خانه » خبری و خواندنی » اخبار گوناگون » جذب زنان عربستانی در پلیس راهنمایی و رانندگی
 

 

جذب زنان عربستانی در پلیس راهنمایی و رانندگی

یک روزنامه عربستانی از تلاش کمیته وزارتی که به دستور پادشاه از وزاتخانه‌های کشور، دارایی، کار و توسعه اجتماعی تشکیل شده است جهت بررسی امکان جذب زنان در اداره راهنمایی و رانندگی خبر داد.

جذب زنان عربستانی در پلیس راهنمایی و رانندگی

یک روزنامه عربستانی از تلاش کمیته وزارتی که به دستور پادشاه از وزاتخانه های کشور، دارایی، کار و توسعه اجتماعی تشکیل شده است جهت بررسی امکان جذب زنان در اداره راهنمایی و رانندگی خبر داد.

جذب زنان در پلیس راهنمایی و رانندگی در دستور کار دولت عربستان

روزنامه عکاظ چاپ عربستان نوشت، این طرح بعد از اعطای مجوز از سوی سلمان بن عبد العزیز، پادشاه عربستان جهت صدور گواهی نامه جهت زنان مطرح شد.در پی صدور این مجوز جنجالی در اینستاگرام، تلگرام، فیس بوک و … در مورد پیامدهای صدور مجوز رانندگی جهت زنان و نیز بسترهای مورد نیاز جهت اجرای این طرح از جمله نیاز به آموزش مربیان زن جهت اموزش رانندگی به زنان عربستانی و نیز استخدام ماموران راهنمایی و رانندگی زن به پا شد.

عبارات مهم : راهنمایی – آموزشگاه
طارق الربیعان، سخنگوی مدیریت کل راهنمایی و رانندگی عربستان نیز به زنان این کشور نسبت به سوءاستفاده بعضی اشخاص از آنان به بهانه آموزش رانندگی و یا جذب نیروهای زن جهت این ارگان هشدار داد و گفت: زنان نباید جهت یادگیری رانندگی در آموزشگاه های غیررسمی شتاب ورزند و به زودی دفاتر مجوزدار معرفی خواهند شد.

الربیعان افزود: افتتاح آموزشگاه های خاص آموزش رانندگی به زنان در صورتی که کمیته وزارتی بتواند دستورالعمل های صادر شده است در این خصوص را پیاده کند، در مدت کمتر از یک ماه انجام خواهد شد.

جذب زنان عربستانی در پلیس راهنمایی و رانندگی

گردآوری: گروه خبر سیمرغ
seemorgh.com/news
منبع: isna.ir

واژه های کلیدی: راهنمایی | آموزشگاه | عربستان | روزنامه | رانندگی | عربستانی | پادشاه | آموزش

برای حمایت از ما لطفا کلیک کنید

دانلود

اشتراک گذاری مطلب

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز
?>