خانه » ورزشی » مصاحبه + صد‌ها میلیارد تومان هزینه جهت ورزشگاه دِکور مانند
 

 

مصاحبه + صد‌ها میلیارد تومان هزینه جهت ورزشگاه دِکور مانند

با وجود افتتاح ورزشگاه امام رضا (ع) همچنان بازی‌های تیم‌های مشهدی در این ورزشگاه انجام نمی‌شود.

مصاحبه + صد‌ها میلیارد تومان هزینه جهت ورزشگاه دِکور مانند

به گزارش خبرنگار فوتبال و فوتسال گروه ورزش گروه تحریریه سایت جوان همان طور كه مى دانيم از سال هاى گذشته ساخت ورزشگاهی قشنگ و البته مدرن در کشور عزیزمان ایران به همت آستان قدس رضوی صورت گرفت و ورزشگاه جديدى در مشهد بر پا شد. زمانی که پروژه ساخت ورزشگاهی که امکانات ویژه‌ای دارد و علاوه بر زمین چمن با گنجایش ۲۵ هزار تماشاگر، ۱۴ سالن ورزشی و یک زمین تمرین فوتبال هم کنار آن ساخته شده است هست، کلید خورد همه استقبال کردند.

از آنجایی که آستان قدس رضوی هم میل داشت در هر حوزه‌ای عالی ترین باشد، هزینه‌ای بالغ بر ۲۰۰ میلیارد تومان جهت ساخت این ورزشگاه هزینه کرد.با این حال یکی از معضلات مهم که سد راه برگزاری مسابقه در ورزشگاه امام رضا (ع) شده، محل ساخت این ورزشگاه است.به طوری که ورزشگاه امام رضا (ع) در مرکز شهر مشهد و در بلوار خیام احداث شده است و این بلوار جزء پر رفت و آمدترین خیابان‌های مشهد هست. ولی با این وجود شورای تأمین وحشت قفل شدن خیابان‌ها هنگام خروج ماشین‌ها را دارد، به چه دلیل که در بلوار جانباز که مجاور ورزشگاه هست، مجتمع‌های تجاری زیادی وجود دارد و همین مسئله باعث شده است تا شورای تأمین مخالف برگزاری بازی های لیگ برتر در ورزشگاه امام رضا(ع)باشد.

مصاحبه + صد‌ها میلیارد تومان هزینه جهت ورزشگاه دِکور مانند

در حال حاضر، هم آستان قدس و هم شورای تأمین آماده برگزاری مسابقه در ورزشگاه امام رضا (ع) هستند، ولی جهت جلوگیری از اتفاقات پیرامون، کمی با ریسک حرکت می‌کنند. یکی از دغدغه‌های آستان قدس هم مسائل فرهنگی در ورزشگاه است که چون این ورزشگاه به نام امام رضا (ع) متبرک شده، مسائل اخلاقی و فرهنگی از سوی هواداران رعایت شود. همچنین بحث اجاره‌بهای ورزشگاه هم وجود دارد که سازمان لیگ اعلام کرده اجاره‌بهای این ورزشگاه میانگین بین ۱۵ تا ۲۰ میلیون جهت هر بازی باشد، ولی آستان قدس مبلغی حدود ۳۰ تا ۵۰ میلیون را در نظر دارد.

با وجود اين ورزشگاه زيبايى همچون ورزشگاه امام رضا (ع) به وسیله مسئولان مربوطه بر پا شد تا هواداران و تيم هاى مشهدى بتوانند از آن بهره ببرند ولی نه خبرى از بازى هاى ليگ برترى شد و نه اينكه هواداران توانستند از آن بهره ببرند.

ورزشگاه امام رضا (ع) تنها براى يك بار ميزبان ديدار هاى ٢ تيم منتخب مشهد و كربلا بود و بعد از آن ديگر رنگ هيچ بازى يا حضور هواداران را به خود نديد. به هر ترتيب ورزشگاهى با اين همه امكانات و آن هم در داخل شهر بهتر است مورد استفاده براى برگزارى ديدار هاى ليگ برترى قرار گيرد نه اينكه فقط ساخته شود تا خاك بخورد.

طبق هماهنگى هاى صورت گروه قرار بود برگزارى ديدار هاى پيكان و سياه جامگان در ورزشگاه امام رضا (ع) باشد ولی باز هم در لحظه آخر برگزارى اين ديدار در اين ورزشگاه لغو شد تا همچنان استفاده از ورزشگاه در هاله اى از ابهام قرار گيرد.الته طبق شواهد و قرائن آن طور که پیداست خود تیم های مشهدی جهت گرفتن صدور مجوزهای مورد نیاز از شورای تأمین استان خراسان رضوی کم کاری کرده اند و گرنه مسئولان آستان قدس مشکلی با برگزاری دیدار در ورزشگاه تازه تأسیس شده است امام رضا(ع)ندارند.

با وجود افتتاح ورزشگاه امام رضا (ع) همچنان بازی‌های تیم‌های مشهدی در این ورزشگاه انجام نمی‌شود.

برهمین اساس هاشمی جواهری مدیر کل تربیت بدنی آستان قدس رضوی در این باره به خبرنگار ما گفت:ما حرفی در این مورد نداریم و با توجه به اینکه اعلام آمادگی خود را جهت برگزاری بازی در ورزشگاه امام رضا (ع) کرده ایم مابقی مسائل به خود کلوب ها باز می گردد.

او ادامه داد: اگر ۲ تیم سیاه جامگان و پدیده مجوزهای مورد نیاز را از شورای تأمین مشهد بگیرند، در‌ آن صورت اجازه بازی در ورزشگاه امام رضا (ع) را دارند. در ضمن باید بگویم راجع به مبلغ اجاره بها این ورزشگاه هنوز صحبتی نشده است و در‌ آینده تصمیم گیری می کنیم.

مدیر کل تربیت بدنی آستان قدس رضوی در آخر خاطر نشان کرد: اگر مسئولان تیم پدیده مجوزهای مورد نیاز را کسب کنند در‌ آن صورت می توانند در هفته نهم در ورزشگاه امام رضا (ع) از حریف خود پذیرایی کنند.همچنین برقرای امنیت در ورزشگاه امام رضا (ع) بر عهده ما نیست و فقط ورزشگاه را جهت برگزاری بازی ها آماده می کنیم.

انتهای پیام/

بیشتر بخوانیم:

برگزاری دیدار سیاه جامگان و پیکان در ورزشگاه امام رضا(ع)!

مصاحبه + صد‌ها میلیارد تومان هزینه جهت ورزشگاه دِکور مانند

افتتاح مدرن ترین ورزشگاه کشور عزیزمان ایران در مشهد مقدس + فیلم

حضور بانوان در ورزشگاه امام رضا(ع)

برگزاری مسابقه های لیگ برتر در ورزشگاه امام رضا (ع) در هاله ای از ابهام

واژه های کلیدی: سیاه جامگان | هواداران | ورزشگاه | مسابقه | ورزشگاه | مسئولان | برگزاری | اجاره

برای حمایت از ما لطفا کلیک کنید

دانلود

اشتراک گذاری مطلب

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز
?>