خانه » ورزشی » بهانه ای جهت توقف برابر کشور عزیزمان ایران نداریم/ نمی توانستیم از ابتدا تا ان
 

 

بهانه ای جهت توقف برابر کشور عزیزمان ایران نداریم/ نمی توانستیم از ابتدا تا ان

سرمربی تیم ملی فوتبال روسیه گفت: کشور عزیزمان ایران نشان داد جهت دیدار با روسیه آمادگی زیادی دارد و به همین علت بهانه ای جهت توقف برابر این تیم نداریم.

بهانه ای جهت توقف برابر کشور عزیزمان ایران نداریم/ نمی توانستیم از ابتدا تا ان

به گزارش گروه ورزش گروه تحریریه سایت جوان استانیسلاو چرچسوف بعد از دیدار روسیه و کشور عزیزمان ایران بیان کرد: علی رغم جریان بازی گل خوردیم ولی به درستی دنبال استفاده از توپ های مرده رفتیم. بازیکنان تعویضی فشار روی دروازه کشور عزیزمان ایران را زیاد کردن دادند و به همین علت توانستیم گل مساوی را بزنیم. شاید درصورت استمرار بازی می توانستیم گل پیروزی را هم به ثمر برسانیم.

او درمورد حمایت هواداران روسیه از تیم ملی این کشور در بازی با کشور عزیزمان ایران گفت: از هوادارانمان تقدیر می کنم. هرچند در نخستین بازی جام کنفدراسیون ها در کازان برابر مکزیک شکست خوردیم ولی در بازی با کشور عزیزمان ایران جهت پیروزی هر کاری انجام دادیم.

سرمربی تیم ملی فوتبال روسیه راجع به عملکرد ضعیف روس ها در نیمه اول تصریح کرد: فکر نمی کنم در نیمه اول بد بازی کرده باشیم. در چنین سطحی، هیچ تیمی نمی تواند از ابتدا تا انتهای بازی بر حریف مسلط باشد. دیدار امشب ازلحاظ تاکتیکی بسیار پربار بود. بازیکنانم از شروع دیدار به خوبی همدیگر را در زمین پیدا می کردند ولی مشخص بود که کشور عزیزمان ایران هم جهت این بازی آماده هست. علی رغم دیدار برابر کره جنوبی نتیجه خوبی نگرفتیم ولی هیچ عذر و بهانه ای جهت این نتیجه نداریم.

بهانه ای جهت توقف برابر کشور عزیزمان ایران نداریم/ نمی توانستیم از ابتدا تا ان

انتهای پیام/

اظهارات سرمربی روسیه درمورد دیدار با ایران

واژه های کلیدی: سرمربی تیم ملی | پیروزی | فوتبال | روسیه | ایران | سرمربی | فدراسیون فوتبال | فدراسیون فوتبال

برای حمایت از ما لطفا کلیک کنید

دانلود

اشتراک گذاری مطلب

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز
?>