خانه » خبری و خواندنی » اخبار گوناگون » پورنوگراف های آمریکایی، عزم خود را جهت حذف دونالد ترامپ جزم کرده اند
 

 

پورنوگراف های آمریکایی، عزم خود را جهت حذف دونالد ترامپ جزم کرده اند

لری فلینت، از مشهورترین ناشران مجلات پورنوگرافی در آمریکا، در یک آگهی می‌گوید “وظیفه تمام آمریکایی‌ها است که آقای ترامپ را قبل از آن که خیلی دیر شود از کار برکنار کنند.”

پورنوگراف های آمریکایی، عزم خود را جهت حذف دونالد ترامپ جزم کرده اند

لری فلینت، از مشهورترین ناشران مجلات پورنوگرافی در آمریکا، در یک آگهی می گوید “وظیفه تمام آمریکایی ها است که آقای ترامپ را قبل از آن که خیلی دیر شود از کار برکنار کنند.”

۱۰ میلیون دلار جایزه جهت براندازی ترامپ!

لری فلینت، از مشهورترین ناشران مجلات پورنوگرافی در آمریکا، عزم خود را جهت حذف دونالد ترامپ از مقام ریاست جمهوری جزم کرده و جایزه ای ده میلیون دلاری جهت این کار تعیین کرده هست. به نقل از بی بی سی، فلینت، در یک آگهی تمام صفحه در روزنامه واشنگتن پست گفته است که این جایزه به کسانی تعلق می گیرد که اطلاعات آنها منجر به استیضاح یا برکناری آقای ترامپ شود.

عبارات مهم : انتخابات ریاست جمهوری – انتخابات آمریکا
لری فلینت، در این آگهی می گوید “وظیفه تمام آمریکایی ها است که آقای ترامپ را قبل از آن که خیلی دیر شود از کار برکنار کنند.”

او دلایل متعددی را جهت براندازی آقای ترامپ ذکر کرده هست، از جمله: هم دستی با یک قدرت متخاصم خارجی جهت تخلف در انتخابات آمریکا، به خطر انداختن سیاست داخلی و خارجی به خاطر تضاد منافع با امپراتوری تجاری، گفتن صدها دروغ آشکار و ناآگاهی مطلق از اوضاع جهانی و همین طور کارشکنی در پیمان اقلیمی پاریس.

در آگهی فلینت یک شماره تماس و یک آدرس ایمیل جهت ارتباط و در اختیار گذاشتن اطلاعات علیه دونالد ترامپ دیده می شود.

لری فلینت که از هواداران سرسخت هیلاری کلینتون در انتخابات ریاست جمهوری آمریکا بود، قبلا هم از این نوع آگهی ها علیه آقای ترامپ انتشار کرده بود، ولی تا کنون وعده چنین مبلغی جهت جایزه نداده بود.

دونالد ترامپ که حدود نه ماه پیش با شعار “اول آمریکا” قدرت را در دست گرفت، بسیاری از پیمان ها و معاهدات بین المللی و چند جانبه را به ضرر آمریکا می داند و در همین مدت چند توافق را لغو کرده یا عملا تلاش کرده که از آن خارج شود.

این رویکرد ترامپ در عرصه بین المللی در کنار دیگر کارهای جنجالی او مانند فرمان مهاجرتی و تلاش جهت لغو قانون خدمات درمانی دوره باراک اوباما، اعتراض ها و انتقادهای زیادی را حتی در میان هم حزبی های او به همراه داشته است.‍

پورنوگراف های آمریکایی، عزم خود را جهت حذف دونالد ترامپ جزم کرده اند

گردآوری: گروه خبر سیمرغ
seemorgh.com/news
منبع: فرارو

واژه های کلیدی: انتخابات ریاست جمهوری | انتخابات آمریکا | ریاست جمهوری | دونالد ترامپ | آقای ترامپ | ده میلیون | اطلاعات | براندازی | آمریکایی | آمریکا | خارجی

برای حمایت از ما لطفا کلیک کنید

دانلود

اشتراک گذاری مطلب

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز
?>