خانه » عمومی » آموزش های جالب » آموزش ساخت چسب حرارتی فوری خانگی
 

 

آموزش ساخت چسب حرارتی فوری خانگی

آموزش چگونه طرز ساخت چسب حرارتی فوری

این آموزش بسیار کمک میکنه به شما و پیشنهاد میکنیم این آموزش را انجام دهید و چسب حرارتی فوری را در جعبه ابزار خود همیشه داشته باشید .

آموزش ساخت چسب حرارتی فوری خانگی


لوازم مورد نیاز جهت ساخت چسب حرارتی فوری :

چسب حرارتی جامد
۱ عدد

کبریت مرغوب
۱ عدد

همه چیز در یک گام :
در ابتدا کبریت هارا از جعبه خود خارج کنید . سپس چسب حرارتی جامد را روی حرارات قرار دهید تا ذوب شود , سپس کمی بالاتر از گوگرد کبریت را به آن چسب ذوب شده نزدیک کنید و کمی کبریت را بچرخانید تا غشایی از چسب دور چوب کبریت ایجاد گردد و سپس بصورت ایستاده در اسفنجی قرار دهید تا خنک شده و چسب مجددا جامد گردد دقیقا مانند عکس که در تصاویر مشهود است .

آموزش ساخت چسب حرارتی فوری خانگی

کبریت

آموزش ساخت چسب حرارتی فوری خانگی

ساخت چسب حرارتی در خانه

آموزش ساخت چسب حرارتی فوری خانگی

شیوه ای دیگری نیز به ذهن من جهت ساخت چسب حرارتی میرسد ؛ از آن جهت که ممکن است چسب حرارتی با تعداد دفعات ذوب و جامد شدن خاصیت خود را از دست بدهد ؛ پیشنهاد میکنم تیوب چسب حرارتی جامد را از مقطع برش هایی نیم سانتی بزنید و سپس بعد از برش آن را به چهار یا ۲ نیم تقسیم کنید و سپس با ایجاد یک سوراخ در وسط چوب کبریت را از انتها در آن فرو ببرید و تا نزدیکی گوگرد یا سر کبریت ادامه دهید .
گام پایانی :
اکنون ساخت چسب حرارتی فوری در خانه به پایان رسیده و شما صاحب یک قوطی از این چسب حرارتی فوری شده اید که از این پس در مواقع نیاز فقط کافی است یک کبریت بکشید تا چسب ذوب شده و شما از آن استفاده کنید .

آموزش ساخت چسب حرارتی فوری خانگی آموزش ساخت چسب حرارتی فوری خانگی آموزش ساخت چسب حرارتی فوری خانگی

برای حمایت از ما لطفا کلیک کنید

دانلود

اشتراک گذاری مطلب

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز
?>