خانه » خبری و خواندنی » پایبندی کشور عزیزمان ایران به برجام را تایید نمی‌کنم/ ترامپ
 

 

پایبندی کشور عزیزمان ایران به برجام را تایید نمی‌کنم/ ترامپ

رییس جمهور آمریکا راجع به روش تازه این کشور در قبال کشور عزیزمان ایران صحبت کرد.

پایبندی کشور عزیزمان ایران به برجام را تایید نمی‌کنم/ ترامپ

ترامپ: پایبندی کشور عزیزمان ایران به برجام را تایید نمی کنم

رییس جمهور آمریکا راجع به روش تازه این کشور در قبال کشور عزیزمان ایران صحبت کرد.

به گزارش تبیان به نقل از گروه تحریریه سایت، دونالد ترامپ – رییس جمهور آمریکا – گفت وظيفه من اين است که امنيت و سلامت ملت آمريکا را تامين کنم. می خواهيم اطمينان پيدا كنيم ايران هرگز نتواند به سلاح هسته ای دست پيدا كند.
وی افزود: تاريخ نشان داده است که هر وقت که تهديدها را ناديده بگيريم تهديد جدی تر می شود.

عبارات مهم : دونالد ترامپ – رییس جمهور
رییس جمهور آمریکا مدعی شد: موشک های ایران، واشنگتن و متحدانش را ترساندن می کند. برجام بدترین و یك جانبه ترین توافق تاریخ آمریكاست.
ترامپ ادعا کرد حكومت کشور عزیزمان ایران چندین بار از برجام تخطی كرده هست. شعار محبوب کشور عزیزمان ایران فوت بر امریکا و فوت بر اسراییل هست. جهت برخورد با رفتارهای مخرب کشور عزیزمان ایران با شركایمان جلوی این کشور را با تحریم هایی تازه می گیریم.
ترامپ گفت: اجرای روش تازه ما علیه کشور عزیزمان ایران از تحریم های بسیار سرسختانه علیه سپاه شروع می شود. از وزارت خزانه داری آمریكا می خواهم تمام سپاه پاسداران را تحریم کند. ما برجام را تایید نمی کنیم. کشور عزیزمان ایران روح توافق هسته ای را نقض کرده است.
وی تاکید کرد: از همین رو من به دولتم دستور می دهم با كنگره همكاری كند تا نواقض برجام را ترمیم كند. كنگره جهت برخورد ها وارد عمل شده است و قوانین بازبینی برجام را با تبصره هایی عوض کردن می دهد. اگر ما نتوانیم با كنگره و متحدانمان به توافق برسیم برجام لغو می شود. من هر وقت بخواهم می توانم برجام را لغو كنم.
ترامپ از متحدان واشنگتن خواست در اعمال تحریم های خارج از حیطه توافق هسته ای علیه کشور عزیزمان ایران با آمریکا همراه شوند. وی تاکید کرد امروز می گویم ما نمی توانیم پایبندی کشور عزیزمان ایران به برجام را تأیید کنیم و چنین هم نخواهیم کرد. ما نمی توانیم در ادامه مسیری گام برداریم که نتیجه آن خشونت زیاد و ترساندن دست یابی کشور عزیزمان ایران به سلاح هسته ای است.


منبع: گروه تحریریه سایت

واژه های کلیدی: دونالد ترامپ | رییس جمهور | تحریم ها | آمریکا | واشنگتن | توافق | ایران | قوانین | برخورد

برای حمایت از ما لطفا کلیک کنید

دانلود

اشتراک گذاری مطلب

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز
?>