خانه » ورزشی » عده ای در ماجرای محرومیت طارمی سر مردم را کلاه گذاشتند/ نگاه مدیران ورزشی به فوتبال، غیرحرفه ای است ، مصطفوی
 

 

عده ای در ماجرای محرومیت طارمی سر مردم را کلاه گذاشتند/ نگاه مدیران ورزشی به فوتبال، غیرحرفه ای است ، مصطفوی

رئیس اسبق فدراسیون فوتبال گفت: بعضی در ماجرای محرومیت طارمی سر مردم را کلاه گذاشتند و گفتند مسئله او را حل می کنیم.

عده ای در ماجرای محرومیت طارمی سر مردم را کلاه گذاشتند/ نگاه مدیران ورزشی به فوتبال، غیرحرفه ای است ، مصطفوی

به گزارش خبرنگار فوتبال و فوتسالگروه ورزشی گروه تحریریه سایت جوان؛ داریوش مصطفوی در گفتگو با رادیو در مورد مقصران شکست پرسپولیس برابر الهلال در نیمه نهایی لیگ قهرمانان آسیا اظهار کرد: در بازی حساس پرسپولیس برابر الهلال که هم از نظر ورزشی و هم از نظر سیاسی اهمیت زیادی داشت و متاسفانه با شکست نماینده کشورمان به آخر رسید مسئله مدیریت صد در صد نقش داشت. در فاصله تنها سه یا چهار روز مانده به برگزاری این دیدار، ناگهان اعلام شد که مهدی طارمی مهاجم پرسپولیس محروم است.

او افزود: بعضی در ماجرای محرومیت طارمی سر مردم را کلاه گذاشتند و گفتند کلوب به دنبال لغو محرومیت این بازیکن است و مسئله خاصی وجود ندارد. من همان روز اعلام کردم که این حکم غیرقابل برگشت است و به طور حتم اجرا می شود.

رئیس اسبق فدراسیون فوتبال ادامه داد: فیفا و کنفدراسیون فوتبال آسیا در اجرای احکام صادره بسیار قانونمند هستند. در کشورهای پیشرفته تنها لیاقت، کار و مدیریت ملاک گزینش مدیران ورزشی است.

عده ای در ماجرای محرومیت طارمی سر مردم را کلاه گذاشتند/ نگاه مدیران ورزشی به فوتبال، غیرحرفه ای است ، مصطفوی

مصطفوی بیان کرد: بنابراین به نظر من مدیریت، اعضای هیئت مدیره، کمیته حقوقی کلوب و مهدی طارمی همگی در این شکست سنگین نقش داشتند. شما ببینید که روزنامه های عربستانی بعد از بازی پرسپولیس و الهلال چه مطالبی علیه ما نوشته اند، آنها با ما مسئله دارند.

او با انتقاد از مدیریت غلط مدیران ورزشی گفت: تمام رشته های ورزشی را به حال خود رها شده است و فقط به فوتبال توجه می کنند، البته نگاه به فوتبال نیز حرفه ای نیست و به صورت آماتور کارهایی انجام می شود.

مدیرعامل پیشین کلوب پرسپولیس ادامه داد: کدام قانون به وزیر ورزش اجازه داده است که اعضای هیئت مدیره کلوب ها را با نظر شخصی منصوب کند؟ نتیجه این می شود که روابط پشت پرده جای خود را به شایستگی و لیاقت می دهد و بازیکن ناگهان چند روز مانده به بازی با الهلال محروم می شود.آری، گزینش نابخردانه مدیران چنین بلایی را سر فوتبال ما آورده است.

او افزود: از وزیر گرفته تا دربان وزارتخانه و فلان مدیرعامل همه به دنبال آن هستند تا از این نمد، کلاهی جهت خود بدوزند.

رئیس اسبق فدراسیون فوتبال گفت: بعضی در ماجرای محرومیت طارمی سر مردم را کلاه گذاشتند و گفتند مسئله او را حل می کنیم.

مصطفوی با اشاره به احضار مهدی طارمی به کمیته اخلاق عنوان کرد: مسئله محرومیت مهدی طارمی به هیچ عنوان به کمیته اخلاق مربوط نمی شود و این کمیته تنها جهت اینکه خودی نشان دهد به مسئله ورود پیدا کرده هست. اگر کمیته اخلاق می دانست که مهاجم پرسپولیس مرتکب تخلف شده است است به چه دلیل پیش از این اقدامی انجام نداد؟

او ادامه داد: بعضی بعد از محرومیت طارمی تازه یادشان افتاد که باید به مردم پاسخگو باشند و در نهایت هم طارمی را مقصر این پرونده معرفی کردند. مگر طارمی بازیکن کلوب پرسپولیس نیست؟ بعد به چه دلیل کلوب در این زمینه در موعد مقرر وارد عمل نشد؟

رئیس اسبق فدراسیون فوتبال با انتقاد از مدیریت کلوب پرسپولیس عنوان کرد: پیش از دیدار پرسپولیس و الهلال از صحبت های برانکو و بازیکنان پرسپولیس مشخص بود که محرومیت طارمی تاثیر بسیار بدی در روحیه تیم داشته هست. مسئولیت این شکست اکنون برعهده مدیران پرسپولیس است و آنها باید به مردم پاسخ بدهند که در یک سال اخیر به چه دلیل پرونده طارمی و ماجرای شکایت کلوب ترکیه ای را جدی نگرفته اند؟

مصطفوی در آخر خاطر نشان کرد: بعد از این ماجرا مشخص شد که این مدیران ناآگاه باید از صحنه مدیریت ورزش کنار بروند و جای خود را به افرادی بدهند که خدمتگزارتر و داناتر از آنها هستند.

انتهای پیام/

اظهارات مصطفوی در مورد ماجرای محرومیت مهدی طارمی

واژه های کلیدی: مهدی طارمی | پرسپولیس | بازیکنان | مدیریت | فوتبال | بازیکن | مدیریت | لیگ قهرمانان آسیا

برای حمایت از ما لطفا کلیک کنید

دانلود

اشتراک گذاری مطلب

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز
?>