خانه » خبری و خواندنی » آمادگی ۱۵ شبكه راديويی جهت انعكاس عملكرد نمايندگان پایتخت کشور عزیزمان ایران در مجلس شورای اسلامی
 

 

آمادگی ۱۵ شبكه راديويی جهت انعكاس عملكرد نمايندگان پایتخت کشور عزیزمان ایران در مجلس شورای اسلامی

معاون صدای رسانه ملی در نشست یکسان مدیران شرکت صدا و سیما با تعدادی از نمایندگان پایتخت کشور عزیزمان ایران در مجلس شورای اسلامی، از آمادگی ۱۵ شبكه رادیویی سراسری جهت انعكاس عملكرد آنها خبر داد.

آمادگی 15 شبكه راديويی جهت انعكاس عملكرد نمايندگان پایتخت کشور عزیزمان ایران در مجلس شورای اسلامی

به گزارش حوزه رادیو تلویزیون گروه فرهنگی گروه تحریریه سایت جوان به نقل از روابط عمومی رسانه ملی؛ حمید شاه‌آبادی معاون صدای رسانه ملی در نشست یکسان مدیران بخش‌های متفاوت شرکت صدا و سیما با تعدادی از نمایندگان پایتخت کشور عزیزمان ایران در مجلس شورای اسلامی، از آمادگی ۱۵ شبكه رادیویی سراسری جهت انعكاس عملكرد نمایندگان پایتخت کشور عزیزمان ایران در مجلس شورای اسلامی خبر داد.

معاون صدای رسانه ملی در این دیدار گفت: قرارمان در شرکت تلاش جهت انعكاس برنامه‌های نمایندگان استان پایتخت کشور عزیزمان ایران و عملكرد آنها در دفاتر چهارگانه نمایندگان در شهرستان‌های اسلامشهر، ری، پردیس و شمیرانات است و امیدوارم این نشست فصل جدیدی را بین شرکت صدا و سیما و نمایندگان پایتخت کشور عزیزمان ایران باز كند.

شاه آبادی با بیان اینكه شرکت صدا و سیما فراجناحی‌ترین دوران خود را طی سال‌های اخیر به نمایش گذاشته است و صرف اشاره بعضی نمایندگان به یك دوره خاص، درست نیست، خاطرنشان كرد: جایگاه نمایندگان در استفاده از موقعیت به وجود آمده در شرکت صدا و سیما بویژه در برنامه های تاثیرگذار و انعكاس عملكرد آنها اهمیت دارد؛ ولی این رویه باید اصلاح شود و رویه شرکت این نیست كه فرصت‌هایش را تنها در اختیار بخشی از نمایندگان قرار دهد.

آمادگی ۱۵ شبكه راديويی جهت انعكاس عملكرد نمايندگان پایتخت کشور عزیزمان ایران در مجلس شورای اسلامی

وی در ادامه با اشاره به اینكه شرکت صدا و سیما باید به گونه‌ای واکنش‌ كند كه اقتدار نظام شكسته نشود، تصریح كرد: ناقدان حجم انبوه شبكه‌های شرکت صدا و سیما باید بدانند، این مسئله‌ای است كه در قانون آینده نگری شده است هست. در حال حاضر ۷۰ شبكه رادیو و تلویزیون در استان‌ها داریم كه هر روز بر تقاضای مسئولان جهت راه‌اندازی شبكه های تازه در سایر شهرها نیز افزوده می‌شود. ۲۷ شبكه رادیویی نیز به ۱۵ شبكه رادیویی كاهش یافته و به جای آن شبكه‌های تخصصی زیاد شده است است.

شاه‌آبادی از آمادگی ۱۵ شبكه سراسری رادیو جهت انعكاس عملكرد نمایندگان پایتخت کشور عزیزمان ایران در مجلس شورای اسلامی خبر داد و گفت: خودمان را در برابر مجلس و نمایندگان پاسخگو می دانیم؛ به چه دلیل كه حق مجلس را پرسش‌گری می‌دانیم.

وی با بیان اینكه صدا و سیما در اوضاع بحرانی از نظر بودجه‌ای به سر می‌برد، گفت: بودجه ۹۶ صدا و سیما حتی ۱۰ درصد هم زیاد کردن نیافته هست.

گفتنی هست؛ بر اساس اعلام روابط عمومی معاونت صدا، در طی یک سال گذشته در ۳۰۴ برنامه، نمایندگان پایتخت کشور عزیزمان ایران در مجلس شورای اسلامی در شبكه های رادیویی حضور داشته اند.

معاون صدای رسانه ملی در نشست یکسان مدیران شرکت صدا و سیما با تعدادی از نمایندگان پایتخت کشور عزیزمان ایران در مجلس شورای اسلامی، از آمادگی ۱۵ شبكه رادیویی سراسری جهت انعكاس عملكرد آنها خبر داد.

انتهای پیام/

نشست مدیران صدا و سیما با تعدادی از نمایندگان مجلس برگزار شد

واژه های کلیدی: مجلس شورای اسلامی | نمایندگان مجلس | رسانه ملی | بودجه ۹۶ | برنامه | رادیو | ایران | سراسری | برنامه | آمادگی

برای حمایت از ما لطفا کلیک کنید

دانلود

اشتراک گذاری مطلب

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز
?>