خانه » ورزشی » به دنبال تعامل زیاد با فدراسیون فوتبال آلمان هستیم / برادران
 

 

به دنبال تعامل زیاد با فدراسیون فوتبال آلمان هستیم / برادران

رئیس هیئت فوتبال خراسان رضوی گفت: امیدوارم با آلمان به عنوان قدرت اول فوتبال اروپا و دنیا تعاملات بیشتری را در آینده‌ای نزدیک داشته باشیم.

به دنبال تعامل زیاد با فدراسیون فوتبال آلمان هستیم / برادران

محمد مهدی برادران در گفت و گو با خبرنگار فوتبال و فوتسال گروه ورزش گروه تحریریه سایت جوان راجع به علت بلیت فروشی دیدار سیاه جامگان و صنعت نفت با وجود اینکه در ابتدا اعلام شده است بود این بازی رایگان هست، بیان کرد: آستان قدس رضوی تصمیم گرفت نخستین بازی تیم های سیاه جامگان و پدیده در ورزشگاه امام رضا(ع) رایگان برگزار شود ولی مسئولان کلوب سیاه جامگان جهت کنترل بهتر نظم تماشاگران اقدام به بلیت فروشی در این بازی گرفتند. در نهایت عواید این امر هم به آزادی هشت نفر که به علت بدهی مالی زندانی شده است بودند، تخصیص داده شده است یافت. در کل این انتظار هم وجود دارد در بازی هایی که در ورزشگاه امام رضا(ع) برگزار می شود زیاد جنبه معنوی در نظر گرفته شود تا جنبه های مادی.

او ادامه داد: این اقدام کلوب سیاه جامگان قابل تقدیر هست. البته مسئولان این کلوب جهت قدردانی از هواداران با عواید بلیت فروشی دیدار با صنعت نفت، هزینه سفر پنج نفر به کربلای معلی را هم فراهم کردند.

به دنبال تعامل زیاد با فدراسیون فوتبال آلمان هستیم / برادران

برادران درمورد هزینه اجاره ورزشگاه امام رضا(ع) تصریح کرد: باید از نگاه برابر آستان قدس به تیم های پدیده و سیاه جامگان تقدیر کنم. در کل با توجه به مدرن بودن تمام تجهیزات این ورزشگاه هزینه اجاره و نگه داری آن نسبت به ورزشگاه ثامن الائمه بالاتر است ولی به علت سهولت رفت و آمد هواداران به ورزشگاه امام رضا برگزاری بازی های لیگ برتر در آن به صرف هواداران است.

او ادامه داد: دوری ورزشگاه ثامن الائمه از مشهد موجب شد در سال های اخیر زیاد هواداران مسن جهت حمایت از تیم های مشهدی به ورزشگاه بروند. حتی در زمانی که خود من هم نوجوان بودم تنها یک ورزشگاه در مشهد وجود داشت ولی با توجه به افتتاح ورزشگاه امام رضا هواداران نوجوان هم می توانند به آسانی از تیم های مشهدی حمایت کنند. در دیدار دوستانه منتخب مشهد و کربلا و همچنین بازی سیاه جامگان و صنعت نفت استقبال خوبی به وسیله هواداران به عمل آمد و امیدوارم‌این روند استمرار یابد.

رییس هیئت فوتبال مشهد راجع به آخرین اوضاع برگزاری دیدار دوستانه تیم ملی بانوان با یکی از کشورهای اسلامی در ورزشگاه امام رضا(ع) گفت: مکاتباتی در این زمینه صورت گرفته است و حتی یکی از کشورهای اسلامی موافقت خود را جهت حضور در مشهد اعلام کرده هست. البته شرایط و وقت بندی برگزاری این بازی تاکنون مشخص نشده هست. با لیلا صوفی زاده، نایب مدیر بانوان فدراسیون فوتبال نشستی را برگزار کردم و او قول داد فدراسیون‌ تمام تمهیدات مورد نیاز را در نظر می گیرد. البته ستادی را با محوریت توکلی، نایب مدیر بانوان هیئت فوتبال مشهد تشکیل داده ایم تا ساختارسازی مورد نیاز راجع به حوزه امنیت، داوری، فرهنگی و تمام موارد دیگر در حوزه جهت برگزاری بانوان صورت گیرد.

او افزود: باور کنید سختی افتتاح ورزشگاه امام رضا(ع) کمتر از افتتاح یکی از ورزشگاه های میزبان جام جهانی نبود و این سختی در حوزه فوتبال بانوان هم وجود دارد.

رئیس هیئت فوتبال خراسان رضوی گفت: امیدوارم با آلمان به عنوان قدرت اول فوتبال اروپا و دنیا تعاملات بیشتری را در آینده‌ای نزدیک داشته باشیم.

برادران خاطرنشان کرد: باید از عوامل نیروی انتظامی و یگان خاص مشهد جهت برقراری نظم و امنیت ورزشگاه امام رضا در وقت اجرای دیدار سیاه جامگان و صنعت نفت تقدیر کنم. قاضی محبی هم با ارسال نامه به شورای تامین استان خراسان رضوی و حمایت از حضور هواداران در ورزشگاه امام رضا نقش این اتفاق مبارک را تسریع کرد. همچنین حیدری از قاضیان دادستانی مشهد جزء افراد تاثیرگذار در این امر بود و باید از آن ها تقدیر کنم.

او درمورد بازدید سفیر آلمان از ورزشگاه امام رضا(ع) گفت: در وقت این بازدید در مشهد نبودم ولی پیگیری ها و مکاتبات مورد نیاز از قبل انجام شده است بود. سفیر آلمان از تجهیزات ورزشگاه امام رضا(ع) تعریف کرده است و آن را از بسیاری از ورزشگاه های اروپا مدرن تر دانسته هست. به هر حال امیدوارم با آلمان به عنوان قدرت اول فوتبال اروپا و دنیا تعامل بیشتری داشته باشیم.

عضو کمیته امور استان های فدراسیون فوتبال درمورد انتخابش به این سمت اظهار کرد: بعد از ابلاغ این حکم سفرهای مختلفی به ۱۰ استان سفر کردم و صحبت هایی با مسئولان هیئت فوتبال این استان ها انجام دادم. امیدوارم‌ بتوانم در کنار فوتبال استان خراسان رضوی به فوتبال کشور هم خدمت کنم.

انتهای پیام/

اظهارات برادران راجع به اوضاع ورزشگاه امام رضا(ع)پس از افتتاح

واژه های کلیدی: سیاه جامگان | هواداران | ورزشگاه | فوتبال | برگزاری | آلمان | فدراسیون فوتبال | لیگ برتر فوتبال

برای حمایت از ما لطفا کلیک کنید

دانلود

اشتراک گذاری مطلب

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز
?>