خانه » دنیای مد » ژورنال شیک ترین سویشرت مردانه و پسرانه پاییزی مدل ۲۰۱۸
 

 

ژورنال شیک ترین سویشرت مردانه و پسرانه پاییزی مدل ۲۰۱۸

سال آینده | تاثیر رنگ | آرامش بخش | پسرانه | مردانه | طبیعی | زندگی | سویشرت مردانه

ژورنال شیک ترین سویشرت مردانه و پسرانه پاییزی مدل 2018

ژورنال شیک ترین سویشرت مردانه و پسرانه پاییزی مدل ۲۰۱۸

جدیدترین و شیک ترین سویشرت مردانه و پسرانه پاییزی مدل ۲۰۱۸

انواع مجموعه مدل لباس های شیک و جدید

پیشنهاد مدل لباسهای تازه و شیک جهت سال ۲۰۱۸ و ۹۷ می باشد

ژورنال شیک ترین سویشرت مردانه و پسرانه پاییزی مدل ۲۰۱۸

همراه با مدل های تازه مقالات قشنگی در ضمینه سلامت , سبک زندگی , روانشناسی و… قرار میدهیم.

سال آینده | تاثیر رنگ | آرامش بخش | پسرانه | مردانه | طبیعی | زندگی | سویشرت مردانه

تاثیر رنگ ها روی ذهن و جسم انسان

این عمل یک نوع کارکرد روانکاوانه هنر و سبک زندگی جهت آرامش انسان و ایجاد صلح در دنیا هست. یکی از رسومی که مردم سراسر دنیا بر سر آن توافق دارند و تلاش می کنند در گوشه ای از زندگ خود آن را به کار ببندند؛ سنت رنگ سال هست؛ سنت استفاده از یک رنگ خاص در سال آینده بدین منظور که اتفاقات بد سال گذشته از زندگی ارزش رخت بربندد و شانس زندگی پر از آرامش شامل حال ارزش شود.

عبارات مهم : سال آینده – تاثیر رنگ
تاثیر رنگ ها روی ذهن و جسم انسان بر کسی پوشیده نیست. رنگ ها می توانند روی انرژی ذهن انسان و احساسات و عواطف آنها تاثیر بگذارند یا حتی تاثیرات فیزیکی از جمله کنترل فشار خون، اشتها، استرس و غیره داشته باشند. از این رو تعدادی از عالی ترین طراحان مد، هنرمندان، بازیگران، سیاستمداران، روانشاسان و غیره به دور هم جمع می شوند تا با گزینش یک رنگ جهت سال، روی انرژی ذهنی مردم دنیا تاثیر بگذارند و روحیه دنیا را به سمت تعادل سوق دهند.سنت رنگ سال، یک قانون نانوشته ویک رسم محبوب است که تمام مردم سراسر دنیا از آن استقبال می کنند و زندگی ارزش به نحو آگاهانه یا ناآگاهانه تحت شعاع آن قرار می گیرد. امسال هم طبق معمول با فرارسیدن سال نو میلادی، رنگ سال معرفی شد. رنگی که کم کم باید منتظر باشیم به پشت ویترین های لباس فروشی و لوازم آرایشی راه یابد و خود را به مبلمان و محصولات دیگر خانگی تحمیل کند. ولی چرایی و چگونگی گزینش رنگ سال از نکات برجسته و جالب توجهی است که در این گزارش به آن می پردازیم.

ژورنال شیک ترین سویشرت مردانه و پسرانه پاییزی مدل ۲۰۱۸

چگونگی گزینش رنگ سال
انتخاب رنگ سال یک فرآینده پیچیده است که به اقتضای اتفاقات و عواملی که در سال گذشته دنیا را تحت تاثیر خود قرار داده هست؛ مثل جنگ ها، بلایای طبیعی، بحران های اقتصادی، بیماری ها و غیره گزینش می شود. به عنوان نمونه هنگامی در یک سال بلایای طبیعی زیادی همچون سیل و زلزله به کشورهای زیادی آسیب وارد می کند و دنیا را تحت تاثیر خود قرار می دهد، روی رنگ آن سال اثری مستقیم می گذارد و رنگی متناسب با این اتفاقات گزینش می شود تا از لحاظ روانی بر مردم سراسرجهان تاثیر بگذارد و یک آرامش نسبی در دنیا برقرار کند.

سال آینده | تاثیر رنگ | آرامش بخش | پسرانه | مردانه | طبیعی | زندگی | سویشرت مردانه

انتخاب این رنگ ها در قالب مد، طراحی صنعتی، هنر و … به نوعی به یک مانیفست سیاسی- اجتماعی بدل می شود که باید آن را از منظر نشانه شنانسی و اسطوره امروز بررسی کرد. اسطوره ای که از منظر «رولان بارت» قصد دارد تاریخ را به محیط زیست تبدیل کند و عنصرهای غیرطبیعی را در جهت اهداف اجتماعی و سیاسی طبیعی جلوه دهد. گزینش این رنگ، یک کار روانشناسانه در جامعه جهانیاست که کارکردهای فرهنگی و اجتماعی دارد. علت چرایی یک رنگ در سال را باید در سلسله اتفاقاتی که در سال قبل رخ داده است دنبال کرد. لیکن رنگ ها با روحیات جامعه ارتباط مستقیم دارند و می توانند رفتارهای اجتماعی از قبیل خشونت و صلح طلبی را در جامعه رواج دهند.

ژورنال شیک ترین سویشرت مردانه و پسرانه پاییزی مدل ۲۰۱۸

سازمان رنگ جهانی؛ پانتون
موسسه پانتون که ر ابتدا یک شرکت چاپ و رنگ بود از سال ۲۰۰۰ رسم گزینش «رنگ سال» را بنا نهاد و با استقبال قابل توجهی از سوی طراحان مد و صورت های معروف رو به رو شد. رنگ سال به منظور بیان حال و هوای آنچه که در حال وقوع در روح زمانه جهانی هست، تعیین می شود. رنگی که در سراسرجهان طنین انداز می شود، رنگ سل پانتون بازتابی است از آنچه که مرم سراسر دنیا به دنبال آن هستند، آنچه که احساس می کنند یک رنگ می تواند پاسخگوی نیازهای آنها باشد.

این رنگ لزوما یک رنگ گرم مورد نیاز صنعت مد نیست، رنگی است که تمام مرزهای طراحی را در می نوردد و حالات، نگرش و احساسات بخشی از مصرف کنندگان را بیان می کند. بیرون کشیدن حال و هوا و خصوصیات یک رنگ به وسیله تیم موسسه پانتون به رهبری مدیر اجرایی آن «لئاتریس ایزمن» به دنبال تاثیر طرح و رنگ آینده جهت رنگی که بیشترین تاثیر را در بخش های متفاوت جامعه داشته باشد انجام می شود. این تاثیرات می توانند شامل صنعت سرگرمی، فیلم های آینده، هنر، صورت های معروف نوظهور، مقاصد گردشگری و شرایط اجتماعی و اقتصادی باشند. این تاثیرات ممکن است از تکنولوژی، سبک زندگی و سبک سرگرمی، بافت تازه و اثرات آن تاثیر و حتی رویدادهای ورزشی و رویدادهایی که توجه دنیا را جلب می کند ناشی شوند.

باید در نظر داشت که هر رنگ با سایه های خاص، نماد خاص خود و معنای ذاتی و عاطفی خود را دارد. روند گزینش هر سال یک رنگ خاص با عنوان رنگ سال به وسیله موسسه پانتون دو بار در سال به میزبانی این شرکت در پایتخت اروپا در جلسات محرمانه با شرکت نمایندگان ملل متفاوت «گروه استانداردهای رنگ» برگزار می شود. بعد از دو روز بحث و بررسی، انها یک رنگ را جهت سال بعد گزینش می کنند. به عنوان مثال رنگ تابستان ۲۰۱۳ در لندن در بهار سال ۲۰۱۲ گزینش شد. رنگ گزینش به طور ظاهری با روح زمانه در ارتباط هست.

مثلا مطبوعات در بیانه ای جهت گزینش رنگ یاس امین الدوله (قرمز مایل به صورتی) اعلام کرد: «ما در دوران استرس به سر می بریم و به چیزی نیاز داریم که روح مان را متعالی کند. یاس امین الدوله یک رنگ فریبنده و محرک آدرنالین است که جهت دفع غم و اندوه مناسب است.» نتیجه این جلسات در مجله پانتون انتشار می شود. بسیاری از طراحان مد، گل فروش ها و تعداد زیادی از شرکت های مصرف گرا این مجله را جهت راهنمایی در جهت طرح ها و برنامه های محصول آینده خود خریداری می کنند.

طبق بیانیه ای که موسسه رنگ پانتون اعلام کرد؛ رنگ سال ۲۰۱۵، رنگ عنابی (شرابی متمایل به قهوه ای) معرف شد. طیف سایه های نیرومند و جالب این رنگ جذاب، مظهر غنای رضایت بخش همچون یک وعده غذای لذیذ هست. در حالی که پایه های قرمز و قهوه ای این رنگ که سرچشمه ای طبیعی دارد، حس پیچیده طبیعی و سرشتی زمینی را القا می کند. عنابی یک رنگ نیرومند و پیچیده و دلچسب دارای طیف های متنوع و گرم است که هم به عنوان رنگ پایه و هم به عنوان رنگ مکمل کاربرد دارد.در حالی که این رنگ شیک و جالب در همه جای دنیا به آسانی در صنعت مد و زیبایی، طراحی صنعتی، مبلمان منزل و طراحی منزل کاربرد دارد و این رنگ گرم جهت غذاخوری، آشپزخانه، مبلمان، لوازم خانگی، ماشین، کیف و کفش و… مناسب هست. رنگ عنابی که «مارسالا» نام دارد بسیار شبیه به رنگ شراب غنی شده است هست. این رنگ به یک اندازه به مردان و زنان جذابیت می بخشد. مارسالا یک رنگ تکان دهنده با سایه های متنوع دلربا جهت پوشاک و لوازم جانبیاست که خلاقیت در رنگ و آزمایش را می پروراند.

رنگ مارسالا در برابر رنگ پوست های متفاوت چاپلوس است و به هر پوستی می آید، گرم و ظریف است و قشنگی را دوچندان می کند، جهت برجستگی های بزرگ روی گونه مناسب است و یک رنگ فریبنده جهت ناخن، سایه لب و مو هست. دراماتیک و درعین حال خاکی، غنی و تنومند؛ قرمز- قهوه ای عنابی گرما را به فضای داخلی منزل شما به ارمغان می آورد. بافت مساله ای مهم در چاپ و بسته بندی است که با طیف های پیچیده این رنگ و سایه خاکی آن به خوبی متناسب است.اگر در کنار برجستگی ای که در سرشت مات این رنگ وجود دارد کمی درخشندگی اضافه شود؛ می تواند یک خبر کاملا متفاوت از حسی پر زرق و برق و لوکس انتقا دهد. انواع سایه های زیادی که رنگ عنابی دارد، چه در مواد صاف یا در بافت، با رنگ مات یا کاملا براق، به طور چشمگیر و دلپذیری بدون تضاد با هم ترکیب می شوند. همچنین هنگامی در بعد زمینه به کار می رود؛ عنابی داغ با رنگ های کهربایی، قهوه ای مایل به زرد و طلایی، فیروزه ای و آبی متمایل به سبز و آبی در محدوده ای پویاتر بسیار سازگار هست.

رنگ عنابی نمادی از صلح در سال ۲۰۱۵
با توجه به اینکه در سال ۲۰۱۴ اخبار خوبی به گوش جهانیان نرسید و شاهد اتفاقات ناگواری در سراسر دنیا بودیم، انتظار می رفت رنگی آرامش بخش جهت سال پیش رو گزینش شود. حال با نگاهی به اتفاقات سال گذشته از جمله شیوع بیماری ابولا که جان بالغ بر ۷ هزار نفر را گرفت، حملات داعش که باعث قتل بیش از ۱۰ هزار نفر در خاورمیانه شد، سیل در هند، سقوط در هواپیما، ایدز، مهارجت های غیرقانونی و غیره می توان دریافت که گزینش رنگ عنابی بسیار دقیق و هوشمندانه هست. لیکن این رنگ که ترکیبی از قرمز و قهوه ای است نشانه قدرت، اطمینان، اعتماد به نفس و امنیت و آسایش هست. این رنگ گرم می تواند بیانگر غرور و هیجان باشد در حالی که می تواند طبیعی بودن و زمینی بودن را تداعی کند ولی گاهی بیانگر پیچیدگی و متعالی بودن هست.

عنابی رنگی بسیار گرم است و حس امنیت و دوستی را القا می کند و با در نظرگرفتن این که به عنوان رنگ پایه با رنگ های بسیاری سازگاری دارد می تواند نمادی از دوستی و همزیستی به شمار آید. با در نظرگرفتن این که جنگ و اختلافات مذهبی و تروریسم فضای حاکم بر زمانه ما به شمار آید. با در نظرگرفتن این که جنگ و اختلافات مذهبی و تروریسم فضای حاکم بر زمانه ما است و هیچ چیز به جز آرامش، امنیت و همزیستی مسالمت آمیز نمی تواند جهت مردم دنیا سعادت به بار آورد؛ رنگ گرم عنابی می تواند انتخابی مناسب جهت سال پیش رو باشد.

تصاویر سویشرت مردانه و پسرانه

تصاویر سویشرت مردانه و پسرانه

تصاویر سویشرت مردانه و پسرانه

تصاویر سویشرت مردانه و پسرانه

تصاویر سویشرت مردانه و پسرانه

سویشرت مردانه

واژه های کلیدی: سال آینده | تاثیر رنگ | آرامش بخش | پسرانه | مردانه | طبیعی | زندگی | سویشرت مردانه

ژورنال شیک ترین سویشرت مردانه و پسرانه پاییزی مدل 2018

ژورنال شیک ترین سویشرت مردانه و پسرانه پاییزی مدل ۲۰۱۸

ژورنال شیک ترین سویشرت مردانه و پسرانه پاییزی مدل 2018

ژورنال شیک ترین سویشرت مردانه و پسرانه پاییزی مدل ۲۰۱۸

برای حمایت از ما لطفا کلیک کنید

دانلود

اشتراک گذاری مطلب

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز
?>