خانه » خبری و خواندنی » تصویرگری‌های رمان «هستی» کتاب شد
 

 

تصویرگری‌های رمان «هستی» کتاب شد

آثار کارگاه تصویرگری رمان «هستی» در قالب کتابی،‌ همزمان با هفته دفاع مقدس از سوی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان انتشار شد.

تصویرگری‌های رمان «هستی» کتاب شد

به گزارش حوزه ادبیات گروه فرهنگی گروه تحریریه سایت به نقل از اداره کل روابط عمومی و امور ‌بین‌الملل کانون؛ آثار کارگاه تصویرگری رمان «هستی» در قالب کتابی،‌ همزمان با هفته دفاع مقدس از سوی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان انتشار شد.

در این کارگاه ۱۲ تصویرگر همچون لیدا معتمد، عاطفه شفیعی‌راد، میترا عبداللهی، ماهنی تذهیبی، راحله برخورداری و… با حضور نویسنده‌ اثر و آشنایی زیاد با داستان کتاب «هستی» به خلق تصاویری پرداختند.

این در حالی است که بستر داستان‌های رمان هستی واقعه بزرگ دفاع مقدس است و زندگی جسورانه و شیطنت‌‌های بچه‌گانه‌ هستی شخصیت مهم این رمان، همزمان با جنگ تحمیلی مشقت‌هایی را جهت او به وجود می‌آورد.

تصویرگری‌های رمان «هستی» کتاب شد

بر همین اساس ماحصل کارگاه تصویرگری رمان هستی در خرداد ۹۲ و به مناسبت سالروز آزادسازی خرمشهر در قالب نمایشگاهی به مخاطبان معرفی شد. هم‌اینک نیز انتشارات کانون کتابی را جهت معرفی این کارگاه و تصویرهای خلق شده است در آن انتشار کرده است.

مقدمه‌ این کتاب از سوی سمیه علیپور مدیر پروژه و نمایشگاه رمان هستی نگاشته شده است است.

انتشارات کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان اعلام کرده است که با توجه به انتشار نسخه‌ انگلیسی رمان «هستی» و «زیبا صدایم کن» و گزینش فرهاد حسن‌زاده به عنوان نامزد جایزه‌‌ی آستریدلیندگرن انتشار اثری که بتواند از نگاهی دیگر به آثار این نویسنده‌ی نام آشنا بپردازد، مهم به نظر می‌رسید. آثار گروهی تصویرگران و ثبت نظرها و نگاه آنان به این اثر می‌تواند نگاهی دیگر به وجوه متفاوت این اثر ممتاز ادبی باشد.

آثار کارگاه تصویرگری رمان «هستی» در قالب کتابی،‌ همزمان با هفته دفاع مقدس از سوی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان انتشار شد.

انتهای پیام/

واژه های کلیدی: نویسنده | نوجوانان | کودکان | داستان | معرفی | داستان | انتشار | کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان

برای حمایت از ما لطفا کلیک کنید

دانلود

اشتراک گذاری مطلب

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز
?>