خانه » خبری و خواندنی » با برنامه های امروز رادیو اقتصاد همراه شوید
 

 

با برنامه های امروز رادیو اقتصاد همراه شوید

به گزارش حوزه رادیو تلویزیون گروه فرهنگی گروه تحریریه سایت؛ رادیو اقتصاد جهت امروز ۲۷ آبان ماه، برنامه‌های متنوعی را خواهد داشت. در زیر به بعضی از آنها اشاره می شود؛

با برنامه های امروز رادیو اقتصاد همراه شوید

به گزارش حوزه رادیو تلویزیون گروه فرهنگی گروه تحریریه سایت جوان؛ رادیو اقتصاد جهت امروز ۲۷ آبان ماه، برنامه‌های متنوعی را خواهد داشت. در زیر به بعضی از آنها اشاره می شود؛

مسئولیت های اجتماعی صاحبان کسب و کار

رادیو اقتصاد در برنامه “رویش” شنبه ۲۷ آبان ماه، به مقوله مسئولیت های اجتماعی صاحبان کسب و کار می پردازد.

با برنامه های امروز رادیو اقتصاد همراه شوید

دکتر محمدحسن علیپور فلاح پسند کارشناس مدیریت و استراتژی کسب و کار در این برنامه در خصوص مسئولیت های اجتماعی صاحبان کسب و کار و تاثیر آن در کسب و کار صحبت خواهد کرد.

مهم ترین مسئولیت های اجتماعی صاحبان کسب و کارها، اهمیت توجه به مسئولیت های اجتماعی، چگونگی تاثیر بر کسب و کار و … از دیگر مواردی هستند که در برنامه بررسی می شوند.

برنامه “رویش” کاری از گروه کسب و کار به تهیه کنندگی مهرگان سوادکوهی روزهای شنبه الی پنج شنبه ساعت ۰۸:۰۰ به مدت ۵۵ دقیقه از رادیو اقتصاد پخش می شود.

به گزارش حوزه رادیو تلویزیون گروه فرهنگی گروه تحریریه سایت؛ رادیو اقتصاد جهت امروز ۲۷ آبان ماه، برنامه‌های متنوعی را خواهد داشت. در زیر به بعضی از آنها اشاره می شود؛

تولید ماشین آلات بسته بندی آشامیدنی ها در کشور

رادیو اقتصاد در برنامه “کالای ایرانی” شنبه ۲۷ آبان ماه، به عنوان تولید ماشین آلات بسته بندی آشامیدنی ها در کشور خواهد پرداخت.

علی مصیبی تولید کننده ماشین آلات صنایع غذایی در برنامه در مورد تولید ماشین آلات بسته بندی نوشیدنی ها و آشامیدنی ها در کشور صحبت می کند.

وضعیت تولید ماشین آلات وابسته به صنایع غذایی در کشور، میزان تولید و مصرف دستگاه های بسته بندی نوشیدنی ها در کشور و … از دیگر موضوعاتی هستند که در برنامه بررسی خواهند شد.

برنامه “کالای ایرانی” کاری از گروه صنعت و بازرگانی به تهیه کنندگی مهدی شیار شنبه تا پنج شنبه ساعت ۱۰:۰۰ به مدت ۵۵ دقیقه از رادیو اقتصاد پخش می شود.

استراتژی های خرده فروشی آنلاین

رادیو اقتصاد در برنامه “اقتصاد مجازی” شنبه ۲۷ آبان ماه، به عنوان استراتژی های خرده فروشی آنلاین می پردازد.

دکتر محمدرضا عمرانی کارشناس اقتصادی در برنامه در خصوص استراتژی های خرده فروشی آنلاین صحبت می کند.

از دیگر موضوعات در این برنامه می توان به انواع استراتژی های آنلاین، گزینش استراتژی های آنلاین و … اشاره کرد.

برنامه “اقتصاد مجازی” کاری از گروه کسب و کار به تهیه کنندگی حمیده رضا سلطانی شنبه، دوشنبه و چهارشنبه ساعت ۱۴:۰۵ به مدت ۵۰ دقیقه از رادیو اقتصاد پخش می شود.

با برنامه های امروز رادیو اقتصاد همراه شوید

استقرار سیستم مدیریت بهداشت، ایمنی و محیط زیست (HSE)

رادیو اقتصاد در برنامه “تدبیر”، به عنوان استقرار سیستم مدیریت بهداشت، ایمنی و محیط زیست (HSE) می پردازد.

مهندس علی گودرزی فر مدیر HSE در بخش نفت و گاز، قدرت الله رضانژاد بابینه کارشناس HSE، مهندس سعید امیر احمدی و نیز مهندس ساحل خاک کار از پژوهشگران در حوزه HSE در برنامه امروز، در خصوص استقرار سیستم مدیریت بهداشت، ایمنی و محیط زیست (HSE) گفتگو می کنند.

نبود یکپارچگی سیستم HSE در صنایع، ضرورت HSE در پیشبرد صنایع، اعمال سلیقه ای سیستم HSE در صنایع و … از دیگر موضوعاتی هستند که در برنامه مطرح خواهند شد.

به گزارش حوزه رادیو تلویزیون گروه فرهنگی گروه تحریریه سایت؛ رادیو اقتصاد جهت امروز ۲۷ آبان ماه، برنامه‌های متنوعی را خواهد داشت. در زیر به بعضی از آنها اشاره می شود؛

برنامه “تدبیر” کاری از گروه کسب و کار به تهیه کنندگی اسماعیل علی پناه روز های شنبه، دوشنبه و چهارشنبه ساعت ۱۶:۳۰ به مدت ۲۵ دقیقه از رادیو اقتصاد پخش می شود.

ظرفیت های کشور در صنعت کاشی و سرامیک

رادیو اقتصاد در برنامه “ساعت صنعت”، به مقوله ظرفیت های کشور در صنعت کاشی و سرامیک خواهد پرداخت.

محمد روشنفکر رییس انجمن تولیدکنندگان کاشی و سرامیک کشور عزیزمان ایران به همراه سید کمال سید محسنی عضو هیات مدیره انجمن تولیدکنندگان کاشی و سرامیک در برنامه امروز، در مورد توانمندی کشور در صنعت کاشی و سرامیک گفتگو می کنند.

بیان تاریخچه ای از چگونگی شکل گیری صنعت کاشی و سرامیک در کشور، مقایسه ای از اوضاع این صنعت در قبل و بعد از پیروزی انقلاب اسلامی، بحث کارخانجات و شرکت های فعال در این بخش و پتانسیل های موجود در این بخش، پتانسیل ها و توانمندی های کشور در این حوزه و اوضاع بازار داخل و بحث مسابقه در کیفیت تولید و تولید کالاها و دارای استاندارد، امتیازات و توانایی ها و توانمندی های شرکت های ایرانی در تولید محصولات استاندارد و باکیفیت و … از جمله محورهای موضوعی این برنامه خواهند بود.

با برنامه های امروز رادیو اقتصاد همراه شوید

برنامه “ساعت صنعت” کاری از گروه صنعت و بازرگانی به تهیه کنندگی غلامرضا عزتی شنبه، دوشنبه و چهارشنبه ساعت ۲۱:۰۰ به مدت ۵۵ دقیقه از رادیو اقتصاد پخش می شود.

مشارکت های مردمی در روستاها در عزاداری های محرم

رادیو اقتصاد در برنامه “روستای ما” ، قصد دارد به عنوان همکاری های مردمی در روستاها در عزاداری های محرم بپردازد.

جمشید میرزایی پژوهشگر اجتماعی و جامعه شناس به همراه مجتبی دستان روستایی، در خصوص همکاری های مردمی در روستاها در عزاداری های محرم گفتگو می کنند.

محرم و روستای «صحرا رود»، بزرگترین تعزیه روستایی، شاخصه عزاداری ها و پیشینه تاریخی، نحوه همکاری داوطلبانه مردم در تامین هزینه ها و … از دیگر موضوعاتی هستند که در برنامه بررسی خواهند شد.

برنامه “روستای ما” کاری از گروه کشاورزی به تهیه کنندگی لیلا امید یگانه، روزهای شنبه تا پنج شنبه ساعت ۱۸:۳۰ به مدت ۲۵ دقیقه از رادیو اقتصاد پخش می شود.

انتهای پیام/

واژه های کلیدی: استراتژی | مدیریت | برنامه | اقتصاد | آنلاین | اقتصادی | ماشین | سیستم | رادیو | سرامیک | برنامه

برای حمایت از ما لطفا کلیک کنید

دانلود

اشتراک گذاری مطلب

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز
?>