خانه » خبری و خواندنی » اخبار اقتصادی و سیاسی » گران‌ترین اقلام، قیمت میوه‌های نوبرانه پاییزی، به&quot، و &quot، لیموترش&quot، &quot
 

 

گران‌ترین اقلام، قیمت میوه‌های نوبرانه پاییزی، به&quot، و &quot، لیموترش&quot، &quot

بازار میوه و تره‌بار در شروع فصل پاییز با عرضه میوه‌های نوبرانه از جمله انار و نارنگی همراه شده است است که به گفته فروشندگان بیشترین تقاضا را هم از سوی مشتریان دارد.

گران‌ترین اقلام، قیمت میوه‌های نوبرانه پاییزی، به&quot، و &quot، لیموترش&quot، &quot

بازار میوه و تره بار در شروع فصل پاییز با عرضه میوه های نوبرانه از جمله انار و نارنگی همراه شده است است که به گفته فروشندگان بیشترین تقاضا را هم از سوی مشتریان دارد.

قیمت عرضه میوه های نوبرانه

با عوض کردن فصل و شروع پاییز تقریبا عرضه میوه های تابستانی به آخر رسیده و میوه های نوبرانه پاییزی در میوه فروشی های سطح شهر دیده می شود. بر این اساس هر کیلوگرم نارنگی به طور میانگین ۴۰۰۰ تومان و انار ۸۰۰۰ تومان فروخته می شود. در میان سایر اقلام میوه، سیب قرمز کیلویی ۵۰۰۰ تومان، سیب زرد کیلویی ۴۵۰۰ تومان، انگور سیاه کیلویی ۵۵۰۰ تومان، موز کیلویی ۳۸۰۰ تومان، بِه کیلویی ۱۱ هزار تومان و آناناس کیلویی ۱۲ هزار تومان قیمت دارد.

عبارات مهم : سیب زمینی – بادمجان
همچنین خیار بوته ای کیلویی ۳۵۰۰ تومان، خیار درختی کیلویی ۳۰۰۰ تومان، هلو کیلویی ۶۰۰۰ تومان، شلیل کیلویی ۷۰۰۰ تومان و نارگیل کیلویی ۳۵۰۰ تومان قیمت دارد.

به گفته بعضی فروشندگان، در بازار میوه، نارنگی و انار در حال حاضر از تقاضای بیشتری برخوردار هستند.

اما در میان اقلام متفاوت تره بار قیمت پیاز و سیب زمینی که در ماه های اخیر با زیاد کردن قیمت محسوسی مواجه شده است بودند اکنون با روند کاهشی قیمت همراه شده است اند؛ به گونه ای که به طور میانگین هر کیلوگرم پیاز ۲۵۰۰ تومان و سیب زمینی کیلویی ۲۰۰۰ تومان فروخته می شود.

سایر اقلام تره بار با عوض کردن قیمت محسوسی روبرو نشده اند و لیموترش که تقریبا در روزهای آخر عرضه به سر می برد کیلویی ۱۱ هزار تومان فروخته می شود و گران ترن اقلام تره بار هست. همچنین فلفل دلمه ای کیلویی ۳۰۰۰ تومان، کدو کیلویی ۲۰۰۰ تومان، بادمجان کیلویی ۲۰۰۰ تومان و چغندر کیلویی ۲۰۰۰ تومان قیمت دارد. همچنین هویج و کاهو کیلویی ۲۰۰۰ تومان و گوجه فرنگی کیلویی ۳۵۰۰ تومان فروخته می شود.

هر کیلوگرم خربزه نیز ۲۰۰۰ تومان است ولی هر کیلوگرم هندوانه به کمتر از ۱۰۰۰ تومان رسیده است.

گران‌ترین اقلام، قیمت میوه‌های نوبرانه پاییزی، به&quot، و &quot، لیموترش&quot، &quot

گردآوری: گروه خبر سیمرغ
seemorgh.com/news
منبع: isna.ir

واژه های کلیدی: سیب زمینی | بادمجان | پاییز | همراه | بازار | خبر | اقتصادی |

برای حمایت از ما لطفا کلیک کنید

دانلود

اشتراک گذاری مطلب

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز
?>