خانه » ورزشی » امیدوارم بازیکنان جوانان را در تیم ملی ببینم / حاتمی
 

 

امیدوارم بازیکنان جوانان را در تیم ملی ببینم / حاتمی

سرمربی تیم ملی بسکتبال گفت:جوان های خوبی داریم و امیدوارم خیلی از آنها را در ترکیب مهم تیم ملی ببینیم.

امیدوارم بازیکنان جوانان را در تیم ملی ببینم / حاتمی

به گزارش گروه ورزشی گروه تحریریه سایت جوان ، مهران حاتمی راجع به اوضاع تیم ملی پیش از اعزام به اردن اظهار کرد: آخرین تمرین تیم ملی امروز برگزار شد و باید جهت بازی با عراق راهی اردن شویم. نزدیک به ۱۷، ۱۸ بازیکن در اردوی تیم ملی حضور داشتند که از میان این نفرات ۱۲ نفر در لیست نهایی قرار گرفتند.

او افزود: سایر نفرات هم عضو تیم ملی هستند و در مراحل بعدی از آنها استفاده خواهیم کرد. امروز لیست نهایی اعلام شد و ما با ۱۲ نفر به اردن می رویم.

حاتمی با اشاره به اضافه شدن بعضی اشخاص تازه به تیم ملی گفت: تعدادی از بازیکنان حاضر در اردوی تیم ملی تازه و جوان هستند. به هر حال بسکتبال جهت جوان ها و بازیکنانی است که در زمین زحمت می کشند و تلاش می کنند ثمره ای جهت تیمشان داشته باشند. جوان های خوبی داریم و امیدوارم خیلی از آنها را آینده در ترکیب مهم تیم ملی ببینیم.

امیدوارم بازیکنان جوانان را در تیم ملی ببینم / حاتمی

حاتمی راجع به غیبت چند بازیکن در بازی با عراق عنوان کرد: بهنام یخچالی که متاسفانه در تمرینات تیم ملی دچار ضرب دیدگی شد، با ما به اردن نمی آید.شاید بتوانیم از او در بازی دوم استفاده کنیم و باید ببینیم که وضعیتش چطور پیش می رود.همچنین حامد حدادی دیرتر از سایر بازیکنان به تمرینات اضافه شده است و تصمیم گرفتیم که او را در بازی اول همراه خود نبریم. البته در بازی دوم می توانیم از حدادی استفاده کنیم.ارسلان کاظمی نیز دچار مسمومیت شده است و به همین خاطر دیروز تمرین نکرد؛ ولی می تواند ما را همراهی کند.

سرمربی تیم ملی بسکتبال در خصوص حریفان کشور عزیزمان ایران در مسابقه های انتخابی جام جهانی ۲۰۱۹ بیان کرد: همه تیم ها شرایط خوبی دارند. تیم های عربی سرمایه گذاری می کنند و اخیرا از بازیکن آمریکایی هم استفاده کرده اند. از سوی دیگر می بینید که قزاقستان در جام کلوب های آسیا چقدر خوب کار کرد. آنها هم روی تیم آستانه سرمایه گذاری کردند و تیم خوبی دارند. من هر ۳ حریف را جهت کشور عزیزمان ایران کاملا جدی می دانم و به هیچ وجه آنها را دست کم نمی گیریم.

سرمربی تیم ملی بسکتبال کشورمان در آخر در خصوص حمایت تماشاگران از تیم ملی در بازی های خانگی عنوان کرد: مردم بسکتبال را دوست دارند و قطعا در بازی های پیش روی از تیم ملی حمایت می کنند. ما امیدواریم در بازی با قطر که ۶ آذرماه برگزار می شود، شاهد حمایت علاقه مندان به بسکتبال از تیم ملی باشیم. البته اگر سالنی در مرکز شهر داشتیم، شرایط تفاوت می کرد چون رفت و آمد جهت تماشاگران راحت تر بود.

انتهای خبر /

سرمربی تیم ملی بسکتبال گفت:جوان های خوبی داریم و امیدوارم خیلی از آنها را در ترکیب مهم تیم ملی ببینیم.

اظهارات حاتمی راجع به شرایط تیم ملی بسکتبال

واژه های کلیدی: سرمایه گذاری | جام جهانی | حامد حدادی | بسکتبال | استفاده | بازیکنان | بازیکن | ایران

برای حمایت از ما لطفا کلیک کنید

دانلود

اشتراک گذاری مطلب

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز
?>