خانه » ورزشی » سیتیزن ها به دنبال استمرار پیروزی های پرگل , پیش بازی منچسترسیتی – شاختار
 

 

سیتیزن ها به دنبال استمرار پیروزی های پرگل , پیش بازی منچسترسیتی – شاختار

در گروه ششم لیگ قهرمانان منچسترسیتی به دنبال ادامه روند پیروزی های خود است و ناپولی می خواهد شکست هفته اول را جبران کند.

سیتیزن ها به دنبال استمرار پیروزی های پرگل , پیش بازی منچسترسیتی - شاختار

وبسایت رسمی برنامه نود – در گروه ششم لیگ قهرمانان منچسترسیتی به دنبال ادامه روند پیروزی های خود است و ناپولی می خواهد شکست هفته اول را جبران کند. 

به گزارش وبسایت نود، سه شنبه شب در هفته دوم گروه ششم لیگ قهرمانان اروپا تیم های منچسترسیتی و شاختاردونتسک در منچستر و تیم های ناپولی و فاینورد در ناپل به مصاف یکدیگر می روند. 

منچسترسیتی – شاختار

سیتیزن ها به دنبال استمرار پیروزی های پرگل , پیش بازی منچسترسیتی – شاختار

شاگردان گواردیولا که شروع درخشانی در این فصل داشتند و در لیگ انگلیس به پیروزی های پرگلی دست یافتند در هفته نخست لیگ قهرمانان با ۴ گل در منزل فاینورد به پیروزی رسیدند تا در این مسابقه ها هم شروع خوبی داشته باشند. سیتی ولی در هفته دوم میزبان شاختاری است که در هفته اول موفق شد به پیروزی غیرمنتظره برابر ناپولی آماده دست یابد. امتیاز گرفتن این تیم اوکراینی در منچستر می تواند شرایط این گروه را پیچیده کند و گواردیولا می داند جهت صدرنشینی کسب پیروزی در بازی های خانگی بسیار اهمیت دارد. 

سیتی در این بازی گوندوغان و کمپانی را در اختیار ندارد و حضور مندی هم در ابهام قرار دارد. مهمترین غایب شاختار هم داریو سرنا است که به علت مثبت شدن آزمون دوپینگش از حضور در این بازی محروم شده است است. 

این نخستین بازی رسمی دو تیم است. 

شاختار در ۴ بازی قبلی خود در انگلیس شکست خورده است. 

در گروه ششم لیگ قهرمانان منچسترسیتی به دنبال ادامه روند پیروزی های خود است و ناپولی می خواهد شکست هفته اول را جبران کند.

منچسترسیتی در ۹ بازی اخیر خود در لیگ قهرمانان شکست نخورده است.

ناپولی – فاینورد

ناپولی که با پیروزی در هر ۶ بازی خود در سری آ در صدر قرار گرفته در نخستین بازی در لیگ قهرمانان در منزل شاختار شکست خورد تا اهمیت بازی با فاینورد زیاد از قبل شود. نماینده هلند که در هفته اول با ۴ گل در منزل مغلوب منچسترسیتی شد به دنبال اعاده حیثیت است و می خواهد شکست سنگین هفته قبل را جبران کند. شاگردان مائوریسیو ساری که فصل گذشته در مرحله یک هشتم به دست رئال مادرید حذف شدند می دانند جهت صعود از این گروه به امتیازات بازی های خانگی نیاز مبرمی دارند. 

ناپولی در این بازی میلیک را که بار دیگر دچار مصدومیت شدید از ناحیه زانو شده است در اختیار نخواهد داشت. انتظار می رود آلن و جورجینیو که در بازی با شاختار روی نیمکت نشستند در این بازی به ترکیب مهم بازگردند. 

فاینورد در ۸ بازی قبلی خود در لیگ قهرمانان شکست خورده است. 

سیتیزن ها به دنبال استمرار پیروزی های پرگل , پیش بازی منچسترسیتی – شاختار

فاینورد در ۷ بازی از ۸ بازی قبلی خود در لیگ قهرمانان حداقل ۲ گل دریافت کرده است. 

 

۲۰۳۱

واژه های کلیدی: شکست خورده | گواردیولا | قهرمانان | پیروزی | منچستر | انگلیس | اروپا | ناپولی | منچستر

برای حمایت از ما لطفا کلیک کنید

دانلود

اشتراک گذاری مطلب

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز
?>