خانه » ورزشی » ورزشکار سالاری در فدراسیون وزنه برداری بیداد می‌کند / انوشیروانی
 

 

ورزشکار سالاری در فدراسیون وزنه برداری بیداد می‌کند / انوشیروانی

سرمربی اسبق تیم ملی وزنه برداری گفت: علت مهم ایجاد حواشی فدراسیون است که با ورزشکار سالاری شرایطی را بوجود می‌آورد که منجر به آسیب رساندن به وزنه برداران می‌شود.

ورزشکار سالاری در فدراسیون وزنه برداری بیداد می‌کند / انوشیروانی

سجاد انوشیروانی در گفت و گو با خبرنگار گروه ورزش کلوب خبرنگاران، راجع به مسائل بوجود آمده جهت ایوب موسوی و صالح چراغی اظهار کرد: امیدوارم مسئله ایوب موسوی و صالح چراغی که می دانم با جان دل در حال تمرین کردن هستند برطرف شود تا بتوانند در مسابقه های جهانی شرکت کنند و با توجه به اینکه در طول این مدت زحمات زیادی را مجبور شده است اند حقشان است که در‌ آمریکا به روی تخته بروند.

او ادامه داد: فدراسیون وزنه برداری می دانست با توجه به مشکلاتی که در سال ۲۰۱۵ جهت ورزشکاران کشورمان بوجود آمده بود باید طوری برنامه ریزی می کرد تا روادید موسوی و چراغی در همان مرحله نخست صادر شود و حالا اگر اتفاقات دیگری در صادر نشدن روادید رخ داده است من از آن بی اطلاعم.فقط امیدوارم تیم ملی کشور عزیزمان ایران در مسابقه های جهانی آمریکا بتواند عالی ترین جایگاه های ممکن را کسب کند.به طوری که افتخار کنیم وزنه برداری ما در دنیا همچنان بی نظیر است.در ضمن جهت ملی پوشان و کادر فنی در این آوردگاه بزرگ ورزشی آرزوی موفقیت می کنم.

محرومیت ۹کشور از مسابقه های جهانی در عملکرد ما تاثیر گذار است

سرمربی اسبق تیم ملی وزنه برداری در ادامه بیان کرد: با توجه به اینکه ۹کشور از حضور در مسابقه های جهانی آمریکا محروم شده است اند ،فکر می کنم در تمامی اوزان وزنه برداران کمتری حضور پیدا کنند و این اتفاق می تواند جهت وزنه برداران ما بسیار خوشایند باشد تا بتوانند در‌ آمریکا با خیال راحتری به مصاف حریفانشان بروند، به مدال های خوبی هم برسند.

ورزشکار سالاری در فدراسیون وزنه برداری بیداد می‌کند / انوشیروانی

حضور برادرکیانوش رستمی در آمریکا اشتباه است

نایب قهرمان المپیک لندن راجع به حضور برادر کیانوش رستمی در آمریکا گفت‌:وزنه برداران ملی پوش جزء دوستان من هستند و به هیچ وجه نباید از حواشی موجود آسیب ببینند.آنها باید عالی ترین نتیجه های را در مسابقه های جهانی کسب کنند و علت مهم ایجاد حواشی فدراسیون وزنه برداری است که با ورزشکار سالاری شرایطی را بوجود می آورد که در نهایت منجر به آسیب رساندن به وزنه برداران می شود.برای روحیه دادن به کیانوش رستمی می توانند از تجارب اشخاص شاخص وزنه برداری استفاده کنند و این افراد می توانند به کادر فنی تیم ملی وزنه برداری کمک کنند.با تمام احترامی که جهت کیقباد رستمی قائلم ولی باید بگویم حضور او در آمریکا اشتباه است و مربیان تیم ملی وزنه برداری نبایست زیر بار چنین اقدامی می رفتند.

او در مورد اعزام کاظمی نژاد دبیرشورای عالی فنی وزنه برداری به مسابقه های جهانی‌ آمریکا اظهار کرد: علت حضور کاظمی نژاد در شورای عالی وزنه برداری مشخص است و او نظرات کارشناسی دقیقی را در این شورا ارائه می کند «با خنده!»هر امری که بر وقف مراد کاظمی نژاد باشد مورد موافقت قرار می گیرد و اگر نظراتش اعامل نشود با تصمیم ها مخالفت می کند.این گونه افراد تنها به دنبال سفر هستند و قصد کمک به تیم ملی را ندارند.

آرزوی قلبی من این است که علی حسینی و بهداد سلیمی در‌ آمریکا مدال آوری کنند

انوشیروانی راجع به حضور سعید علی حسینی بعد از هشت سال غیبت در اردوی تیم ملی وزنه برداری گفت:آرزوی قلبی من این است که سعید علی حسینی و بهداد سلیمی در عالی ترین اوضاع باشند و بتوانند در کنار مسابقه با هم پرچم کشور عزیزمان ایران را بالا ببرند.از زحمات سعید وبهداد اطلاع دارم و می دانم در زندگی شخصی و حرفه ای چه شرایطی را پشت سر می گذارند در کل جهت این ۲وزنه بردار در مسابقه های جهانی آرزوی موفقیت می کنم.

مرادی امید اول ما جهت کسب مدال و رکورد شکنی در مسابقه های جهانی است

سرمربی اسبق تیم ملی وزنه برداری راجع به احتمال رکورد شکنی سهراب مرادی در آمریکا پاسخ داد:سهراب اوضاع خوبی دارد ولی تا روز مسابقه هزار و یک اتفاق می افتد که می تواند در عملکرد آن تاثیر گذار باشد.با این حال باید جهت سهراب هم مانند سایر وزنه برداران دعا کنیم.مرادی امید اول ما جهت کسب مدال و رکورد شکنی است و امیدوارم بار دیگر شایستگی هایش را در آمریکا نشان دهد.

سرمربی اسبق تیم ملی وزنه برداری گفت: علت مهم ایجاد حواشی فدراسیون است که با ورزشکار سالاری شرایطی را بوجود می‌آورد که منجر به آسیب رساندن به وزنه برداران می‌شود.

انتهای پیام/

واژه های کلیدی: وزنه برداری | کیانوش رستمی | سهراب مرادی | رکورد شکنی | مسابقه | آمریکا | انوشیروانی | فدراسیون وزنه برداری

برای حمایت از ما لطفا کلیک کنید

دانلود

اشتراک گذاری مطلب

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز
?>