خانه » خبری و خواندنی » اخبار گوناگون » کیم جونگ اون مریض است؟!
 

 

کیم جونگ اون مریض است؟!

از آنجا که کره‌شمالی ۶۰ روز است دست به آزمایش موشکی نزده هست، بازار شایعات داغ شده است و احتمال می‌رود که این رهبر جوان پیونگ‌یانگ ناخوش احوال باشد.

کیم جونگ اون مریض است؟!

از آنجا که کره شمالی ۶۰ روز است دست به آزمایش موشکی نزده هست، بازار شایعات داغ شده است و احتمال می رود که این رهبر جوان پیونگ یانگ ناخوش احوال باشد.

رهبر جوان پیونگ یانگ ناخوش احوال است!؟

به نوشته نشریه اکسپرس دیلی، طبق آخرین حضور کیم جونگ اون، رهبر کره شمالی در ملأعام، وزن او زیاد کردن چشمگیری داشته و به نظر می رسید که جهت ایستادن روی پایش چندان حال مساعدی نداشته باشد. کیم اخیرا در بازدید از یک کارخانه کفش سازی نامتعادل بوده و صورتش عرق کرده بود. او در بازدید از مکان دیگری مجبور شد تا روی صندلی بنشیند و وضعیتش به همان صورت باقی مانده بود.

عبارات مهم : پیونگ یانگ – کره شمالی
عدم فعالیت تسلیحاتی این کشور شرق آسیا به نامساعد بودن حال جسمانی او نسبت داده می شود به چه دلیل که پیشتر کره شمالی شدیدا مشغول پرتاب های موشکی بود و با برقراری آرامش نسبی شایعات هم اوج گرفت. طبق گزارش ها، او احتمالا از نقرس، دیابت، بیماری قلبی و فشار خون زحمت می برد.

سبک زندگی تجملی رهبر کره شمالی به عنوان عامل حال جسمانی نامساعد او شناخته می شود. ظاهرا او به تناول پنیرها، آبجوها و ماهی های گرانقیمت که عمدتا وارداتی هستند، میل مضاعفی دارد. حتی آشپزهای ماهری از سراسر دنیا به خدمت اون درآمده اند تا وعده های غذایی اش را آماده کنند.

پیشتر هم سابقه داشته است که رهبر کره شمالی جهت شش هفته غیب شده است باشد و بعد از آن هم کاشف به عمل آمد که از “شرایط جسمانی نامناسب” زحمت می برده هست. همچنین مشخص شد که تیمی از پزشکان به صورت شبانه روزی از او مواظبت می کردند.

کیم جونگ اون مریض است؟!

گردآوری: گروه خبر سيمرغ
seemorgh.com/news
منبع: isna.ir

واژه های کلیدی: پیونگ یانگ | کره شمالی | بازدید از | وارداتی | شایعات | خبر | بین الملل |

برای حمایت از ما لطفا کلیک کنید

دانلود

اشتراک گذاری مطلب

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز
?>