خانه » ورزشی » واکنش‌ افتخاری در مورد مدیران سابق اخلاقی نیست / آقای مدیر عامل شاید فردا شما هم نباشید ، رجبی
 

 

واکنش‌ افتخاری در مورد مدیران سابق اخلاقی نیست / آقای مدیر عامل شاید فردا شما هم نباشید ، رجبی

پیشکسوت تیم فوتبال استقلال گفت: آقای افتخاری شاید ما هم فردا نباشید، راضی هستید پشت سرتان حرف بزنند؟

واکنش‌ افتخاری در مورد مدیران سابق اخلاقی نیست / آقای مدیر عامل شاید فردا شما هم نباشید ، رجبی

رضا رجبی در گفتگو با خبرنگار فوتبال و فوتسال گروه ورزش گروه تحریریه سایت جوان، راجع به اینکه افتخاری اعلام کرده مجلس به بدهی های مدیران قبلی ورود کرده است و در این میان مردم باید آنها زیاد بشناسند گفت: مطرح کردن چنین مسائلی بی اخلاقی هست. در جامعه ما جوانان بسیاری حضور دارند که صحبت های مدیرعامل یک تیم پر طرفدار می تواند جهت آنها نامناسب باشد به چه دلیل که افتخاری بدون تدبیر حرف می زند و صحبت هایش تاثیرات سو اخلاقی دارد. مدیران قبلی جهت این تیم زحمات بسیاری کشیده اند و درست نیست این گونه در مورد این افراد صحبت شود. به طور حتم نهاد های نظارت کننده این کار را انجام می دهند بنابراین نیازی نیست افتخاری با این اوضاع نامناسب کلوب این حرف ها را مطرح کند و توپ را به زمین دیگران بیاندازد.

او ادامه داد: کارهای این مردها نخ نما و زشت هست. مردم و هواداران از اوضاع نابسامان کلوب ناراحت هستند و نمی دانم چه زمانی این مساله حل می شود.

واکنش‌ افتخاری در مورد مدیران سابق اخلاقی نیست / آقای مدیر عامل شاید فردا شما هم نباشید ، رجبی

مربی سابق تیم فوتبال استقلال هم در مورد تصویر های بعضی از مدیران کلوب با شفر بیان کرد: متاسفانه تمام فوتبال ما اینطور شده است و بعضی مردها به فکر تصویر انداختن هستند .آقای افتخاری اوضاع تیم و شرایط مدیریتت به کنار واقعا در مورد حمایت های کور کورانه و گزینش کمیته فنی ات نمی دانم چه بگویم. این افراد طاهری و دین محمدی را سکه یک پول کردند. از طرفی جالب است افتخاری روز گذشته اعلام می کند که در مورد گزینش دین محمدی و طاهری عجله کردیم .مگر مسخره بازی است که نام افراد را اعلام می کنند و در نهایت می گویند عجله کردیم؟این مردها با اسامی این افراد فقط بازی کردند و من هم مانده ام در استقلال چه خبر است.

پیشکسوت تیم فوتبال استقلال افزود: اتفاقا اسامی مدیرانی که هر لحظه افتخاری اعلام می کند جهت این تیم زحمت کشیدند و هر لحظه هم از نام استقلال حمایت کردند و مدام فکر فضای تیم بودند.

رجبی تصریح کرد:آقای افتخاری امروز را هستی ولی ممکن است ۲ روز دیگر در استقلال نباشی. اگر مدیر عامل تازه هم در مورد شما حرف بزند خوب است؟ اگر مشکلی هم از گذشته وجود داشته باشد به طور حتم نهاد ها ورود می کنند بنابراین این مساله ربطی به مردها ندارد. از نظر اخلاقی درست نیست که مدام نام مدیران قبلی را به زبان می آورند.

مربی سابق تیم فوتبال استقلال گفت: تا ما از نظر فنی انتقاد می کنیم مصاحبه می کنند و می گویند حرف نزنید به چه دلیل که استقلال به آرامش نیاز دارد. ولی جالب است که خودشان حرف می زنند و استقلال را به چالش می کشند. خود همین مردها جهت تیم مدام حاشیه سازی می کنند.

پیشکسوت تیم فوتبال استقلال گفت: آقای افتخاری شاید ما هم فردا نباشید، راضی هستید پشت سرتان حرف بزنند؟

انتهای پیام/

اظهارات رجبی در مورد مصاحبه های اخیر مدیرعامل استقلال

واژه های کلیدی: روز گذشته | استقلال | فوتبال | افتخاری | تصویر | اخلاقی | اخبار کلوب استقلال | فدراسیون فوتبال

برای حمایت از ما لطفا کلیک کنید

دانلود

اشتراک گذاری مطلب

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز
?>