خانه » خبری و خواندنی » زندگی نامه شهید زمانلو
 

 

زندگی نامه شهید زمانلو

علاقه به حضور در صحنه های نبرد در دفاع مقدس و در گیری با اشرار و ضد انقلاب به عنوان شاخصه خاص شهید زمانلو نقل همه دوستان بود .

زندگی نامه شهید زمانلو

به گزارش خبرنگارحوزه قرآن و عترت گروه فرهنگی باشگاه خبرنگاران جوان؛شهید حسین زمانلو سال ۱۳۴۳در یكی از روستاهای شهرستان خوی به نام »چاوشقلی« به دنیا آمد.وی دوران ابتدایی را در همان دِه و سپس دوره راهنمایی و دبیرستان را در شهرستان خوی به آخر رساند.

وی در ابتدای دوران پیروزی انقلاب اسلامی ۱۵ سال داشت و به همراه دوستان در راهپیمایی ها شركت می نمود و در سال ۱۳۶۲ به همراه جمعی از دوستان خویش به جبهه های جنوب اعزام شد . در سال ۱۳۶۳ به منطقه كردستان رفت ودر همان جا بر اثر بمباران شیمیایی شهرستان سردشت مجروح گشته و بعد از یك سال مداوا علی رغم قبولی در آزمون استخدامی بانك سپه به عضویت سپاه در آمد .

عبارات مهم : مخابرات – انقلاب
شهید در طول خدمت مسئولیت هایی همچون رابط و تامین قرارگاه مقدم ، معاون مخابراتی محور عملیاتی قرارگاه مقدم ، فرمانده گردان جنگال گروه مخابرات ظفر، فرمانده گردان جنگال گروه مخابرات قدس و در سال ۱۳۸۳ به عنوان فرمانده مخابرات ظاهر اباعبدا… الحسین(ع) معرفی شد.

ایشان در طول خدمت با تحصیلات دبیرستانی وارد دانشگاه شد و موفق به اخذ مدرك لیسانس در رشته حقوق گردید. شهید الگوی اخلاق نیك و پسندیده بود و سر انجام در ۴ اسفند ماه ۱۳۸۵ به درجه رفیع شهادت نائل آمد . از شهید دو فرزند پسر و سه دختر به یادگار مانده است.

زندگی نامه شهید زمانلو

شهید زمانلو كه از همین خاك برخاسته و در زمینه امور مخابراتی جلوه ای خاص داشت نبوغ و نو آوری ازوجودش می بارید تفكرات زیادی داشت كه مخابرات تنها سیستم ارتباط دهنده نباشد ، بلكه باید بتواند به سیستم راهنمای عملی تبدیل شود . وی از طرح هایی سخن می گفت كه اگر شنوندگان او را نمی شناختند حرف ها را رویایی تلقی می كردند ولی آنان كه او را می‌شناختـند می دانستند اگر امكاناتش را فراهم كنند او سازنده و مخترع بزرگی می‌شـود توجه به نوآوری در هر كاری مد نظرش بود ، جدیت و تلاش از شاخصه های خاص او بود .

علاقه به حضور در صحنه های نبرد در دفاع مقدس و در گیری با اشرار و ضد انقلاب به عنوان شاخصه خاص او نقل همه دوستان بود واراده بزرگی را در وجود خود پرورش داده بود.

انتهای پیام/

بیوگرافی شهیدحسین زمانلو

واژه های کلیدی: مخابرات | انقلاب | مخابرات | گردان | همراه | سیستم | شهیدزمانلو | شهادت

برای حمایت از ما لطفا کلیک کنید

دانلود

اشتراک گذاری مطلب

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز
?>