خانه » خبری و خواندنی » اخبار گوناگون » کاخ سفید از بدل ملانیا ترامپ استفاده می کند؟
 

 

کاخ سفید از بدل ملانیا ترامپ استفاده می کند؟

در تازه ترین گفتگوی دونالد ترامپ مدیر جمهور آمریکا با خبرنگاران، ملانیا ترامپ مثل اکثر مواقع همراه او بود ولی لحن غیرحرفه ای دونالد ترامپ و جمله ی

کاخ سفید از بدل ملانیا ترامپ استفاده می کند؟

در تازه ترین گفتگوی دونالد ترامپ مدیر جمهور آمریکا با خبرنگاران، ملانیا ترامپ مثل اکثر مواقع همراه او بود ولی لحن غیرحرفه ای دونالد ترامپ و جمله ی عجیبی که گفت همه را به این شک انداخت که این زن بانوی اول آمریکا نیست.

ملانیایی که کنار ترامپ ایستاده است ملانیای واقعی نیست

به گزارش نوداد (بانک ویدیو خبر ایران) گروهی از افراد تیزبین در شبکه های اجتماعی، با انتشار شدن عکسی از ملانیا کنار دونالد ترامپ مدیر جمهور آمریکا در یوتیوب ادعا کردند که ملانیایی که کنار ترامپ ایستاده است ملانیای واقعی نیست و بدلی است که شباهت بسیار به او دارد. این شک و شبهه زمانی ایجاد شد که ملانیا با کت تقریبا بلند و یک عینک آفتابی در تازه ترین گفتگوی ترامپ با خبرنگاران نزدیک آقای مدیر جمهور ایستاده بود . ترامپ در مورد طوفان “پورتوریکو” در حال صحبت بود که ناخواسته نوعی صحبت کرد که شک بینندگان و حاضرین در این مصاحبه را به خود زیاد جلب کرد ، در حقیقت شاید علت لو رفتن واقعی نبودن احتمالی ملانیا که همراه ترامپ برابر دوربین ایستاده بود صحبت غیرحرفه ای خود اوست .

عبارات مهم : عینک آفتابی – ملانیا ترامپ
دونالد ترامپ که غیرحرفه ای و بی سیاست بودن صحبت هایش بارها و بارها مورد بحث بوده است این بار هم خودش بهانه دست سوژه سازان داد ، دونالد ترامپ در میان صحبت هایش همسرش ملانیا را به نزدیک تر فراخواند و گفت :همسرم ملانیا که مطمئناً الان اینجاست !

همین جمله ی ترامپ باعث شد تا بعضی روی صورت ی پوشیده با عینک آفتابی زنی که به عنوان ملانیا آنجا ایستاده بود دقیق تر شوند و تصاویری که در این بخش از سرگرمی نمناک مشاهده می کنید را انتشار کنند تا تفاوت هایی که به ان اشاره کرده بودند را به نمایش بگذارند.

بعد از دقایقی ملانیا ترامپ که معلوم نیست واقعی است یا قلابی عینک آفتابی خود را از روی چشم برداشت ولی چیزی متفاوت با ملانیای همیشگی بود ، نگاه یا بهتر بگوییم حالت چشمان، اینها نظراتی بود که کاربران با انتشار شدن تصاویری که تفاوت ها را در آنها مشخص کرده بودند به آن اشاره شده است بود.

کاخ سفید از بدل ملانیا ترامپ استفاده می کند؟

گردآوری: گروه خبر سیمرغ
seemorgh.com/news
منبع: isna.ir

واژه های کلیدی: عینک آفتابی | ملانیا ترامپ | دونالد ترامپ | آمریکا | همراه | ملانیا | انتشار | خبر

برای حمایت از ما لطفا کلیک کنید

دانلود

اشتراک گذاری مطلب

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز
?>