خانه » خبری و خواندنی » اخبار اقتصادی و سیاسی » مردم فعلا گوشی نخرند/ وزیر ارتباطات
 

 

مردم فعلا گوشی نخرند/ وزیر ارتباطات

وزیر ارتباطات گفت: زیاد کردن قیمت‌ها در بازار گوشی تلفن همراه با شروع رجیستری حباب است و عالی ترین پاسخ به این موضوع، عدم خرید گوشی جهت تنظیم بازار است.

مردم فعلا گوشی نخرند/ وزیر ارتباطات

وزیر ارتباطات گفت: زیاد کردن قیمت ها در بازار گوشی تلفن همراه با شروع رجیستری حباب است و عالی ترین پاسخ به این موضوع، عدم خرید گوشی جهت تنظیم بازار است.

افزایش قیمت ها در بازار گوشی موبایل با شروع رجیستری

محمدجواد آذری جهرمی نوشت: همزمان با اجرای فاز نخست طرح رجیستری که صرفا به پایش تلفن های همراه موجود در شبکه می پردازد، شاهد سوءاستفاده و فضاسازی عده ای از وقت طلبان در بازار گوشی بودیم.وی تاکید کرد: طرح رجیستری تاکنون هیچ هزینه ای جهت بازار گوشی نداشته و نباید ریال اضافه ای بیش از ارزش واقعی گوشی به وقت طلبان پرداخت کنند. از سویی نظام عرضه و تقاضا نیز تغییری نکرده است.

عبارات مهم : وزیر ارتباطات – اجرای طرح
وزیر ارتباطات گفت: هر چند در این باره نقش دستگاه های نظارتی در کنترل و نظارت بر بازار بسیار حائز اهمیت است ولی عالی ترین پاسخ به این موضوع، عدم خرید گوشی جهت تنظیم بازار عرضه و تقاضا به نفع مشتری است.

وی گفت: تاکید می کنم اجرای طرح ریجستری نباید باعث زیاد کردن قیمت جهت مصرف کننده نهایی شود.

جهرمی همچنین با تقدیر از گزارش صدا و سیما در این باره، گفت: انتظار بود با بازتاب اشکال به وجود آمده، به اینکه این عنوان حباب بی جا است اشاره می کردند. نحوه پخش گزارش، توزیع شک حباب قیمتی در جامعه را رقم خواهد زد. اگر قاچاق بد است و قاچاقچی دزد و این شرایط ضد اقتصاد مقاومتی، بایستی همه با هم در برابر آنها یکپارچه عمل کنیم.

مردم فعلا گوشی نخرند/ وزیر ارتباطات

گردآوری: گروه خبر سیمرغ
seemorgh.com/news
منبع: isna.ir

واژه های کلیدی: وزیر ارتباطات | اجرای طرح | رجیستری | بازتاب | همراه | تنظیم | بازار | خبر

برای حمایت از ما لطفا کلیک کنید

دانلود

اشتراک گذاری مطلب

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز
?>