خانه » ورزشی » شفر باید پاسخگوی نتیجه های اش باشد / ماجدی
 

 

شفر باید پاسخگوی نتیجه های اش باشد / ماجدی

پیشکسوت تیم فوتبال استقلال گفت: اگر استقلال به همین منوال و با کسب تساوی پیش برود، شفر باید پاسخگوی نتیجه های اش باشد.

شفر باید پاسخگوی نتیجه های اش باشد / ماجدی

به گزارش خبرنگار فوتبال و فوتسال گروه ورزشی گروه تحریریه سایت جوان میرشاد ماجدی در آخر همایش دبیران فوتبال گفت: در ابتدا راجع به نشست امروز باید بگویم خیلی خوشحال هستیم که در نخستین همایش دبیران هیئت های استان های کشور همراه با تمام کمیته ها حضور داشتیم و این عزیزان مسائل خود را مطرح کردند.

او ادامه داد:در این نشست ها تبادل نظر وجود دارد و این بحث‌ها کارها را راحت می‌کند و به نفع فوتبال کشور است.برنامه هایی که جهت جام جهانی ارائه شد بحث های آماری بود که در واقع مربوط به رابطه های کاری به شمار می آمد و شاید در راه جام جهانی کمک نکند ولی می‌تواند فاصله‌های بین هیئت‌ها و فدراسیون را بردارد و نزدیکی به وجود آورد و شاید خیلی از مسائل حذف شود.

پیشکسوت استقلال ادامه داد: به نظر من اگر استقلال به همین منوال و با کسب تساوی پیش برود نه تنها نتیجه‌ نمی گیرد بلکه شفر هم باید پاسخگوی نتیجه های اش باشد. من اگر جای مدیران کلوب باشم جهت حضور این گونه افراد وقت می‌دهم تا مسائل قبلی به وجود نیاید و کار به فیفا و جاهای دیگر نکشد.

شفر باید پاسخگوی نتیجه های اش باشد / ماجدی

ماجدی راجع به حضور ساناک درکادر فنی استقلال گفت: خیلی علاقمند نیستم راجع به این پرسش توضیح دهم به چه دلیل که خودم بر این باور هستم که در هر مسئله ای نباید دخالت کنیم .سرمربی مختار است هر فردی را با خود به کادر فنی بیاورد که اگر عملکرد مورد نیاز را نداشته باشد در نهایت خود سرمربی را برکنار می کنند. حتی در مورد وقت سرمربیگری منصوریان هم چنین نظری را داشتم. اگر شفر فکر می‌کند این مربی می تواند به استقلال یاری کند باید صبر کنیم چون به شفر اعتماد کرده‌ایم و باید اجازه دهیم او کارش را انجام دهد و تفکراتش را پیاده کند .شناختی دقیقی از ساناک ندارم .من از دیگران مربیان هم شناخت ندارم و تنها کمی به شفر آشنایی دارم.

ماجدی درمورد اینکه یکی از کاندیداهای حضور در هیئت مدیره استقلال شده است هست، گفت: وزیر ورزش و جوانان در این مورد صحبتی با من نکرده است ولی اگر چنین نگاهی به جوان‌ترها باشد من خودم استقبال می‌کنم، دیگر وقت آن رسیده که نیروهای جوانتر و تحصیل کرده و فوتبالی وارد سیستم فوتبال کشور شوند.من این عنوان را به فال نیک می گیرم و اگر نگاه وزیر ورزش و جوانان اینطور بوده نگاه پسندیده ای بوده است.

انتهای پیام/

اظهار نظر پیشکسوت استقلال راجع به حضور ساناک در کادر فنی

واژه های کلیدی: جام جهانی | استقلال | فوتبال | جوانان | پیشکسوت | فوتبالی | همایش | سرمربی

برای حمایت از ما لطفا کلیک کنید

دانلود

اشتراک گذاری مطلب

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز
?>