خانه » ورزشی » مشهدی‌ها بعد از خواب پاییزی، رو در روی پایتخت ، پرسپولیس بدون مدیر میزبان، استقلال با شفر میهمان
 

 

مشهدی‌ها بعد از خواب پاییزی، رو در روی پایتخت ، پرسپولیس بدون مدیر میزبان، استقلال با شفر میهمان

پرونده بازی‌های هفته دوازدهم لیگ برتر فوتبال امروز با برگزاری۶ دیدار بسته می‌شود و سرخابی‌ها به مصاف حریفان مشهدی خود می‌روند.

مشهدی‌ها بعد از خواب پاییزی، رو در روی پایتخت ، پرسپولیس بدون مدیر میزبان، استقلال با شفر میهمان

به گزارش خبرنگار فوتبال و فوتسال گروه ورزشی گروه تحریریه سایت جوان؛ دیدارهای هفته دوازدهم لیگ هفدهم فوتبال امروز با انجام ۶ دیدار به آخر می رسد و تیم های استقلال و پرسپولیس برابر حریفان مشهدی خود قرار می گیرند.

عبارات مهم : فولاد مبارکه سپاهان – فولاد خوزستان

استقلال – سیاه جامگان / ورزشگاه ثامن ساعت ۱۴:۴۵

دیدار ۲ تیم فوتبال استقلال و سیاه جامگان در حالی هفته دوازدهم مسابقه های لیگ برتر امروز هفته جاری برگزار می شود که تیم استقلال روی کاغذ شرایط بهتری از حریف مشهدی خود دارد.

استقلال پایتخت کشور عزیزمان ایران ؛وینفرد شفر

مشهدی‌ها بعد از خواب پاییزی، رو در روی پایتخت ، پرسپولیس بدون مدیر میزبان، استقلال با شفر میهمان

تیم فوتبال استقلال با سرمربیگری وینفرد شفر سرمربی آلمانی تا هفته یازدهم مسابقه های لیگ برتر موفق شده است جایگاه دوازدهم جدول را کسب کند.

آبی پوشان پایتخت ۳ برد ،۳ مساوی ،۵ باخت ،۶ گل زده و ۹ گل خورده را تا به اینجا در کارنامه خود به ثبت رساندند و سرمربی آلمانی استقلالی ها قصد دارد شرایط این تیم را در جدول اصلاح بخشد.

بازیکنان تیم فوتبال استقلال بعد از برد در هفته یازدهم آن هم برابر تیم نفت پایتخت کشور عزیزمان ایران بدون شک به دنبال کسب ۳ امتیاز برابر سیاه جامگان هستند و این در حالی است که شفر سرمربی آلمانی آبی ها نیز با برگزاری اردویی ۶ روزه در کیش تمام هدفش بر این بود تا از نظر معنوی و روانی بازیکنان به شرایط ایده آل برساند و بتوانند از این بعد تعداد بردهای خودرا در جدول زیاد کردن دهند و جایگاه خود را باپیروزی در مشهد ارتقاء دهند .
آبی پوشان در صورت برد برابر تیم سیاه جامگان می توانند تا چند پله در جدول صعود کنند و به رده های بالای لیگ برسند.

سیاه جامگان ؛مرزبان

پرونده بازی‌های هفته دوازدهم لیگ برتر فوتبال امروز با برگزاری۶ دیدار بسته می‌شود و سرخابی‌ها به مصاف حریفان مشهدی خود می‌روند.

تیم فوتبال سیاه جامگان این روز ها با هدایت علیرضا مرزبان توانسته جایگاه شانزدهم مسابقه های لیگ برتر یعنی قعر جدول را بدست آورد.

شاگردان مرزبان تا به هفته یازدهم مسابقه های لیگ برتر موفق شدند ۱ برد ،۴ مساوی،۶ باخت ،۹ گل زده ،۱۶ گل خورده را در کارنامه خود ثبت کنند.

باتوجه به اینکه بازیکنان تیم فوتبال سیاه جامگان در دیدار هفته یازدهم نتیجه بازی را به استقلال خوزستان واگذار کردند، بدون شک با انگیزه بالا برابر آبی پوشان پایتخت ظاهر می شوند تا بتوانند ۳ امتیاز بازی را از آن خود کنند و در همین جهت تغییراتی را در اوضاع تیم ایجاد کنند.

سیاه جامگانی ها اکنون با ۷ امتیاز در قعر جدول هستند و این تیم در صورت پیروزی برابر استقلال پایتخت کشور عزیزمان ایران هم تغییرات زیادی در جدول مسابقه ها نخواهد داشت ولی در هر صورت برد می تواند کمی اوضاع مشهدی را عوض کردن دهد.

محرومان استقلال:میلاد زکی پور ،فرشید باقری و داریوش شجاعیان

سیاه جامگان مشهد: ندارد

مشهدی‌ها بعد از خواب پاییزی، رو در روی پایتخت ، پرسپولیس بدون مدیر میزبان، استقلال با شفر میهمان

بازی های هفته گذشته:

استقلال ۲- نفت پایتخت کشور عزیزمان ایران صفر

سیاه‌جامگان یک- استقلال خوزستان۲

جایگاه در جدول:

پرونده بازی‌های هفته دوازدهم لیگ برتر فوتبال امروز با برگزاری۶ دیدار بسته می‌شود و سرخابی‌ها به مصاف حریفان مشهدی خود می‌روند.

استقلال تهران: با ۱۲امتیاز رده دوازدهم

سیاه جامگان: با ۷ امتیاز رده شانزدهم

پرسپولیس-پدیده مشهد/ ورزشگاه آزادی ساعت ۱۷:۳۰

سرخپوشان پایتخت بعد از گذراندن تعطیلات لیگ برتر فوتبال امروز به مصاف شاگردان مهاجری می روند.

شاگردان برانکو با ۲۳ امتیاز و یک بازی کمتر از پارس جنوبی در جایگاه سوم قرار دارند. آنها قصد دارند با حمایت هواداران پرشور خود از سد حریف مشهدی عبور کنند تا در کورس صدرنشینی با پارس جنوبی باقی بمانند.

مشهدی‌ها بعد از خواب پاییزی، رو در روی پایتخت ، پرسپولیس بدون مدیر میزبان، استقلال با شفر میهمان

اگر سرخپوشان پایتخت بتوانند برابر پدیده مشهد به برتری دست یابند بعد از مدتها به صدر جدول باز می گردند البته این در صورتی است که پارس جنوبی نتواند از سد فولاد خوزستان عبور کند.

باشگاه پرسپولیس این روزها با بحران مدیریتی مواجه است و علی اکبر طاهری مدیر عامل این تیم قبل از سفر به کربلا استعفاء کرد.

با وجود اینکه وزیر ورزش و جوانان با استعفای طاهری مخالفت کرده است ولی همچنان طاهری اصرار به جدایی از پرسپولیس دارد.

البته بازیکنان پرسپولیس بدون توجه به مسائل مدیریتی باشگاه، تمرکزشان روی بازی خود است و قصد دارند با برتری برابر پدیده مشهد روند رو به رشد خود را در لیگ برتر ادامه بدهند.

حسین ماهینی و فرشاد احمدزاده مصدومان پرسپولیس هستند که ماهینی اخیرا با تیم پرسپولیس تمرین کرد و مشکلی جهت همراهی تیمش در این بازی ندارد ولی احمد زاده هنوز از بند مصدومیت رها نشده است و به بازی با پدیده نمی رسد.

شجاع خلیل زاده مدافع پرسپولیس هم به علت محرومیت قادر به همراهی این تیم برابر پدیده مشهد نیست.

در آن سوی میدان، تیم پدیده مشهد با تلفیقی از با تجربه ها و جوانان توانسته نتیجه های خوبی در لیگ برتر فوتبال بگیرد و با ۱۷ امتیاز در جایگاه چهارم قرار بگیرد.

بازیکنان پدیده از جمله محمد حسین مرادمند، بابک حاتمی، فریبرز گرامی، میلاد کمندانی و معین عباسیان به علت مصدومیت قادر به همراهی تیم خود برابر پرسپولیس نیستند. محمد رضا خانزاده گچ دستش را باز کرده است و حسین مهربان هم با رفع مصدومیتش مشکلی جهت بازی برابر پرسپولیس ندارند.

رضا مهاجری سرمربی پدیده هم در این بازی محروم است و باید از روی سکوها نظاره گر بازی تیمش برابر پرسپولیس باشد.

سید حسن زرگر به همراه کمک هایش بابک داوری، تورج عیوض محمدی و علی صفایی تیم داوری این بازی را تشکیل می دهند و نادر جعفری هم ناظر این بازی است.

فولاد مبارکه سپاهان-تراکتورسازی تبریز/ ورزشگاه نقش دنیا ساعت ۱۴:۴۵

بازی سپاهان و تراکتورسازی همواره حساس و دیدنی بوده است و این بار هم انتظار می رود هر دو تیم بازی جذابی به نمایش بگذارند.

زردپوشان اصفهانی اوضاع مناسبی در جدول رده بندی ندارند و با ۱۱ امتیاز در جایگاه چهاردهم قرار دارند. آنها قصد دارند از میزبانی خود نهایت استفاده را کنند و با برد برابر تراکتورسازی از اوضاع بحرانی خارج شوند ولی کار سختی برابر تیم جوان تراکتورسازی پیش رو دارند.

مسئولان سپاهان تاکنون از کرانچار حمایت کردند ولی معلوم نیست کاسه صبر سپاهانی ها چه زمانی لبریز شود و اولتیماتوم جدی به سرمربی تیم خود بدهند.

در آن سوی میدان، تیم تراکتورسازی با بازیکنان جوان خود توانسته نتیجه های خوبی در لیگ برتر بگیرد و با ۱۲ امتیاز در رتبه دهم قرار دارد.

در حالی که گل محمدی سرمربی تراکتورسازی اعلام کرده است که محرومیت مهدی کیانی به آخر رسیده است ولی این بازیکن در لیست محرومان هفته دوازدهم قرار گرفته و نمی تواند تیمش را برابر سپاهان همراهی کند.

شاهین ثاقبی هم به علت محرومیت نمی تواند تیم سپاهان را در این بازی همراهی کند.

هر دو تیم اعتراضاتی بابت گزینش اکبریان جهت قضاوت این بازی داشتند ولی اصفهانیان کمیته داوران فدراسیون فوتبال اعلام کرد که این دو تیم حق اعتراض ندارند.

محمد رضا اکبریان به همراه هادی طوسی، علی اکبر نوری و محمد ملکی قضاوت این دیدار را برعهده دارند و محمد علی فروغی هم ناظر این بازی است.

فولاد خوزستان-پارس جنوبی جم/ ورزشگاه غدیراهواز ساعت ۱۶:۳۰

دربی جنوبی ها میان فولاد خوزستان و پارس جنوبی جم امروز برگزار می شود.

شاگردان پورموسوی اوضاع خوبی در جدول رده بندی دارند و با ۱۷ امتیاز در جایگاه پنجم قرار دارند. آنها قصد دارند از میزبانی خود بهره ببرند و با حمایت هواداران خود از سد صدرنشین لیگ برتر عبور کنند ولی کار سختی برابر پارس جنوبی پیش رو دارند.

در آن سوی میدان، تیم پارس جنوبی با وجود اینکه امسال به لیگ برتر صعود کرده است ولی عملکرد درخشانی در لیگ برتر داشته و با ۲۵ امتیاز در صدر جدول قرار گرفته است.

شاگردان تارتار مسابقه تنگاتنگی با پرسپولیس در صدر جدول دارند و جهت اینکه صدرنشینی خود را حفظ کنند باید از سد فولاد خوزستان عبور کنند.

عبدالله ناصری به علت محرومیت قادر به همراهی تیم فولاد خوزستان در این بازی نیست.

حمید حاج ملک، مهدی عالیقدر، علی اکبر عظیم پور و وحید صالحی تیم داوری این بازی هستند و حیدر شکور هم ناظر بازی است.

نفت تهران-سایپا/ ورزشگاه تختی پایتخت کشور عزیزمان ایران ساعت ۱۵:۱۵

دربی پایتخت کشور عزیزمان ایران میان نفت و ساپیا امروز در ورزشگاه تختی برگزار می شود. تیم نفت پایتخت کشور عزیزمان ایران با مسائل مالکیتی و مالی مواجه است و با ۱۲ امتیاز در جایگاه سیزدهم قرار دارد.

تیم نفت پایتخت کشور عزیزمان ایران هفته گذشته به علت بدهی سنگین و مشخص نبودن مالکیتش از لیگ قهرمانان آسیا حذف و تیم ذوب آهن جایگزین این تیم تهرانی در رقابتهای آسیایی شد.

البته جهانیان مالک باشگاه نفت تهران هنوز امیدوار است تیم نفت جواز حضور در لیگ قهرمانان آسیا را بگیرد.

همچنین در حالی که اداره کل جوانان استان پایتخت کشور عزیزمان ایران طی نامه ای به کلوب نفت اعلام کرده است که جهانیان مالک این کلوب نیست ولی جهانیان بیان کرد که از سوی هیئت واگذاری مالک نفت پایتخت کشور عزیزمان ایران شده است است و حاضر به کنارگیری از این تیم نیست.

به هر حال باید دید اوضاع مالکیت کلوب نفت چه زمانی برطرف می شود.

در آن سوی میدان، نارنجی پوشان سایپا با هدایت علی دایی اوضاع خوبی در جدول رده بندی دارند و با ۱۴ امتیاز در جایگاه هفتم قرار دارند.

علی دایی چند روز پیش جهت کمک به زلزله زدگان کرمانشاه راهی این شهر شد تا به طور مستقیم در جریان اوضاع هموطنان خود باشد.

به هر حال جدال درخشان و دایی دو مربی پرسپولیسی در این بازی جالب و دیدنی است.

اشکان خورشیدی به همراه محمد عطایی، محمد علی پورمتقی و سید علی اصغر مومنی تیم داوری این بازی هستند و محمد رضا فلاح ناظر این بازی است.

سپیدرود رشت-ذوب آهن اصفهان/ورزشگاه سردار جنگل ساعت ۱۴:۳۰

تیم سپیدرود رشت با ۱۲ امتیاز در جایگاه یازدهم قرار دارد. این تیم قصد دارد از میزبانی خود نهایت استفاده را کند و با برتری برابر ذوب آهن جایگاه خود را در جدول رده بندی ارتقا ببخشد.

در آن سوی میدان، تیم ذوب آهن با ۱۳ امتیاز در جایگاه نهم قرار دارد. این تیم هفته گذشته جایگزین تیم نفت در لیگ قهرمانان آسیا شد.

البته سعید آذری مدیرعامل تیم ذوب آهن معتقد است که تاج و ساکت مدیران اصفهانی باعث شدند تا استقلال و پرسپولیس مجوز حرفه ای کسب کنند.

رضا کرمانشاهی به همراه کمک هایش امیررضا آشور ماهانی، محسن سلطانی و کیوان علی محمدی قضاوت این بازی را برعهده دارند. محمد جواد تقی پور هم ناظر این بازی است.

نتایج دو بازی هفته دوازدهم لیگ برتر فوتبال

گسترش فولاد۲- ۱ استقلال خوزستان

پیکان ۱-۱ صنعت نفت آبادان

انتهای پیام/

واژه های کلیدی: فولاد مبارکه سپاهان | فولاد خوزستان | سیاه جامگان | دربی پایتخت | سرمربی تیم | پرسپولیس | ورزشگاه | استقلال | پرسپولیس | مسابقه | فوتبال

برای حمایت از ما لطفا کلیک کنید

دانلود

اشتراک گذاری مطلب

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز
?>