خانه » ورزشی » مربی یک تیم صنعتی جهت رمال ۴۰۰ میلیون می خواست / درودگر
 

 

مربی یک تیم صنعتی جهت رمال ۴۰۰ میلیون می خواست / درودگر

عضو هیئت رئیسه شرکت لیگ گفت: مربی یک تیم صنعتی در حال سقوط هم به مسئولان کلوب اعلام کرد ۴۰۰ میلیون به من بدهید تا با همکاری یک رمال مانع از سقوط تیم شوم.

مربی یک تیم صنعتی جهت رمال 400 میلیون می خواست / درودگر

به گزارش خبرنگار فوتبال و فوتسال گروه ورزشی گروه تحریریه سایت جوان صادق درودگر راجع به برگزاری مراسم کلینیک فوتبال بیان کرد: کلینیک فوتبال کار علمی خوبی است که با تلاش های دکتر هراتیان برگزار شد و به نظر من چنین کنگره گسترده ای تاکنون در فوتبال کشور عزیزمان ایران برگزار نشده هست. راجع به پزشکی، رسانه، مربیگری، فوتسال، جامعه شناسی، روان شناسی در این کلینیک مباحثی مطرح شد و اعتقاد دارم ورزش کشور به برگزاری سمینارهایی نیاز دارد و فدراسیون ها و وزارت ورزش باید از این امر حمایت کند. تلاش های ایفمارک کشور عزیزمان ایران تاثیرگذار بوده است.

او ادامه داد: مدرسان بین المللی در این کنگره حضور دارند و باید به هراتیان تبریک بگویم چراکه هرچه به بنیان های علمی توجه کنیم و افراد کارشناس استفاده کنیم، فوتبال کشور عزیزمان ایران با بدهکاری و مسائل مربوط به ITC مواجه نمی شود و در کل می توانیم از ظرفیت های فوتبال کشورمان جهت رسیدن به آنچه که استحقاق آن را دارد، بهره ببریم.

درودگر راجع به بیانات علی کریمی علیه مسئولان فدراسیون فوتبال گفت: علی کریمی از نخبگان و اسطوره های فوتبال کشور عزیزمان ایران است که علاقه خاص ای به او دارم. باید کریمی را دعوت کنیم و حرف هایش را بشنویم. شاید ناآگاهی بین طرفین باعث چنین چالش هایی شده است هست. علی کریمی، علی پروین و علی دایی حرف های دلسوز فوتبال هستند و باید آن ها را جذب کنیم و با این بزرگان تعامل داشته باشیم. روز گذشته یک دیدار بین پیشکسوتان فوتبال کشور عزیزمان ایران برگزار شدم و زمانیکه به این پیشکسوتان نگاه کردم، دیدم آن ها مربی نیستند. باید به اشخاص بزرگ فوتبال کشور عزیزمان ایران اعتبار و جایگاه دهیم. مطمئنم فدراسیون فوتبال در این زمینه گام هایی را برمی دارد چراکه باید نگاه ما همگرایانه باشد. حرف های پروین، کریمی، دایی و مایلی کهن دلسوزانه است و باید از آن ها استفاده کنیم.در سایه تعامل و هم گرایی می توانیم به وحدت رویه برسیم. یکی از بزرگ ترین مسائل فوتبال کشور عزیزمان ایران اینست که آقای گل دنیا و بزرگانی مانند کریمی و پروین در مجمع فدراسیون فوتبال حق رای ندارند. در این صورت به بیراهه می رویم.باید نخبگان هم مانند مسئولان در مجمع حضور داشته باشند.

مربی یک تیم صنعتی جهت رمال ۴۰۰ میلیون می خواست / درودگر

عضو هیئت رئیسه شرکت لیگ راجع به بحث جادوگری در فوتبال کشور عزیزمان ایران گفت: شخصا این مساله را گزارش کردم و راجع به آن نامه نوشتم. یک مدیر کلوب قرارداد یک رمال را جهت یک بازیکن می بست و اعتقاد داشت اعتقاد داشت رمال هم بازیکن هست. مربی یک تیم صنعتی در حال سقوط هم به مسئولان کلوب اعلام کرد ۴۰۰ میلیون به من بدهید تا با همکاری یک رمال مانع از سقوط تیم شوم. اگر این کار انجام شد، ۳۰۰ میلیون تومان دیگر هم پرداخت کنید. بازارچه فسادانگیری درست کرده‌اند و به فرهنگ کشورمان توهین می‌کند.

درودگر ادامه داد: فدراسیون و کمیته اخلاق باید به صورت جدی با این شیادان که در تمام کشور عزیزمان ایران فعالیت می کنند برخورد کرده و آن را ریشه کن کنند. مقداری هم باید سطح دانش افراد ارتقا پیدا کند چراکه از ندانستن آن‌ها سوء استفاده می‌شود. آقای مربی شما برو زیاد کار کن و مطالعه علمی داشته باش.

او درمورد واگذاری پرسپولیس و استقلال به بخش شخصی تصریح کرد: در در دولت قبلی این صحبت‌ها هم مطرح شد و در کل هر وقت که نزدیک انتخابات ریاست جمهوری می شویم، بحث واگذاری استقلال و پرسپولیس مطرح می شوود که این امر موج سواری هست. در ابتدای دوران ریاست جمهوری روحاتی هم من به عنوان کارشناس به نهاد ریاست جمهوری دعوت شدم. آن‌جا صراحتا اعلام کردم که تمام این صحبت‌ها بیهوده هست. استقلال و پرسپولیس به علت نحوه فکری که در فوتبال وجود دارد و از آن به عنوان یک ابزار سیاسی استفاده می‌کنند، شخصی نمی شوند و دیگر در نشست های بعدی مرا دعوت نکردند.

درودگر افزود: سه چهار مقاله راجع به خصوصی‌سازی استقلال و پرسپولیس نوشته‌ ام که این کار اتفاق نمی افتد. به علت اینکه فوتبال و این ۲ کلوب را ترساندن می‌دانند. آدم‌هایی باید در بستر استقلال و پرسپولیس قرار گیرند که با مسائل روز دنیا آشنا باشند. استقلال و پرسپولیس مانند فیلمی که ۱۰۰ میلیارد درآمد دارد، می توانند هر روز چنین درآمدی داشته باشند ولی می بینیم بدهکار هستند. البته با حضور طاهری در پرسپولیس کمی نگاه‌ها در این باشگاه‌ متفاوت شد. استقلال و پرسپولیس باید به باشگاه‌های دیگر هم کمک کنند.اما متاسفانه از آنجاییکه آدم‌های بی‌اطلاع در این دو کلوب حضور پیدا می‌کنند، توان و دانش مورد نیاز را جهت مدیریت ندارند.

عضو هیئت رئیسه شرکت لیگ گفت: مربی یک تیم صنعتی در حال سقوط هم به مسئولان کلوب اعلام کرد ۴۰۰ میلیون به من بدهید تا با همکاری یک رمال مانع از سقوط تیم شوم.

او در آخر خاطرنشان کرد: به اعتقاد از آنجاییکه چون در چارچوب کارشناسی و علمی از استقلال و پرسپولیس استفاده نمی‌شود این دو کلوب به عنوان یک ترساندن مطرح شدند. اگر کلوب استقلال و پرسپولیس یک مجمع عمومی داشت، قطعا دیگر ترساندن نخواهند بود. متاسفانه هر کسی که به عنوان مسئول در این دو کلوب حضور پیدا می‌کند، آشنایان خودش را به این دو کلوب وارد می‌کند. یک نماینده مجلس هم می‌آورند تا دهان مجلس را ببندد. بعضی آدم را هم می‌آورند تا دور و بر کلوب باشند ولی خروجی این آدم‌ها جهت دو کلوب استقلال و پرسپولیس چیست؟ هیات مدیره ستون مدیرعامل است ولی در این دو کلوب مدیرعامل صحبت می‌کند و هیات مدیره علیه او موضع‌ می‌گیرد. این عدم هماهنگی وجود دارد. به اعتقاد من اگر از افراد کلیدی در پست‌های کلیدی استفاده کنیم چنین اتفاقاتی رخ نمی‌دهد.

انتهای پیام/

اظهارات جنجالی درودگر در مورد جادوگری و رمالی در فوتبال

واژه های کلیدی: انتخابات ریاست جمهوری | ریاست جمهوری | پرسپولیس | علی کریمی | استقلال | استفاده | کلینیک | فوتبال | ایران | میلیون

برای حمایت از ما لطفا کلیک کنید

دانلود

اشتراک گذاری مطلب

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز
?>