خانه » خبری و خواندنی » ، سپاه&#۱۸۷، و &#۱۷۱، دولت&#۱۸۷، استقبال کاربران اینترنت از اتحاد &#۱۷۱
 

 

، سپاه&#۱۸۷، و &#۱۷۱، دولت&#۱۸۷، استقبال کاربران اینترنت از اتحاد &#۱۷۱

کاربران شبکه‌های اجتماعی از این که دولت و سپاه پاسداران را به عنوان یکی از مهمترین ابزارهای دفاعی در برابر دشمن متحد می‌بینند به شدت خرسند شدند.

، سپاه&#187، و &#171، دولت&#187، استقبال کاربران اینترنت از اتحاد &#171

استقبال کاربران اینترنت از اتحاد «دولت» و «سپاه»

کاربران شبکه مجازی از این که دولت و سپاه پاسداران را به عنوان یکی از مهمترین ابزارهای دفاعی در برابر دشمن متحد می بینند به شدت خرسند شدند.

به گزارش تبیان به نقل از خبرگزاری فارس، محمدجواد ظریف وزیر امور خارجه کشورمان روز گذشته در مقاله ای در نشریه آمریکایی آتلانتیک به تشریح نظر های جمهوری اسلامی کشور عزیزمان ایران در زمینه های متفاوت منطقه ای و بین المللی پرداخته هست. در بخشی از این مقاله آمده است: ما عمدا توانمندی نظامی خود را وارد بحث برجام نکردیم، به چه دلیل که کشور عزیزمان ایران هرگز اجازه نخواهد داد که حق خود جهت دفاع از شهروندانش خدشه دار شود و یا در اختیار طرف دیگری قرار گیرد. این مسئله قرار نیست عنوان هرگونه مذاکره دیگر و یا چانه زنی قرار گیرد. البته هیچ کشور و یا طرفی نباید از توانمندی موشکی و اصولا قدرت نظامی ما هراس داشته باشد، مگر آنکه خیال حمله به سرزمین ما و یا اقدام تروریستی علیه ما را در سر پرورانده باشد.
همچنین دوشنبه شب در خاتمه نشست هماهنگی برگزاری مراسم چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، سردار سرلشکر محمدعلی جعفری فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: در اعلام مواضع علیه دشمن های و دشمنی های دشمن های علیه جمهوری اسلامی کشور عزیزمان ایران هماهنگی در همه بخش های کشور وجود دارد؛ هرچند ممکن است بیان آنها با هم تفاوت داشته باشد.

عبارات مهم : سپاه پاسداران – فرمانده سپاه
فرمانده کل سپاه پاسداران با اشاره به مواضع وزیر امور خارجه کشورمان خاطرنشان کرد: این مواضع را بخش های دفاعی و امنیتی نیز دارند ولی ممکن است نوع گویش و بیان ها متفاوت باشد.

متحد شدن ایرانیان در بی اعتمادی به آمریکا یک واقعیت هست. خداوند مکرشان را به خودشان باز میگرداند.

وی گفت: دشمن های جمهوری اسلامی نیز به خوبی مطلع هستند که همه مسئولان نظام در دفاع از آرزوی بزرگ ها، ارزش ها، اقتدار ملی و توان دفاعی و امنیتی همدل و همزبان هستند ولی ممکن است نوع گویش هایشان متفاوت باشد.
پس از جلسه فوق که محمد جواد ظریف نیز حضور داشت، تصویری از در آغوش کشیدن این صورت دیپلماتیک و نظامی کشور با حالتی خندان در رسانه ها انتشار شد که در اینترنت نیز با استقبال کاربران روبرو شد و نشان داد که کشورمان در برابر دشمن های جمهوری اسلامی با یکدیگر یکدل و متحدند.

– مهدی محمدی، از کارشناسان سیاسی کشور در صفحه شخصی اش نوشت: انصاف باید داد، سخنان ظریف کنار فرمانده سپاه ضربه سهمگینی به روش امریکاست به شرط آنکه عوض کردن نکند، ادامه یابد و در حد حرف نماند.

– حسین امیرعبدالهیان، مشاور بین الملل مدیر مجلس نیز توئیت کرد: سپاه پاسداران ضامن امنیت ملی کشور عزیزمان ایران و تحریم ان خط قرمز همه کشور عزیزمان ایران است.اقای ترامپ! خطوط قرمز ما را رعایت نکنی قطعا خطوط قرمزت رعایت نخواهد شد.

– محمود صادقی، نماینده اصلاح طلب مجلس نیز نوشت: دربرابر زیاده خواهی بیگانگان یکپارچه، متحد و با اقتدار خواهیم ایستاد.
یکی از کاربران هم با اشاره به وحدت دولت و سپاه نوشت: سخن از صلح بگو، اسلحه را هم بردار…

– فرشاد مهدی پور از فعالان رسانه ای متن زیر را انتشار کرد: ایستاده با مشت؛ این تصویر نماد اتحاد یک ملت علیه سلطه و سلطه گر است.

– محبوبه به نقل از آسوشیتدپرس نوشت که متحد شدن ایرانیان در بی اعتمادی به آمریکا یک واقعیت هست. خداوند مکرشان را به خودشان باز میگرداند.

– صادق نیکو از فعالان رسانه ای با انتشار شدن تصویر این خبر نوشت: ایرانِ حقیقی همین تصویر هست، متحد، همکلام و همراه دربرابر ترساندن وطن.

– یکی از خبرنگاران اصلاح طلب نیزتوئیت کرد: کشوری که توانایی و آمادگی جنگیدن رو نداشته باشه از نعمت صلح پایدار نمی تونه بهره ببره.

– مهدی محمودی، از فعالان رسانه ای نیز با انتشار شدن تصویری از خنده های ظریف و سردار جعفری نوشت: همین است پاسخ کشور عزیزمان ایران به مواضع اخیر آمریکا علیه سپاه.

– علی مختارزاده توئیت کرد: این تصویر یعنی اتحادملی یعنی در جایی که اصل انقلاب در خطر باشه همه یک ید واحد و مشت گره کرده به صورت دشمن هستند. این تصویر رو خیلی دوست دارم.

– امید منافی این متن را انتشار کرد: هنگامی توهین ترامپ به کشور عزیزمان ایران رو شنیدم گفتم کاش یکی مثل مجیدسوزوکی داشتیم میزد توی دهن این نامرد ما تروریستیم؟عراق رو کی مسلح کرد؟

– مجتبی آزاد خاطرنشان کرد: مساله مهم من و همه کشور عزیزمان ایران اقتداردائمی کشور عزیزمان ایران اسلامیست. امام فرمود اگرسپاه نبودکشور هم نبود. ترامپ خودسیلی خورده است دردکشیده .

– منصور کیایی در صفحه شخصی اش نوشت: تحریم سپاه یعنی تحریم ایران. سپاه، پاسدار انقلاب اسلامی و حافظ منافع ما در منطقه است و بدون آن ممکن نبود قدرت امروز را داشته باشیم.

– همچنین فامیل دور توئیت کرد: ‏احمق ها خیال میکنن با برجام کشور عزیزمان ایران را بر سر دوراهی قرار داده اند.
ولی نمیدانند که انتخابمان هرچه که باشد با وجود اختلاف نظر، همه متحد و یکپارچه هستیم.

– کانال سراج خبری نیز خطاب به نماینده مجلس نوشت:جناب صادقی! ما منتقد شما و لیست امید و دولت هستیم. ولی شما حرف خوبی زدید و ما باید حمایت کنیم. امیدواریم این روحیه، عملی و همیشگی باشه.

– آسید نیز نوشت: ‏اگر در نسبت با آمریکا و برجام، مشکلی در پیش باشد، الان وقت «ما که گفته بودیم» گفتن نیست.
وقت «کلمه وحدت و وحدت کلمه» است.


منبع: خبرگزاری تسنیم

واژه های کلیدی: سپاه پاسداران | فرمانده سپاه | تحریم ایران | اینترنت | رسانه ها | رسانه ای | ایرانیان | آمریکایی | تصویری | ایرانی | انقلاب

برای حمایت از ما لطفا کلیک کنید

دانلود

اشتراک گذاری مطلب

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز
?>