خانه » خبری و خواندنی » در صورت خروج آمریکا، کشور عزیزمان ایران راه مذاکره مجدد جهت برجام را سد کند
 

 

در صورت خروج آمریکا، کشور عزیزمان ایران راه مذاکره مجدد جهت برجام را سد کند

نماینده مردم اردستان در مجلس شورای اسلامی گفت: کشور عزیزمان ایران باید بد عهدی آمریکا را به جهانیان نشان دهد و از این وقت به وجود آمده استفاده کند.

در صورت خروج آمریکا، کشور عزیزمان ایران راه مذاکره مجدد جهت برجام را سد کند

نماینده مردم اردستان:

در صورت خروج آمریکا، کشور عزیزمان ایران راه مذاکره مجدد جهت برجام را سد کند

نماینده مردم اردستان در مجلس شورای اسلامی گفت: کشور عزیزمان ایران باید بد عهدی آمریکا را به جهانیان نشان دهد و از این وقت به وجود آمده استفاده کند. مسلما دیگر نباید به فکر برجام دیگری و مذاکره دیگری با آمریکا باشیم و این کافی بود که به افکار عمومی دنیا نشان دهیم که آمریکا یک کشور متخلف در دنیا است که به تعهدات خود هم حتی پایبند نیست.

به گزارش تبیان به نقل از ایسنا، صادق طباطبایی نژاد در خصوص خروج احتمالی آمریکا از برجام و تصویر العمل مناسب کشور عزیزمان ایران به این موضوع، اظهار کرد: به هر حال دولت فعلی آمریکا دولتی است که خیلی تعادل سیاسی و عملکردی ندارد و احتمال هر کاری از آن ها می رود. ولی آنچه که کشور عزیزمان ایران باید به عنوان یک کشور مستقل و مقتدر انجام دهد این است که بر طبق روندی که در برجام تعریف شده است است اهرم های قدرت خودش را حفظ کند و راه مذاکره مجدد جهت برجام را سد کند.

عبارات مهم : کشورهای دیگر – استفاده
وی افزود: مسلماً در برجام آینده نگری شده است است که در صورت خروج هر یک از طرف های قرارداد کشورهای دیگر باید چه واکنشی نشان دهند و کشور عزیزمان ایران هم طبق همین مفاد برجام باید با این تهدیدات مقابله کند.

این عضو کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی، تصریح کرد: کشور عزیزمان ایران باید با کمک دیگر کشورهای طرف قرارداد برجام به دنیا ثابت کند که آمریکا چقدر کشور بدعهد و متخلفی است که حتی به معاهدات بین المللی هم پایبند نیست. باید روی این عنوان کار رسانه ای فراوانی شود که با توجه به رعایت مفاد برجام از سوی کشور عزیزمان ایران و بدعهدی آمریکا در این خصوص یک وقت همه چیز وارونه جلوه داده نشود چراکه استکبار بر دنیا سیطره رسانه ای دارد.

طباطبایی نژاد گفت: بنابراین کشور عزیزمان ایران باید بدعهدی آمریکا را به جهانیان نشان دهد و از این وقت به وجود آمده استفاده کند. مسلماً دیگر نباید به فکر برجام دیگری و مذاکره دیگری با آمریکا باشیم و این کافی بود که به افکار عمومی دنیا نشان دهیم که آمریکا یک کشور متخلف در دنیا است که به تعهدات خود هم حتی پایبند نیست.

وی ادامه داد: طرف مذاکره ما فقط آمریکا نبود و دیگر اعضای گروه ۱+۵ به توافق هسته ای پایبند مانده اند و در عمل باید آن ها هم آمریکا را محکوم و طبق ریل برجام باید حرکت کنند.


منبع: ایسنا

واژه های کلیدی: کشورهای دیگر | استفاده | طباطبایی | رسانه ای | آمریکا | قرارداد | ایران | مذاکره

برای حمایت از ما لطفا کلیک کنید

دانلود

اشتراک گذاری مطلب

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز
?>