خانه » ورزشی » قانون بازنشستگى شامل مدير عامل استقلال نمى شود / افتخاری
 

 

قانون بازنشستگى شامل مدير عامل استقلال نمى شود / افتخاری

مدیرعامل کلوب استقلال گفت: فعالیت من مشمول قانون بازنشستگی نمی شود به چه دلیل که کارت ایثارگری خود را به شرکت بازنشستگی کل کشور تحویل داده ام.

قانون بازنشستگى شامل مدير عامل استقلال نمى شود / افتخاری

به گزارش گروه ورزشی گروه تحریریه سایت جوان، سید رضا افتخاری در گفتگو با پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان، جلسه امروز مدیران عامل سه باشگاه استقلال، پرسپولیس و تراکتورسازی با دکتر سلطانی فر را مثبت ارزیابی کرد و افزود: جلسه بسیار خوبی بود که گزارش کارهای کلوب در خصوص اخذ مجوز حرفه ای گری را به وزیر ارائه دادیم.

مدیرعامل کلوب فرهنگی ورزشی استقلال با بیان این که طی چند ماه اخیر بخش عمده ای از بدهی های خود را پرداخت کرده ایم، گفت: بدهی هایی که طی ۱۰_ ۱۲ سال گذشته انباشته شده است بود با تدبیر و رایزنی تعیین وظیفه شد؛ در دوره مدیریت دکتر سلطانی فر بازیکنان و مربیان جهت تعیین وظیفه بدهی ها دعوت شدند و موج خوبی در بین آنها ایجاد شد و احساس کردند که مورد توجه قرار گرفته اند.

وی از بدهی تعداد معدودی از افراد خبر داد که طی روزهای آتی با مذاکره تعیین وظیفه خواهد شد.

قانون بازنشستگى شامل مدير عامل استقلال نمى شود / افتخاری

مدیرعامل کلوب فرهنگی ورزشی استقلال در خصوص بازنشستگی خود گفت: فعالیت من مشمول قانون بازنشستگی نمی شود به چه دلیل که کارت ایثارگری خود را به شرکت بازنشستگی کل کشور ارائه داده ام.

افتخاری در ادامه با گلایه از بعضی رسانه ها در انتشار اخبار منفی و بعضاً کذب و ایجاد روحیه منفی در بین هواداران و بازیکنان ، اظهار کرد: اگر قرار باشد خبری را به هواداران بدهیم خود این کار را از مراجع رسمی و مشخص انجام خواهیم داد حتی اگر این خبر به نفع ما نباشد. هیچ موقع به هواداران دروغ نگفته و نخواهیم گفت و این مسئله در مذاکرات ما با بازیکنان و مربیان نیز تاکید شده است است.

وی عنوان کرد: شرایط کنونی کلوب در مرحله کنونی استثنایی هست؛ این که بدهی انباشته شده است ۱۲ سال گذشته در مدتی کوتاه پرداخت شود نشدنی و غیرقابل باور هست. همه باید کمک کنند تا تفاهم خوبی صورت گیرد و این مسئله به صورت ریشه ای حل شود.

مدیرعامل استقلال با بیان این پرسش که اگر این سه کلوب نتوانند جواز حرفه ای گری را بگیرند چه کسی متضرر خواهد شد؟ گفت: هیچ کس از این اتفاق سود نخواد برد بنابراین تمام تلاش ما این است که در این بازه زمانی مرحله به مرحله پیش رویم که خوشبختانه تا این جا توانسته ایم با کارهای مثبتی که انجام شده است رضایت فدراسیون و ای اف سی را جلب کنیم.

مدیرعامل کلوب استقلال گفت: فعالیت من مشمول قانون بازنشستگی نمی شود به چه دلیل که کارت ایثارگری خود را به شرکت بازنشستگی کل کشور تحویل داده ام.

وی در ادامه این گفت و گو با تقدیر از بازیکنانی که کلوب را دراین امر یاری کردند، اظهار کرد: تعدادی از بازیکنان با گذشت از ۶۰ درصد مطالباتشان به معنای واقعی کلوب را همراهی کردند ولی تعدادی هم مقاومت کردند و وکلایشان قول گرفتن صد در صد طلب را داده بود که ما از همین جا می گوئیم : «پرداخت این حجم بدهی ها در این وقت کوتاه نشدنی است».

سید رضا افتخاری پرداخت این مطالبات را نه در این روزها بلکه به سال گذشته ارجاع داد و گفت: از سال پیش از بازیکنان و مربیان جهت تسویه و تعیین وظیفه بدهی ها دعوت کردیم که آمار آن به موقع انتشار خواهد شد. بدهی های کلوب تمام نشده ولی به مراتب سبک تر شده است و در حال سبک سازی است.

وی در همین ارتباط افزود: خوشبختانه از زمانی که من به این کلوب ورود کردم یک ریال بدهی نداشته ایم بلکه طبق آخرین آمار نزدیک به ۲۰ میلیارد تومان بدهی های گذشته را پرداخت کردیم. همین که ریالی جهت نسل های آینده بدهی به یادگار نگذاشته ایم خود کار بزرگی است.

مدیرعامل کلوب استقلال با بیان این که سال گذشته بین هشتاد تا صد در صد پول بازیکنان را پرداخت کرده و قرارداد تازه بسته ایم، گفت: متاسفانه در گذشته این گونه عمل نشده و ما، ده ها چک برگشتی که دست اشخاص حقیقی و حقوقی بود را جمع آوری کردیم.

افتخاری در ادامه راجع به شکایات بازیکنان به کنفدراسیون فوتبال آسیا با تاکید به این توصیه که بنای ما جلب رضایت همه طلبکاران است،افزود: هر بازیکنی که به کنفدراسیون فوتبال آسیا شکایت ببرد به فدراسیون فوتبال ارجاع داده می شود. فدراسیون نیز این شکایت را به کمیته های متفاوت می دهد تا بررسی شود و ممکن است حتی شکایت بجایی نباشد. ما از بازیکنانی که رقم های بزرگ طلب دارند می خواهیم نه در برابر کلوب بلکه در کنار ما جهت سربلندی استقلال و ورزش کشور گام بردارند.

انتهای پیام/

قانون بازنشستگى شامل مدير عامل استقلال نمى شود / افتخاری

اظهارات افتخاری راجع به اوضاع کلوب استقلال

واژه های کلیدی: کنفدراسیون آسیا | باشگاه استقلال | هواداران | بازنشستگی | استقلال | بازیکنان | فوتبال | افتخاری

برای حمایت از ما لطفا کلیک کنید

دانلود

اشتراک گذاری مطلب

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز
?>