خانه » خبری و خواندنی » اخبار گوناگون » بازداشت خون‌آشام‌هایی که با مکیدن خون انسان میخواستند پولدار شوند
 

 

بازداشت خون‌آشام‌هایی که با مکیدن خون انسان میخواستند پولدار شوند

روستائیان مناطقی در موزامبیک و مالاوی معتقدند مکیدن خون انسان جهت پولدار شدن صورت می‌گیرد. آنها می‌گویند افراد خون‌آشام قدرت جادویی دارند و با جادو پنهان می‌شوند.

بازداشت خون‌آشام‌هایی که با مکیدن خون انسان میخواستند پولدار شوند

روستائیان مناطقی در موزامبیک و مالاوی معتقدند مکیدن خون انسان جهت پولدار شدن صورت می گیرد. آنها می گویند افراد خون آشام قدرت جادویی دارند و با جادو پنهان می شوند.

بازداشت ۱۴۰ نفر در رابطه با شایعه خون آشام ها در مالاوی

پلیس مالاوی در جنوب شرقی آفریقا بیش از ۱۴۰ نفر را در ارتباط با حمله به افرادی که گفته شده است بود خون آشام هستند، بازداشت کرده هست. طی چند هفته اخیر حداقل هشت نفر که متهم به خوردن خون انسان هستند، کشته شده است اند. یکی از این هشت نفر به آتش کشیده شده است و نفر دیگر با سنگسار کشته شده است هست. شرکت ملل متحد هم به خاطر نگرانی های امنیتی کارکنان خود را از این کشور خارج کرده است.

عبارات مهم : پولدار شدن – موزامبیک
افرادی که کشته شدند، متهم به استفاده از خون انسان در آیین و تشریفات سنتی خود بودند. شایعه راجع به خون آشام بودن افراد از کشور همسایه موزامبیک پخش شد. در موزامبیک نیز خشونت هایی روی داده است.

پلیس مالاوی دو نفر را به خاطر ترساندن به خوردن خون مردم بازداشت کرده هست. پلیس گفته است هیچ گزارش معتبری راجع به اینکه چنین عملی صورت گرفته باشد وجود ندارد.روستائیان مناطقی در موزامبیک و مالاوی معتقدند مکیدن خون انسان جهت پولدار شدن صورت می گیرد. آنها می گویند افراد خون آشام قدرت جادویی دارند و با جادو پنهان می شوند.پلیس مالاوی گفته است حضورش در مناطقی از کشور را افزایش کرده و هر فردی را که در قتل دیگران دست داشته باشد، بازداشت خواهد کرد.

به گزارش بی بی سی، در بعضی مناطق این کشور هم مقررات منع آمد و شد وضع شده است است.

بازداشت خون‌آشام‌هایی که با مکیدن خون انسان میخواستند پولدار شوند

گردآوری: گروه خبر سیمرغ
seemorgh.com/news
منبع: isna.ir

واژه های کلیدی: پولدار شدن | موزامبیک | مالاوی | بازداشت | جادویی | خبر | بین الملل |

برای حمایت از ما لطفا کلیک کنید

دانلود

اشتراک گذاری مطلب

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز
?>