خانه » ورزشی » بازگشت بازیکن مغضوب منصوریان به استقلال
 

 

بازگشت بازیکن مغضوب منصوریان به استقلال

مهاجم سابق تیم فوتبال استقلال امروز جهت عقد قرارداد با مدیران این تیم پای میز مذاکره می نشیند.

بازگشت بازیکن مغضوب منصوریان به استقلال

به گزارش خبرنگار فوتبال و فوتسال گروه ورزشی گروه تحریریه سایت جوان، بعد از انتخاب وینفرد شفر به عنوان سرمربی تازه تیم فوتبال استقلال در نهایت این مربی خواهان بازگشت بهنام برزای به تمرینات تیم شد البته در این میان اینکه شفر اصرار زیادی به برگشت برزای داشت کمی عجیب به نظر می رسید به چه دلیل که شفر کجا و برزای کجا!

بدون شک مربی آلمانی اطلاعی راجع به بهنام برزای نداشت. البته شفر در بخشی از صحبت های خود اعلام کرد که فیلم بازی های او را دیده و این در حالی است که از اطراف به گوش می رسد که برزای به شفر معرفی شده است است.حال اینکه فرهاد مجیدی این کار را کرده یا یک واسطه دیگر تنها شفر می داند و برزای که باید به این پرسش پاسخ دهند.

با وجود این بارها و بارها نظاره گر این بودیم که اکثر رسانه هر روز خبر اینکه قرار است برزای امروز جهت عقد قرارداد در دفتر مدیران استقلال حاضر شود را انتشار کردند و البته هنوز هم این کار انجام می شود ولی نه خبری از برزای بود و نه میز عقد قرارداد.

بازگشت بازیکن مغضوب منصوریان به استقلال

از طرفی دیگر زمانی که مدیران استقلال خبر های عقد قرارداد با برزای را هر روز کذب اعلام کردند از آن سو رسانه ها راجع به اینکه این بازیکن مشتری های جدیدی از جمله پیکان و سپاهان دارد را انتشار کردند تا به نوعی بازار گرمی به راه بیاندازند.

به هر ترتیب طبق استعلام ما از یکی از مدیران کلوب استقلال قرار است امروز قراردادی میان برزای و این تیم منعقد شود تا این بازیکن بتواند در نیم فصل به لیست اضافه شود.

با این تفاسیر باید دید در نهایت قرارداد این بازیکن با استقلالی ها رسمی می شود یا خیر .

انتهای پیام/

مهاجم سابق تیم فوتبال استقلال امروز جهت عقد قرارداد با مدیران این تیم پای میز مذاکره می نشیند.

آبی پوش شدن دوباره بهنام برزای!

واژه های کلیدی: استقلال | رسانه ها | فوتبال | بازیکن | قرارداد | استقلال | بازار | بازگشت | انتشار

برای حمایت از ما لطفا کلیک کنید

دانلود

اشتراک گذاری مطلب

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز
?>