خانه » ورزشی » دژاگه بازیکن بزرگی هست، ولی استقلال گلزن می‌خواهد
 

 

دژاگه بازیکن بزرگی هست، ولی استقلال گلزن می‌خواهد

نصراله عبداللهی در مورد حضور اشکان دژاگه در تیم فوتبال استقلال توضیحاتی را بیان کرد.

دژاگه بازیکن بزرگی هست، ولی استقلال گلزن می‌خواهد

نصراله عبداللهی سرپرست تیم فوتبال استقلال در گفتگو با خبرنگار فوتبال و فوتسال گروه ورزشی گروه تحریریه سایت جوان؛ در مورد اردوی استقلالی‌ها در کیش گفت: با نظر سرمربی تیم اردوی بسیار خوبی را برگزار کردیم و شفر توانست بازیکنان را به سطح خوبی برساند. امیدوارم بازیکنان با توجه به آموزش‌هایی که از سرمربی تیم می‌بینند بتوانند در رقابت‌های پیش رو عالی ترین عملکرد را از خود نشان دهند.

او در مورد اوضاع مجتبی جباری بیان کرد: جباری بازیکن بزرگی است و شفر در آینده تصمیم خوبی جهت او می‌گیرد و بدون شک این اوضاع چیزی از ارزش‌های جباری کم نمی‌کند.

عبداللهی راجع به اینکه برنامه استقلال جهت کمک به زلزله زدگان چیست گفت: کلوب خودش پیگیر عنوان است البته ما هم در تیم به زودی یک کمپین درست خواهیم کرد تا کسانی که می‌خواهند کمک کنند به این تیم بپیوندند.

دژاگه بازیکن بزرگی هست، ولی استقلال گلزن می‌خواهد

او در مورد شایعه حضور دژاگه در استقلال عنوان کرد: اشکان دژاگه بازیکن بزرگی هست، ولی شفر در نظر دارد یک گلزن خوب را به تیم اضافه کند و به طور حتم این امر در نیم فصل صورت می‌گیرد.

سرپرست تیم فوتبال استقلال در راجع به شکایت صادقی و دیگر بازیکنان به فیفا گفت: تمامی این بازیکنان و مربیان روزی در استقلال زحمت کشیده اند و باید طلب خود را بگیرند، ولی در هر صورت مسائل حل شدنی است و امیدوارم با پرداخت بدهی‌ها و توافق کدورتی باقی نماند.

او راجع به اوضاع حضور ساناک در استقلال گفت: ساناک در اردوی کیش به تیم ما ملحق شد و کارهای مورد نیاز جهت روادید او نیز انجام شده است و در پایتخت کشور عزیزمان ایران قرارداد خود را منعقد می‌کند.

عبداللهی راجع به اوضاع قرارداد فرزند شفر نیز بیان کرد: طبق صحبت‌های صورت گرفته میان افتخاری و شفر قرار است قرارداد فرزند او نیز در روز‌های آینده ثبت شود.

نصراله عبداللهی در مورد حضور اشکان دژاگه در تیم فوتبال استقلال توضیحاتی را بیان کرد.

سرپرست تیم فوتبال استقلال راجع به آخرین اوضاع ورودی و خروجی تیم گفت: محسن کریمی و بهنام برزای در نیم فصل به تیم ما اضافه می‌شوند و همچنین یک مهاجم هدف طبق خواسته شفر به ترکیب تیم می‌پیوندد و به همین منظور سه خروجی هم خواهیم داشت.

عبداللهی راجع به اوضاع این روز‌های استقلال گفت: در نظر داریم در روز‌های آینده تمرینات خود را دنبال کنیم تا بتوانیم عالی ترین نتیجه های را در خور نام استقلال کسب کنیم. خوشبختانه شفر به شدت تمرینات بازیکنان را دنبال می‌کند تا آن‌ها به سطح آمادگی بالایی برسند.

او راجع به دریافت مجوز جهت حضور در رقابت‌های لیگ قهرمانان آسیا گفت: کلوب استقلال توانست مجوز حضور را در این مسابقه ها کسب کند و از این امر خشنود هستیم. امیدوارم ستاره سوم را روی پیراهن استقلال قرار دهیم.

سرپرست تیم فوتبال استقلال راجع به حضور دستیار جاماییکایی مد نظر شفر نیز در استقلال توضیح داد: طبق خواسته شفر قرار است یک دستیار دیگر در نیم فصل به تیم ما اضافه شود تا در آن صورت کادر استقلال با تکمیل شدن بتوانند عالی ترین روند را داشته باشد. کادر بسیار خوبی در تیم استقلال مستقر شده است و امیدوارم شفر و دستیاران او عالی ترین نتیجه های را جهت استقلال کسب کنند تا جایگاه این تیم در جدول نیز عوض کردن کند.

انتهای پیام/

وضعیت حضور دژاگه در تیم فوتبال استقلال

واژه های کلیدی: اردوی استقلال | اشکان دژاگه | استقلال | بازیکنان | فوتبال | بازیکن | قرارداد | اخبار کلوب استقلال

برای حمایت از ما لطفا کلیک کنید

دانلود

اشتراک گذاری مطلب

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز
?>