود رشت جدا می شود.

پدیده خراسان- نفت تهران/ ورزشگاه ثامن مشهد؛ ساعت ۱۵:۴۵

تیم پدیده مشهد در ۵ هفته اخیر رنگ برد را ندیده است ولی این تیم هفته گذشته توانست در ورزشگاه آزادی یک امتیاز از پرسپولیس بگیرد.

البته شاگردان مهاجری با بازی تدافعی خود توانستند پرسپولیس را در آزادی متوقف کنند و حتی کادر فنی این تیم اعتراف کردند که این نوع بازی را دوست ندارند ولی به علت کمبود بازیکن مجبور به ارائه بازی تدافعی شدند.

تیم پدیده با ۱۸ امتیاز در جایگاه پنجم واقع شده است است و جهت ارتقای جایگاه خود در جدول رده بندی به ۳ امتیاز این بازی نیاز مبرم دارد.

در آن سوی میدان، تیم نفت تهران از لحاظ مالی و مالکیتی اوضاع خوبی ندارد ولی این تیم تلاش می کند در لیگ برتر بماند و به لیگ پایین تر سقط نکند.

اگر نفت پایتخت کشور عزیزمان ایران در این بازی پیروز نشود ممکن است تا رده پانزدهم جدول سقوط کند.

شفر در آزمون فیروز شناسی ، کنکور نهایی برانکو در دانشگاه پارس بوشهر

استقلال خوزستان- پیکان/ ورزشگاه غدیر اهواز؛ ساعت ۱۶:۴۵

تیم استقلال خوزستان در اوضاع بحرانی به سر می برد و با ۱۰ امتیاز در جایگاه پانزدهم قرار دارد. براین اساس آبی پوشان اهوازی قصد دارند از میزبانی خود استفاده کنند و با برد برابر پیکان جایگاه خود را در جدول رده بندی ارتقا ببخشند ولی کار سختی برابر پیکان پیش رو دارند.

در آن سوی میدان، تیم پیکان هفته گذشته نوار پیروزی های متوالی اش در لیگ برتر با تساوی برابر نفت آبادان قطع شد. این تیم قصد دارد با برد برابر آبی پوشان اهوازی به صورت موقت صدرنشین لیگ برتر شود.

جدال گوادیولای وطنی و آقا معلم در این بازی جالب و دیدنی هست.

صنعت نفت آبادان- فولاد مبارکه سپاهان/ ورزشگاه تختی آبادان ؛ ساعت ۱۶:۴۵

تیم صنعت نفت آبادان با ۱۴ امتیاز در جایگاه نهم قرار دارد. فراز کمالوند هفته گذشته چند روزی از تیمش جدا شد ولی دوباره به این تیم بازگشته هست.

هفته سیزدهم لیگ برتر فوتبال روز‌های جمعه و شنبه با انجام ۸ دیدار برگزار می‌شود.

در آن سوی میدان، زردپوشان اصفهانی هفته گذشته پیروزی پر گل برابر تراکتورسازی داشتند و آنها با روحیه بالا به مصاف برزیل کشور عزیزمان ایران می روند.

به هر حال باید دید رفت و برگشت کمالوند شوکی به برزیل کشور عزیزمان ایران وارد می کند یا نه!

** بازی های روز شنبه ۴ آذر ماه ۹۶

چهار دیدار از هفته سیزدهم مسابقه های لیگ برتر در حالی در روز شنبه برگزار می شود که در بااهمیت ترین این مسابقه ها استقلال به مصاف تیم گسترش فولاد تبریز آن هم بدون حضور تماشاگر می رود.

پارس جنوبی جم- پرسپولیس؛ ساعت ۱۵

سرخپوشان پایتخت در یک بازی حساس روز شنبه به مصاف پارس جنوبی جم می روند.

شفر در آزمون فیروز شناسی ، کنکور نهایی برانکو در دانشگاه پارس بوشهر

دو تیم اول و دوم جدول رده بندی لیگ برتر فوتبال روز شنبه در ورزشگاه تختی جم بوشهر به مصاف یکدیگر می روند.

شاگردان برانکو هفته گذشته این وقت را داشتند تا با برد برابر پدیده مشهد، صدر جدول را از پارس جنوبی جم باز بعد بگیرنذ ولی از این وقت استفاده نکردند و به یک امتیاز برابر پدیده اکتفا کردند.

به هر حال سرخپوشان پایتخت قصد دارند ناکامی هفته گذشته را جبران کنند و با برد برابر پارس جنوبی صدر نشین لیگ برتر شوند ولی کار سختی برابر تیم باانگیزه پارس جنوبی پیش رو دارند.

سرخپوشان پایتخت دچار عوض کردن و تحولات مدیریتی هم شدند و وزیر ورزش و جوانان با استعفای طاهری از مدیرعاملی پرسپولیس موافقت کرد و گرشاسبی را به عنوان سرپرست موقت برگزید.

براین اساس باید دید شوک مدیریتی به نفع پرسپولیس است یا این تیم دچار بحران می شود!

علیرضا بیرانوند دروازه بان پرسپولیس هفته گذشته برابر پدیده حرکت زشتی برابر هواداران این تیم انجام داد و با نشان دادن انگشتش به علامت هیس از آنها خواست سکوت کنند.

به هر حال بیرانوند عذرخواهی کرده است و برانکو هم بیان کرده که با این دروازه بان برخورد می کند. البته کمیته انضباطی کلوب هم قرار است در مورد بیرانوند تصمیم بگیرد.

در حالی که احتمال نیمکت نشینی بیرانوند برابر پارس جنوبی جم وجود داشت ولی با توجه به اینکه رادوشوویچ دروازه بان خارجی پرسپولیس پدر شده است و قرار است جهت دیدن فرزند خود به کشورش سفر کند شانس به بیرانوند روی آورد و او در روز شنبه درون دروازه پرسپولیس قرار می گیرد.

بشاررسن بازیکن عراقی پرسپولیس هم به علت مصدومیت نمی تواند پرسپولیس را در این بازی همراهی کند. البته محرومیت شجاع خلیل زاده به آخر رسیده است و او مشکلی جهت همراهی تیمش برابر پارس جنوبی جم ندارد.

در آن سوی میدان، تیم پارس جنوبی جم با اینکه نخستین حضورش در لیگ برتر را تجربه می کند ولی عملکرد فوق العاده ای در لیگ برتر داشته و با ۲۵ امتیاز در صدر جدول قرار گرفته است.

شاگردان تارتار هفته گذشته نخستین شکست خود را برابر فولاد خوزستان مجبور شد ولی شانس آورد که پرسپولیس نتوانست برابر پدیده پیروز شود و صدر جدول را از این تیم بگیرد.

به هر حال تیم پارس جنوبی جم قصد دارد از میزبانی خود استفاده کرده و با برد برابر پرسپولیس صدرنشینی خود را در لیگ برتر تثبیت کند ولی کار سختی برابر سرخپوشان پایتخت دارد.

محسن فروزان دروازه بان پارس جنوبی جم یکی از اشخاص خاص این بازی هست. او یکی از مهره های کلیدی تارتار در این فصل بوده و از عوامل صدرنشینی تیمش در لیگ برتر است.

البته آمار نتایجی که فروزان در تیم های متفاوت برابر پرسپولیس گرته است امیدوار کننده نیست و او در مجموع ۶ بازی برابر پرسپولیس ، ۵ بار باخته و یک برد بدست آورده است.

به هر حال جدال دو مربی پرسپولیسی در این بازی جالب و دیدنی است و باید دید کدامیک از تیم ها در کورس صدرنشینی به موفقیت دست می یابند.

ذوب آهن _فولاد خوزستان؛ ساعت ۱۵

تیم فوتبال ذوب آهن با هدایت امیر قلعه نویی در مسابقه های لیگ برتر توانسته تا هفته دوازدهم مسابقه های رده هفتم جدول را کسب کند.

شاگردان قلعه نویی ۳ برد ،۷ مساوی،۲ باخت،۱۹ گل زده و ۱۴ گل زده را تا به اینجا در کارنامه خود به ثبت برسانند.

ذوبی ها همچنین با کسب ۱۶ امتیاز و گل هایی که به ثمر رساندن جزو عالی ترین خط حمله های لیگ نیز به شمار می آیند.

بازیکنان تیم فوتبال ذوب آهن در دیدار هفته دوازدهم برابر سپید رود رشت به برد ۲ بر یک دست پیدا کردند و به همین منظور بازیکنان این تیم درصدد هستند تا برابر فولاد خوزستان ۳ امتیاز مورد نیاز را کسب تا در نهایت جایگاه خود را در جدول چند پله ارتقا دهند.

در طرف برابر تیم فولاد خوزستان با هدایت پورموسوی توانسته تا هفته دوازدهم مسابقه های لیگ برتر ۵ برد،۵ مساوی،۲ باخت ،۱۳ گل زده و ۱۰ گل خورده را در کارنامه به ثبت برساند.

شاگردان پور موسوی با کسب ۲۰ امتیاز رده چهارم جدول مسابقه های لیگ برتر را بدست آوردند.

بازیکنان فولاد خوزستان بعد از برد در هفته دوازدهم برابر پارس جنوبی جم در صدد هستند تا با پیروزی برابر ذوب آهن ۳ امتیاز بازی را کسب و جایگاه خود را در جدول حفظ کند.

سایپا_ مشکی پوشان دیار خراسان؛ ساعت ۱۵:۱۵

تیم فوتبال سایپا با هدایت علی دایی توانسته تا هفته دوازدهم مسابقه های لیگ برتر رده ۶ جدول را بدست آورد.

بازیکنان تیم فوتبال سایپا ۴ برد ،۵ مساوی،۳ باخت،۱۲ گل زده،۱۵ گل خورده را تا به اینجای مسابقه ها در کارنامه ثبت کردند.

شاگردان دایی همچنین در هفته دوازدهم توانستند به طلسم پيروز نشدن در ديدار هاى خود آخر دهند و برابر نفت به پیروزی برسند.

سایپایی ها با کسب ۱۷ امتیاز به دنبال این هستند تا در دیدار برابر مشكى پوشان ديار خراسان نیز به برد دست پیدا کنند تا به این ترتیب جایگاه خود را تا چند پله در جدول ارتقا دهند.

کنعانی زادگان ،کلانتری و رضا علیاری سه بازیکنی هستند که در دیدار برابر مشكى پوشان ديار خراسان نمى توانند سایپایی ها را به علت مصدومیت همراهی کنند.

در طرف برابر تیم فوتبال مشکی پوشان دیار خراسان با سرمربیگری مرزبان تا به اینجای مسابقه های لیگ برتر توانسته ۱ برد ،۵ مساوی،۶ باخت،۹ گل زده و ۱۶ گل خورده را در کارنامه به ثبت برسانند.

شاگردان مرزبان با کسب ۸ امتیاز در رده شانزدهم جدول قرار دارند و بدون شک بازیکنان مشهدی به دنبال کسب ۳ امتیاز برابر سایپا هستند تا بتوانند از قعر جدول جایگاه خود را ارتقا دهند.

بازیکنان تیم فوتبال مشکی پوشان دیار خراسان در هفته دوازدهم برابر استقلال به تساوی رضایت دادند تا همچنان در قعر جدول باقی بمانند.

استقلال تهران_گسترش فولاد تبریز؛ ساعت ۱۷:۳۰

تیم فوتبال استقلال با هدایت شفر توانسته تا هفته دوازدهم مسابقه های لیگ برتر ۳ برد،۴ مساوی،۵ باخت،۶ گل زده و ۹ گل خورده را در کارنامه ثبت کنيم.

شاگردان شفر تا به اینجای مسابقه ها با ۱۳ امتیاز رده یازدهم جدول را بدست آوردند.

بازیکنان تیم فوتبال استقلال با تساوی در هفته دوازدهم برابر مشکی پوشان دیار خراسان به دنبال این هستند تا در دیدار برابر گسترش فولاد به برد دست پیدا کنند و بتوانند تا چند پله جایگاه خود را در جدول ارتقا دهند.

استقلالى ها در اين ديدار بدون تماشاگر به مصاف حريف خود مى روند و بدون شك شفر و بازيكنان استقلال با نبود هواداران بايد ٣ امتياز بازى را كسب كنند تا حداقل تعداد برد هاى خود را در جدول بالا ببرند.

از طرفى تيم فوتبال گسترش فولاد با هدايت فيروز كريمى توانسته تا هفته سيزدهم مسابقه هاى ليگ برتر ١٤ امتياز را كسب كند و در رده يازدهم جدول قرار گيرد.

شاگردان كريمى ٤ برد ،٢ مساوى ،٦ باخت ،٨ گل زده و ١٦ گل خورده را در كارنامه تا به اينجاى مسابقه ها كسب كردند.

گسترشى ها با بردى كه در هفته دوازدهم برابر استقلال خوزستان با نتيجه ٢ بر يك بدست آوردند به دنبال كسب٣ امتياز برابر استقلال هستند تا جايگاه خود را در جدول ارتقا دهند.

بازيكنان گسترش فولاد اكنون رده دهم جدول مسابقه ها را از آن خود كردند.

انتهای پیام/

واژه های کلیدی: فولاد مبارکه سپاهان | فولاد خوزستان | فولاد تبریز | تراکتورسازی | پرسپولیس | استقلال | پرسپولیس | بازیکنان | مسابقه | فوتبال | خوزستان

برای حمایت از ما لطفا کلیک کنید

دانلود

اشتراک گذاری مطلب

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز
?>