خانه » ورزشی » بازنشستگی در رئال مادرید تحقق یک رؤیاست/ رونالدو به تاریخ فوتبال شکل می دهد , واران
 

 

بازنشستگی در رئال مادرید تحقق یک رؤیاست/ رونالدو به تاریخ فوتبال شکل می دهد , واران

رافائل واران بعد از تمدید قرارداد خود با رئال مادرید در کنفرانس مطبوعاتی شرکت کرد و پاسخگوی سوالات خبرنگاران شد.

بازنشستگی در رئال مادرید تحقق یک رؤیاست/ رونالدو به تاریخ فوتبال شکل می دهد , واران

وبسایت رسمی برنامه نود – رافائل واران بعد از تمدید قرارداد خود با رئال مادرید در کنفرانس مطبوعاتی شرکت کرد و پاسخگوی سوالات خبرنگاران شد.

به گزارش وب سایت رسمی برنامه نود، مدافع ۲۴ ساله فرانسوی که تاکنون ۱۳ عنوان قهرمانی همراه با رئال مادرید فتح کرده از تمدید قرارداد خود تا ۳۰ ژوئن ۲۰۲۲ ابراز خوشحالی کرد و گفت:

خیلی خوشحالم، امروز جهت من روز بزرگی هست. تاکنون کارنامه من همراه با رئال مادرید درخشان بوده و می خواهم آن را ادامه دهم. از اینکه می توانم جهت رئال مادرید بازی کنم، لذت می برم. خوش شانس هستم و می خواهم به بازی در این تیم ادامه دهم. امیدوارم که به فتح عناوین ادامه دهیم.

بازنشستگی در رئال مادرید تحقق یک رؤیاست/ رونالدو به تاریخ فوتبال شکل می دهد , واران

اگر بتوانم در این کلوب بازنشسته شوم، شگفت انگیز و واقعاً باشکوه خواهد بود. تاکنون کارنامه فوق العاده ای در این کلوب داشته ام ولی بازنشستگی واقعاً تحقق یک رؤیا خواهد بود. هر روز سخت تلاش می کنم و می خواهم پیشرفت کنم و کامل تر شوم تا همچنان بتوانم این پیراهن را به تن کنم.

در رئال مادرید چه چیز هایی آموخته اید؟

این کلوب بزرگ است و هر سال جهت ما یک چالش به حساب می آید. قطعاً حالا نسبت به زمانی که ۱۸ سال داشتم، بازیکن بهتری هستم. جهت اینکه در این سطح باشید، باید بتوانید با چالش های واقعی کنار بیایید و با اهدافی که کلوب دارد تطابق پیدا کنید. افسانه ها و اسطوره های زیادی اینجا ساخته شده است اند و من بی صبرانه منتظر ادامه دورانم در اینجا هستم.

رافائل واران بعد از تمدید قرارداد خود با رئال مادرید در کنفرانس مطبوعاتی شرکت کرد و پاسخگوی سوالات خبرنگاران شد.

تمجید از کریستیانو رونالدو:

او از آن دسته بازیکنانی است که، اگر عاشق ورزش باشید، تنها می توانید از او تمجید کنید چون با توجه به کار هایی که انجام داده و همچنان انجام می دهد، بازیکن فوق العاده ای هست. واقعاً باید جهت چنین بازیکنانی کلاه از سر بردارید. آمار او گویای همه چیز هست. او در حال شکل دادن به تاریخ فوتبال است و همین انتقاد کردن از او را سخت می کند. من تلاش می کنم از عالی ترین ها درس بگیرم.

اولین تماس زیدان:

اولین باری که مدیر با من تماس گرفت، ذهن من غرق در چیز های بسیاری بود، و در واقعا باید به عالی ترین نحو ممکن از او می خواستم که لطفاً بعداً تماس بگیرد. هنگامی این کار را کرد، نخستین توصیه ای که به من داشت، این بود که اجازه ندهم شخصیت و جاه طلبی هایم از دست برود. او به من گفت که خودت باش و باید هر روز با فکر اینکه پیشرفت کنم، کار کنم. فکر می کنم این توصیه را می توان به همه مردم کرد، چون با سخت کوشی و حفظ شخصیت خود، واقعاً می توانید به همه چیز دست پیدا کنید. زیدان در متقاعد کردن من جهت انتقال به رئال مادرید نقش مهمی داشت و حالا هر روز کمکم می کند. از حمایت و اعتمادش قدردانی می کنم. او فردی است که همه ما احترام زیادی برایش قائل هستیم و هنگامی صحبت می کند، همه گوش می کنیم.

۱۷۷۱

واژه های کلیدی: کریستیانو رونالدو | رئال مادرید | رونالدو | کارنامه | قرارداد | تاریخ | خارجی | رئال مادرید

برای حمایت از ما لطفا کلیک کنید

دانلود

اشتراک گذاری مطلب

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز
?>