اطلاعیه سایت
رقابت های کشتی آزاد جوانان قهرمانی کشور در گروه ج با قهرمانی تیم قزوین و مشخص شدن نفرات و تیم های برتر در شهرستان دامغان استان سمنان آخر یافت.
به گزارش خبرنگار کشتی و رزمی گروه ورزشی گروه تحریریه سایت جوان، رقابت های کشتی آزاد جوانان قهرمانی کشور در گروه ج با حضور ۱۱ تیم روزهای ۱۳ و ۱۴ مهرماه در شهرستان دامغان برگزار شد.
بر این اساس رده بندی تیمی در آخر این مسابقه ها به شرح زیر است:
۱- قزوین ۲- کرمان ۳- سمنان ۴- بوشهر ۵- خراسان شمالی ۶- قم ۷- چهارمحال و بختیاری ۸- خراسان جنوبی ۹- یزد ۱۰- هرمزگان ۱۱- کیش
برترین های مسابقه های کشتی آزاد جوانان قهرمانی کشور در گروه ج مشخص شدند
همچنین نتیجه های دیدارهای مقدماتی به شرح زیر است:
گروه الف:
عبارات مهم : چهارمحال و بختیاری – مسابقه بوشهر ۷- خراسان جنوبی ۲
بوشهر ۶- کیش ۲
خراسان جنوبی ۶- کیش ۲
گروه ب:
خراسان شمالی ۷- یزد ۳
قزوین ۸- خراسان شمالی ۲
قزوین ۱۰ – یزد صفر
گروه ج:
سمنان، برنده – 5- چهارمحال و بختیاری ۵ (امتیاز مثبت ۲۶ به ۲۲ به سود سمنان)
رقابت های کشتی آزاد جوانان قهرمانی کشور در گروه ج با قهرمانی تیم قزوین و مشخص شدن نفرات و تیم های برتر در شهرستان دامغان استان سمنان آخر یافت.
گروه د:
کرمان ۸- هرمزگان ۲
کرمان، برنده ۵- قم ۵ (امتیاز مثبت ۲۴ به ۲۲ به سود کرمان)
قم ۹- هرمزگان یک
نتایج دیدارهای نیمه نهایی:
قزوین ۹- بوشهر ۱
کرمان ۶- سمنان ۴
یزد ۱۰- کیش صفر
قم ۶- چهارمحال و بختیاری ۴
خراسان شمالی ۱۰- خراسان جنوبی صفر
نتایج دیدارهای فینال، رده بندی و کسب مقام پنجم تا دهم به شرح زیر است:
فینال: قزوین ۱۰ – کرمان صفر
رده بندی: سمنان ۶ – بوشهر ۴
مقام ۵-۶: خراسان شمالی ۷- قم ۳
مقام ۷-۸: چهارمحال و بختیاری ۸ – خراسان جنوبی ۲
مقام ۹-۱۰: یزد ۹ – هرمزگان یک
رده بندی انفرادی این مسابقه های به شرح زیر است:
برترین های مسابقه های کشتی آزاد جوانان قهرمانی کشور در گروه ج مشخص شدند
۵۷ کیلوگرم: ۱- سینا طاهرخانی (قزوین) ۲- علی بلوچی زاده (کرمان) ۳- علی بوربور (سمنان) ۴- علیرضا حیدری (کیش) ۵- احسان مهرانی پور (خراسان جنوبی) ۶- حسن محمودی (چهارمحال وبختیاری) ۷- علیرضا قره چاهی (یزد) ۷- محمامین کرمی (هرمزگان) ۹- علی اکبر پیرا (بوشهر) ۱۰- مهدی البرز (قم)
۶۱ کیلوگرم: ۱- امیرحسین شالی (قزوین) ۲- علی نورمحمدی (قم) ۳- کامران بلوچ محمد (هرمزگان) ۴- امیرحسین کرمی (بوشهر) ۵- امین رمضانیان (خراسان شمالی) ۶- حسین فاضلی پور (چهارمحال وبختیاری) ۷- ناصر نادعلیان (سمنان) ۸- محمد آدینه (خراسان جنوبی) ۹- حسین دارایی (کرمان) ۱۰- سجاد کرمانیه (یزد)
۶۵ کیلوگرم: ۱- امیرحسین شالی (قزوین) ۲- محمدصادق سلطانی نژاد (کرمان) ۳- رضا زندی (سمنان) ۴- مسعود ساعدی (مراسان شمالی) ۵- علیرضا محمودی (قم) ۶- مصطفی اردویی (خراسان جنوبی) ۷- حمیدرضا دل انوار (یزد) ۸- علیرضا جوهری (بوشهر) ۹- سید محمد صالحی زاده (چهارمحال و بختیاری) ۱۰- سعید فتحیان (هرمزگان)
۷۰ کیلوگرم: ۱- معین حسینی (خراسان شمالی) ۲- علی اسماعیلی (کیش) ۳- اشکان طاهرخانی (قزوین) ۴- حمیدرضا دهشری (قم) ۵- علیرضا پورمحی آبادی (کرمان) ۶- یاسر جلالی (سمنان) ۷- علیرضا عابدنیا (یزد) ۸- علیرضا صابریان (خراسان جنوبی) ۹- سیاوش نیک واکنش (بوشهر) ۱۰- مهدی علیمرادی (هرمزگان)
۷۴ کیلوگرم: ۱- احمدرضا طاهرخانی (قزوین) ۲- مجید صالحی (چهارمحال و بختیاری) ۳- پوریا سالاری (کرمان) ۴- رضا علیزاده (خراسان شمالی) ۵- محمد محمدی (قم) ۶- امیر برایت پور (خراسان جنوبی) ۷- علیرضا کلانتری (یزد) ۸- بیژن بهمیاری (بوشهر) ۹- مسعود طالبی (سمنان) ۱۰- امیررضا کرمی (بوشهر)
۷۹ کیلوگرم: ۱- جلال خوش قامت (خراسان شمالی) ۲- رضا خسروی نژاد (بوشهر) ۳- محمد حافظی (چهارمحال و بختیاری) ۴- مصطفی رمضانی (کرمان) ۵- مهدی خالقی (قم) ۶- محمد جباری (قزوین) ۷- امیرمحمد رفیعی نژاد (یزد) ۸- احمد جمالی مقدم (خراسان جنوبی) ۹- امیرحسین مستخدمین (سمنان)
۸۶ کیلوگرم: ۱- مهران بکیان (قزوین) ۲- محمد کاروند (سمنان) ۳- محمدجواد پوربابا (قم) ۴- عباس فلاح گدایی (یزد) ۵- علی خسروی (چهارمحال و بختیاری) ۶- محمدرضا فولادی (بوشهر) ۷- امیرحسین معصوم (خراسان شمالی) ۸- محمد مظفری (هرمزگان) ۹- محمدرضا رحمانی فرد (خراسان جنوبی) ۱۰- علی غنی پور (کرمان)
۹۲ کیلوگرم: ۱- علیرضا قدیری (قزوین) ۲- رستم فرد (چهارمحال و بختیاری) ۳- سید مجتبی حسینی نسب (یزد) ۴- محمدحسین قاسمی کسایی (سمنان) ۵- احمدرضا هجرتی (خراسان شمالی) ۶- علی محمد باقر شیرازی (قم) ۷- مهدی نژاد شاهرخ آبادی (کرمان) ۸- محمد امین محمدی (هرمزگان)
رقابت های کشتی آزاد جوانان قهرمانی کشور در گروه ج با قهرمانی تیم قزوین و مشخص شدن نفرات و تیم های برتر در شهرستان دامغان استان سمنان آخر یافت.
۹۷ کیلوگرم: ۱- مهراب کریمی (قزوین) ۲- محسن محمودی تبار (چهارمحال و بختیاری) ۳- آرش خانی (سمنان) ۴- مهدی انتظاری (یزد) ۵- حیدر پوریزدان پناه (کرمان) ۶- امیر سرزهی (خراسان جنوبی) ۷- رسول طاهری (خراسان شمالی) ۸- محمد عبدالحسنی (قم)
۱۲۵ کیلوگرم: ۱- فرشاد مهدی دوست (قزوین) ۲- عباس مصطفوی (قم) ۳- عماد فلاح (یزد) ۴- علیرضا هراسانیان (سمنان) ۵- احمدرضا اسکندری (چهارمحال و بختیاری) ۶- حسن مهدوی (بوشهر) ۷- محمد حیدرپور (کرمان) ۸- بهنام باغچقی (خراسان شمالی)
انتهای پیام/
برترین ها کشتی آزاد معرفی شدند
واژه های کلیدی: چهارمحال و بختیاری | مسابقه | هرمزگان | بختیاری | کرمان | قزوین | بوشهر | خراسان