خانه » خبری و خواندنی » مدیر کل دفتر چاپ و نشر وزارت ارشاد معارفه شد
 

 

مدیر کل دفتر چاپ و نشر وزارت ارشاد معارفه شد

مراسم معارفه مهرزاد دانش به عنوان «مدیر کل دفتر چاپ و نشر وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی» برگزار شد.

مدیر کل دفتر چاپ و نشر وزارت ارشاد معارفه شد

به گزارش حوزه سینما گروه فرهنگی گروه تحریریه سایت جوان به نقل از روابط عمومی معاونت امور فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی؛ مراسم معارفه مهرزاد دانش به عنوان «مدیر کل دفتر چاپ و نشر وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی» با حضور محمد سلگی سرپرست معاونت امور فرهنگی در وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی برگزار شد.

سلگی در مراسم معارفه مهرزاد دانش با اشاره به تغییرات پیش رو در دفتر چاپ و نشر گفت: به علت انفکاک پاره‌ای از وظایف دفتر چاپ و نشر و انتقال آن به وزارت صنعت، معدن و تجارت، از چند ماه پیش اقداماتی در این راستا انجام شده است که در همین مسیر ساختار اداره کل چاپ و نشر با تغییراتی همراه خواهد بود.

وی تصریح کرد: در این باره همه ما نیاز به کمک داریم و امیدواریم مسیر تغییرات در دولت و مجلس پیگیری شود.

مدیر کل دفتر چاپ و نشر وزارت ارشاد معارفه شد

در ادامه این مراسم مهرزاد دانش به صحبت پرداخت و با تقدیر از حسن اعتماد دکتر سلگی و تأیید وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: بر حسب اینکه بعضی از وظایف منفک شده است هست، یکسری عوض کردن و تحولاتی صورت خواهد گرفت. در این مسیر نیازمند همکاری دوستان هستم و از همه دوستان جهت این امر کمک می‌طلبم.

در مراسم معارفه مدیر کل تازه چاپ و نشر وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، همایون امیرزاده مشاور اجرایی معاونت فرهنگی، نیکنام حسین‌پور مشاور توسعه منابع معاونت فرهنگی، علی اصغر سیدآبادی مدیرکل دفتر مطالعات و برنامه‌ریزی‌های فرهنگی و سید محمد طباطبایی مدیر روابط عمومی معاونت فرهنگی و کارکنان اداره کل چاپ و نشر حضور داشتند.

همچنین در این جلسه عنوان شد که در جلسه‌ای جداگانه از فعالیت‌ها و عملکرد محمودرضا برازش مدیرکل پیشین چاپ و نشر وزارت فرهنگ و ارشاد، تجلیل خواهد شد.

مراسم معارفه مهرزاد دانش به عنوان «مدیر کل دفتر چاپ و نشر وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی» برگزار شد.

انتهای پیام/

واژه های کلیدی: روابط عمومی | منابع | فرهنگ | اداره | مهرزاد | اسلامی | وزارت ارشاد | مهرزاد دانش

برای حمایت از ما لطفا کلیک کنید

دانلود

اشتراک گذاری مطلب

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز
?>