خانه » خبری و خواندنی » پاسخ جواد رضویان به شایعاتی مبنی بر خداحافظی‌اش از تلویزیون
 

 

پاسخ جواد رضویان به شایعاتی مبنی بر خداحافظی‌اش از تلویزیون

کم کاری جواد رضویان باعث شده است تا برخی‌ها او را درگیر حواشی کرده و عدم حضورش در فیلم و یا سریال را به هر چیزی نسبت بدهند.

پاسخ جواد رضویان به شایعاتی مبنی بر خداحافظی‌اش از تلویزیون

به گزارش خبرنگار حوزه سینما گروه فرهنگی گروه تحریریه سایت جوان؛ مدتی است که سید جواد رضویان کمدین محبوب سینما و تلویزیون بنا به هر دلیلی کم کار شده است و کمتر کاری از او مشاهده می‌شود، این اتفاق باعث شده است تا برخی‌ها او را درگیر حواشی کرده و عدم حضورش در فیلم و یا سریال را به هر چیزی نسبت بدهند.

در این میان چند روز پیش خبرهایی مبنی بر عدم میل این هنرمند جهت حضور در تلویزیون انتشار شد که تصویر العمل او را برانگیخت و مجبور به پاسخگویی از طریق صفحه شخصی‌اش در اینستاگرام شد که می‌خوانید:

به نام حضرت حق ؛
سلام دوستان و عزيزان،

سال‌ها سعى كردم بى‌حاشيه زندگى كنم، سعى كردم بى‌حاشيه كار كنم، از خيلى چيزها و كارهايى كه دوست داشتم به واسطه شرايط كارم خودم رو منع كردم، از گوشه رفتم از گوشه برگشتم، نميدونم حالا كه به هر دليلى كم كار شدم كه دليلش هم براى خودم قابل احترام، به چه دلیل بايد با حواشى بى‌پايه و اساس روبرو بشم، مصاحبه‌هاى بى‌منبع و بى‌سند كه چپ و راست از زبون من تو صفحات مجازى و حقيقى پخش ميشه فقط بخشى از اين حواشى است.

پاسخ جواد رضویان به شایعاتی مبنی بر خداحافظی‌اش از تلویزیون

من عاشق كارم بودم و هستم، شايد خيلى ضعف‌ها در كارم داشته باشم، شايد خيلى وقت‌ها انتخاب‌هاى بد كرده باشم، شايد خيلى جاها اون چيزى كه فكر مي‌كرديم نشده ولى به همه اين سال‌ها كه افتخار خدمت و نوكرى شما رو داشتم قسم مى خورم هيچ وقت كم فروشى نكردم و هرچه در توانم بوده رو كردم اگر كمى بوده بگذاريد بر حساب كم‌سوادى و كم‌توانى من. ولى كسانى كه با من كار كرده‌اند شاهد هستند من با تمام وجودم كار می‌كنم.

در اين چند وقت هم اگر كمتر از حقير كار تصويرى ديديد بيشتر در حال بازنگرى بر روى خودم و كارهاى خوب و بدم هستم اميد كه همچنان لياقت خدمت و نوكرى شما خوبان رو آنچنان كه ارزش شما می‌طلبد رو خداوند به من كمترين عنايت فرمايد و از شما خواهش می‌كنم به اين خبرهاى بدون مرجع و ماخذ توجه نفرماييد.

ببخشيد درد دلم طولانى شد، به لطف خداوند و دعاى خير شما هميشه محتاج بودم و هستم.

دم شما گرم، هفته پيش روتون درجه يك
ياحق

کم کاری جواد رضویان باعث شده است تا برخی‌ها او را درگیر حواشی کرده و عدم حضورش در فیلم و یا سریال را به هر چیزی نسبت بدهند.

انتهای پیام/

واژه های کلیدی: سید جواد رضویان | تلویزیون | سینما | خداوند | اخبار سینما | جواد رضویان | سریال تلویزیونی | فیلم سینمایی

برای حمایت از ما لطفا کلیک کنید

دانلود

اشتراک گذاری مطلب

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز
?>