خانه » خبری و خواندنی » ستاره‌های هالیوودی و والدین خلافکارشان!
 

 

ستاره‌های هالیوودی و والدین خلافکارشان!

شاید باورش برایتان سخت باشد، ولی خیلی از ستاره های سینمای دنیا هستند که والدین ارزش سوء پیشینه دارند.

ستاره‌های هالیوودی و والدین خلافکارشان!

به گزارش حوزه سینما گروه فرهنگی گروه تحریریه سایت جوان؛ شما در طول زندگی تان خیلی چیزها را می توانید خودتان گزینش کنید، ولی هرگز نمی توانید والدین خودتان را گزینش کنید. ستاره ها و اشخاص مشهور دنیا نیز از این قاعده مستثنی نیستند و بسیاری از آنها را می بینیم که با گذشته خود و والدین ارزش مسئله دارند و با آنکه ممکن است باورش برایتان سخت باشد، ولی خیلی از ستاره ها هستند که والدین ارزش سوء پیشینه دارند. آنها هم درست مثل ما هستند.

والدین لیتون میستر قاچاقچی مواد مخدر بودند

ستاره‌های هالیوودی و والدین خلافکارشان!

با اینکه نقشی که میستر را با آن می شناسیم، یعنی دختر خاله زنک سریال «دختر سخن چین» (Gossip Girl)، بلیر والدورف، در منطقه بالای شهر منهتن نیویورک متولد شده است بود، ولی زندگی واقعی او در سال ۱۹۸۶ در یک منزل در میانه راه تگزاس شروع شد. والدین میستر در آن وقت به جرم قاچاق ۵۴۵ کیلوگرم ماری جوآنا از جامائیکا به ایالات متحده، در زندان بودند و هنگامی که لیتون متولد شد مادرش دوباره به زندان بازگشت.

عبارات مهم : ایالات متحده – زندگینامه

مشکلات خانواده میستر به اینجا ختم نشد. بر اساس گزارش مجله نیویورک، خاله او که در عملیات قاچاق مواد مخدر نقش داشت، از زندان فرار کرد و به نخستین زن تحت تعقیب در لیست ۱۵ نفره تحت تعقیب ترین مجرمان در ايالات متحده آمریکا تبدیل شد.

مادر جکی چان قاچاقچی تریاک بود

آیا کسی است که جکی چان را دوست نداشته باشد؟ البته اگر در جریان سابقه کاری خانواده او قرار بگیرید و متوجه واقعیات و حقایق زندگی او شوید، شاید نظرتان راجع به جکی عوض شود. او در زندگینامه خود در سال ۱۹۹۹ نوشت: «من جکی چان هستم. زندگی من بازیگری است.» در بخشی که راجع به والدینش نوشته هست، توضیح می دهد که مادرش یک قاچاقچی تریاک در شانگهای بوده است و پدرش بازرس بندر (مأمور خاص سابق) بوده که مادرش را بازداشت می کند، ولی به جای دستگیر کردنش، او عاشق این زن می شود و با او ازدواج می کند. پنج سال بعد جکی متولد می شود. همانطور که می بینید علاقه می تواند آینده انسان ها را به کلی عوض کردن دهد.

والدین کلی پیکلر هر دو زندانی بوده اند

همه می دانند که کلی پیکلر صدای مناسبی جهت خواندن موزیک های کانتری دارد و این عنوان را هم می دانیم که وی در جوانی حق گزینش زیادی در زندگی اش نداشت و وقت های شغلی دختران معمولی در اختیارش نبود. پدرش به جرم مجروح کردن همسایه اش با چاقو در یک کمپ، در سال ۲۰۰۳، چهار سال در زندان بود. مادرش گفته که نسخه های پزشکی و چک جعل می کرده هست. پیکلر در مورد مسائل والدینش در مصاحبه با مجله پیپل در سال ۲۰۰۸ صحبت کرد.

شاید باورش برایتان سخت باشد، ولی خیلی از ستاره های سینمای دنیا هستند که والدین ارزش سوء پیشینه دارند.

پدر هیدن پانتیر به جرم ضرب و شتم مادرش دستگیر شد

در سال ۲۰۰۸ پدر هیدن پانتیر دستگیر و به جرم ضرب و شتم مادرش به هنگام مستی متهم شد. هیدن به مردم اعلام کرد که این خشونت خانگی که همه آن را به پدرش نسبت داده اند، فقط یک سوء تفاهم بزرگ است و هیدن این عنوان را قبول ندارد. در یک مصاحبه در آگوست ۲۰۰۹، پانتیر در مورد دستگیری پدرش گفت: «این داستان، پدرم را به شکل کاملا اشتباهی جلوه داد. شاید شما در ذهنتان تصور کنید که او همسرش را کتک می زند. پدرم الان به این شکل مشهور شده است که اصلا هم واقعیت ندارد و این مسئله خیلی مرا آزار می دهد.»

پدر «دیدی» عضو دسته گانگسترهای آمریکایی بود

پدر «دیدی» زمانی که او تنها سه سال داشت، از دنیا رفت، و او زیاد عمرش تصور می کرد که پدرش در یک اتفاق رانندگی کشته شده است هست. هرچند که این عنوان صحت نداشت. دیدی بعدها متوجه شد که پدرش در حین معامله مواد مخدر احتمالا زمانی که جهت فرانک لوکاس (قاچاقچی بدنام هارلم که فیلمش در سال ۲۰۰۷ با نام “گانگستر آمریکایی” ساخته شد) کار می کرد، کشته شده است هست. لوکاس در مصاحبه اش با ام تی وی در سال ۲۰۰۷ این رابطه را تأیید کرد.

دیدی شبکه ریولت تی وی را در سال ۲۰۱۳ راه اندازی کرد و از این رسانه به عنوان سکویی جهت پیش کشیدن ماجرای فوت پدرش و تأثیر آن بر زندگی اش استفاده نمود. در یک بخش ویدئویی با نام “اعترافات” دیدی تعریف کرد که پدرش یک فروشنده مواد مخدر بوده، بنابراین او خیلی سریع در زندگی درس های زیادی آموخته است که باعث شده است اند حالا او به این شهرت برسد.

منبع : برترین ها

ستاره‌های هالیوودی و والدین خلافکارشان!

انتهای پیام/

زندگی سخت صورت های معروف هالیوودی با والدین خلافکار

واژه های کلیدی: ایالات متحده | زندگینامه | قاچاق مواد | والدین | زندانی | قاچاقچی | دستگیری | متولد | زندگی | زندان | والدین

ستاره‌های هالیوودی و والدین خلافکارشان!

ستاره‌های هالیوودی و والدین خلافکارشان!

برای حمایت از ما لطفا کلیک کنید

دانلود

اشتراک گذاری مطلب

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز
?>