خانه » خبری و خواندنی » اخبار اقتصادی و سیاسی » پراید پرسرقت‌ترین خودروی تهران، باز هم پراید سرافکنده شد
 

 

پراید پرسرقت‌ترین خودروی تهران، باز هم پراید سرافکنده شد

فرمانده انتظامی پایتخت کشور عزیزمان ایران بزرگ پراید را پرسرقت ترین ماشین در پایتخت کشور عزیزمان ایران دانست و تصریح کرد که بیشترین دزدی ماشین در پایتخت کشور

پراید پرسرقت‌ترین خودروی تهران، باز هم پراید سرافکنده شد

فرمانده انتظامی پایتخت کشور عزیزمان ایران بزرگ پراید را پرسرقت ترین ماشین در پایتخت کشور عزیزمان ایران دانست و تصریح کرد که بیشترین دزدی ماشین در پایتخت کشور عزیزمان ایران متعلق به شرکت های خودروسازی است که به ایمنی خودروها توجه نمی کنند.

پراید پرسرقت ترین خودروی تهران

سردار حسین رحیمی در حاشیه اجرای طرح رعد ۳ با حضور در جمع خبرنگاران در پاسخ به سوالی در مورد مجازات های در نظر گرفته شده است جهت مجرمان اظهار کرد: مجازات هایی که امروزه جهت جرایم متفاوت در نظر گرفته می شود نسبت به نوع جرم مجازات های سبکی است و به نظرم علت اینکه مجرمان بعد از آزادی دوباره به سمت ارتکاب جرم می روند هم همین عنوان باشد.

عبارات مهم : فرمانده انتظامی – دستگاه قضایی
وی ادامه داد: پلیس هیچ اقدامی را به جز در موارد برخورد با جرایم مشهود بدون هماهنگی با مقام قضایی انجام نمی دهد. در برخورد با مالخران نیز من اعتقاد دارم که کمترین مجازات جهت مالخران است در حالیکه اگر مالخری نباشد قطعا سارق هم مرتکب جرم نخواهد شد.

رییس پلیس پایتخت در پاسخ به سوالی راجع به اینکه خودروی پراید در میان خودروهای مکشوفه سرقتی بیشترین آمار را دارد، گفت: متاسفانه بیشترین دزدی خودروهای ما متعلق به شرکت های خودروسازی است که به ایمنی تولیدات ارزش توجه نمی کنند. در حالیکه باید این عنوان را در دستور کار خود قرار دهند.

رحیمی تصریح کرد: مشخصا خودروی پراید بیشترین دزدی را در پایتخت کشور عزیزمان ایران دارد.

فرمانده انتظامی پایتخت کشور عزیزمان ایران بزرگ راجع به راهکارهای این پلیس، گفت: به زودی مسئولان دستگاه قضایی و خودروسازان در این زمینه اقداماتی را انجام خواهند داد.

گردآوری: گروه خبر سیمرغ
seemorgh.com/news
منبع: isna.ir

پراید پرسرقت‌ترین خودروی تهران، باز هم پراید سرافکنده شد

واژه های کلیدی: فرمانده انتظامی | دستگاه قضایی | پلیس پایتخت | ایران | مجازات | برخورد | خبر | اقتصادی

برای حمایت از ما لطفا کلیک کنید

دانلود

اشتراک گذاری مطلب

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز
?>