خانه » خبری و خواندنی » دستمزد ماهی ۳۰ میلیونی آقای بازیگر در سریال «فاصله‌ها» ، حقایقی از زندگی شخصی شاهرخ استخری
 

 

دستمزد ماهی ۳۰ میلیونی آقای بازیگر در سریال «فاصله‌ها» ، حقایقی از زندگی شخصی شاهرخ استخری

شاهرخ استخری با حضور در برنامه «من و شما» پاسخگوی سوالات آرش ظلی‌پور مجری این برنامه شد.

دستمزد ماهی 30 میلیونی آقای بازیگر در سریال «فاصله‌ها» ، حقایقی از زندگی شخصی شاهرخ استخری

به گزارش حوزه رادیو تلویزیون گروه فرهنگی گروه تحریریه سایت جوان؛ شاهرخ استخری با حضور در برنامه «من و شما» به تهیه‌کنندگی هادی قندی پاسخگوی سوالات آرش ظلی‌پور مجری برنامه شد. وی در ابتدای صحبت راجع به اینکه به چه دلیل به نظر می‌رسد خیلی مغرور است گفت: اطرافیانم این نظر را ندارند چون من را می‌شناسند و شاید کسانی که از دور فقط با نام من آشنا هستند از روی عکس‌ها ممکن است این قضاوت را بکنند که باید بگویم اشتباه است.

دستمزد ماهی ۳۰ میلیونی آقای بازیگر در سریال «فاصله‌ها» ، حقایقی از زندگی شخصی شاهرخ استخری

از حضور در میهمانی‌ها و اکران‌های شخصی خوشم نمی‌آید

وی راجع به اینکه به چه دلیل در جمع‌های سینمایی شرکت نمی‌کند و خیلی گوشه‌گیر هست، گفت: احساس می‌کنم شاید نه من خیلی جهت آنها جالب هستم نه موقعیت اجتماعی‌ام ایجاب می‌کند که در این جمع‌ها باشم. دوستان زیادی هم در این فضا ندارم و صمیمی‌ترین دوستانم امیررضا دلاوری و پندار اکبری هستند و با باقی در حد یک احوالپرسی تلفنی هر چند وقت یک بار ارتباط دارم. از حضور در میهمانی‌ها و اکران خصوصی‌ها و فضاهای این شکلی خوشم نمی‌آید. به کسانی که علاقه شهرت هستند پیشنهاد می‌کنم که این کارها را بکنند ؛ ولی من خیلی اهلش نیستم.

وی با تاکید بر اینکه سینما خیلی بی‌رحم هست، اشاره کرد: شما ببینید این سینمای بی‌رحم اکبر عبدی را داشت حذف می‌کرد، مهدی هاشمی را داشت حذف می‌کرد. من اصلا فکر نمی‌کردم حامد بهداد یک روز دیگر گزینه یک نباشد. این ذات سینماست؛ یک روز دخترها برایت دست می‌زنند، یک روز پخته‌ترها تشویقت می‌کند و … . رضا عطاران سال ۷۲ کارش را شروع کرد ولی در یک دهه اخیر تبدیل به ستاره شد این یعنی که به آسانی هیچ چیزی به دست نمی‌آید. اتفاقی که با دلنوازان جهت من افتاد و باید حفظش می‌کردم و جهت همین خیلی از پیشنهادها را رد کردم.

رد پیشنهاد بازی در فیلم جیرانی زندگی‌ام را عوض کرد

استخری با بیان این عنوان که با رد کردن پیشنهاد بازی در فیلم فریدون جیرانی مسیرش عوض شد، گفت: شاید پشیمانی‌ام به خاطر بازی نکردن در فیلم «قصه پریا» باشد؛ نقشی که بعدها مصطفی زمانی آن را بازی کرد. من حتی آزمون لباس هم داده بودم و همه چیز آماده بود ولی در نهایت این اتفاق نیفتاد و ممکن بود همان فیلم مسیر کاری زندگی مرا جا به جا کند.

شاهرخ استخری با حضور در برنامه «من و شما» پاسخگوی سوالات آرش ظلی‌پور مجری این برنامه شد.

ماهی ۳۰ میلیون دستمزدم جهت «فاصله ها»

بازیگر «فاصله‌ها» در ادامه گفت که شهرت اصلا برایش اولویت نیست و اضافه کرد: من دیده شدن و شهرت برایم گزینه مهم نیست و زیاد به فکر آینده دخترم هستم. آن سینمایی که به من پیشنهاد حضور می دهند سینمای مورد علاقه من نیست. بروید از ساره بیات همکلاسی من در «کارنامه» در سال ۸۳ بپرسید که من چه چیزی از بازیگری می‌خواستم. چقدر به دنبال تشویق بودم؟ من ماهی ۳۰ میلیون به خاطر بازی در «فاصله‌ها» گرفتم و بعد از آن باز هم می‌توانستم با همین معیار پیش بروم ولی این کار را اصلا نخواستم انجام بدهم.

عبارات مهم : شاهرخ استخری – کارخانه
در مورد طرفدارانم ادعا دارم

در بخش اینترنت شاهرخ استخری به طرفداران وفادارش اشاره کرد و گفت: من پیش‌بینی می‌کردم که بعد از ازدواجم از میزان هوادارنم کم شود ولی اصلا از این عنوان نمی‌ترسیدم. آنها با من از دلنوازان تا الان ماندند و ثابت کردند که چقدر وفادار هستند، من در این مورد خیلی ادعایم می‌شود. شما نمی‌دانید که چه کارهایی از بعد اینها برمی‌آید و همین الان اگر اعلام کنم تا یک ساعت دیگر ۲۰ هزار تا کامنت «شاهرخ» می‌توانند زیر یکی از پست‌های شما بگذارند.

همسرم از ۱۶ سالگی کف کارخانه کار کرده

ظلی‌پور در بخش دیگری از گفتگو با طرح این پرسش که خیلی‌ها می‌گویند تو همسر پولدار داری، گفت: من متاسفم که الان سوییچ ماشین ملاک اعتبار و شخصیت آدم‌ها شده است هست، خانواده همسر من اصلا متمول نیستند. همسرم نیز از ۱۶ سالگی کف کارخانه کار کرده و روی پای خودش ایستاده این ملاک من جهت ازدواج با او بود. من هم ده سال مستقل و تنها زندگی کردم، پدر من هم کارمند است و بخشی از کودکی‌ام در وقت جنگ در جزیره خارک گذشته هست. جهت همین باید بگویم که ما با سختی به این جایگاه رسیدیم.

وی همچنین به این توصیه اشاره کرد که اصلا دوست ندارد که تصویر همسرش جایی انتشار شود چون نمی‌خواهد که او را کسی بشناسد.

دستمزد ماهی ۳۰ میلیونی آقای بازیگر در سریال «فاصله‌ها» ، حقایقی از زندگی شخصی شاهرخ استخری

استخری در آخر در پاسخ به این پرسش که بالاخره ماشین خریدی یا نه، گفت: بله من خانه‌ای خریده بودم که برایم خیلی لقمه بزرگی بود ولی بالاخره چند ماه بعد از حضورم در «خندوانه» ماشین خریدم.

انتهای پیام/

واژه های کلیدی: شاهرخ استخری | کارخانه | سینمایی | سینمای | ماشین | زندگی | میلیون | اخبار تلویزیون

دستمزد ماهی 30 میلیونی آقای بازیگر در سریال «فاصله‌ها» ، حقایقی از زندگی شخصی شاهرخ استخری

دستمزد ماهی ۳۰ میلیونی آقای بازیگر در سریال «فاصله‌ها» ، حقایقی از زندگی شخصی شاهرخ استخری

برای حمایت از ما لطفا کلیک کنید

دانلود

اشتراک گذاری مطلب

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز
?>