خانه » خبری و خواندنی » دیدار ماه به منزل چهارم رسید
 

 

دیدار ماه به منزل چهارم رسید

چهارمین جلسه نشست های ادبی دیدار ماه با حضور اشخاص شاخص شعر در حوزه هنری برگزار می شود.

دیدار ماه به منزل چهارم رسید

قادر طراوت‌پور دبیر برگزاری سلسله نشست‌های ادبی دیدار ماه، در گفتگو با خبرنگار حوزه ادبیات گروه فرهنگی گروه تحریریه سایت جوان؛ در خصوص این نشست ادبی گفت: سلسله نشست های ادبی دیدار ماه همواره ساعت ۱۷ در حوزه هنری با حضور چهره‌های درخشان، شاخص و نام آور شعر معاصر برگزار می شود.

این برنامه هر جلسه یک مجری دارد. در جلسه اول ناصر فیض، در جلسه دوم خودم، در جلسه سوم علیرضا قزوه مجری بودند.

دیدار ماه به منزل چهارم رسید

وی افزود: مجری جلسه چهارم سلسله نشست های ادبی دیدار ماه از بین شاعرانی گزینش می‌شود که در جلسه سوم حضور دارند. هرکدام از شاعرانی که در جلسه سوم این نشست های ادبی هستند یک شعر تازه می‌خوانند.

گفتنی هست؛ یکی از رسالت‌های دستگاه‌های فرهنگی مثل حوزه هنری، این است که پایگاه حضور بزرگان فرهنگ، هنر و ادبیات کشور باشند. در این راستا باید تلاش‌های خوبی جهت ایجاد همدلی و گسترش مهربانی انجام داد و فضایی جهت ایجاد صمیمیت بین بزرگان حوزه شعر و ادبیات سرنوشت به وجود آورد. با این هدف، حوزه هنری که یکی از مهمترین دستگاه‌های فرهنگی کشور هست، سلسله نشست‌های «دیدار ماه» را با حضور چهره‌های شاخص ادبی راه انداخت.

هرماه یک‌بار از بزرگان شعر و ادب دعوت می شود تا در سلسله نشست های ادبی دیدار ماه حاضر شوند. در این جلسه شعری محدودیت خاصی جهت شعرخوانی افراد نیست. بزرگان شعر و ادب فارسی هرطور دوست داشته باشند، با سلیقه خودشان شعر می‌خوانند. حوزه هنری صرفا خدمتگزار این افراد هست. این جلسه ادبی از مرداد ماه امسال شروع شده است هست. تاریخ برگزاری این برنامه ادبی با نظر خود بزرگواران برنامه‌ریزی می شود و لزوماً تاریخ برگزاری آن آخر هر ماه نیست.

چهارمین جلسه نشست های ادبی دیدار ماه با حضور اشخاص شاخص شعر در حوزه هنری برگزار می شود.

انتهای پیام/

واژه های کلیدی: خبرنگار | دستگاه | برنامه | محدودیت | برگزاری | فارسی | تاریخ | خوانند | برنامه

برای حمایت از ما لطفا کلیک کنید

دانلود

اشتراک گذاری مطلب

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز
?>